IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - До кога мување?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

До кога мување?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
Автор
Порака
FANCY Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 148
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FANCY Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2007 во 22:52
Originally posted by male4ka male4ka напиша:

мене на некој начин би ми пречело да се мувам подолго време или па да се врзам за некој кој го смувал пола град(девојките нормалноLOLLOL).Со тоа ке добијам мислење дека можеби ја сум само уште една на неговиот список..а верувам ниедна девојка несака да го помисли тоаWink
 
bravos!.... da te nadopolnam, ne bi se muvala so cel grad zosto koga ke sakam da si fatam decko za ozbilno toj ke misli deka i so nego samo se zafrkavam(toj e samo eden od "dolgiot spisok"0
што ме боли за утре, гајле ми е само за денес -УТРЕ Е ДУРИ УТРЕ
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2007 во 23:08
Originally posted by FANCY FANCY напиша:

Originally posted by male4ka male4ka напиша:

мене на некој начин би ми пречело да се мувам подолго време или па да се врзам за некој кој го смувал пола град(девојките нормалноLOLLOL).Со тоа ке добијам мислење дека можеби ја сум само уште една на неговиот список..а верувам ниедна девојка несака да го помисли тоаWink
 
bravos!.... da te nadopolnam, ne bi se muvala so cel grad zosto koga ke sakam da si fatam decko za ozbilno toj ke misli deka i so nego samo se zafrkavam(toj e samo eden od "dolgiot spisok"0
тотално те подржувам!Thumbs%20Upси знаеме ниеWink
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2007 во 01:07
Ja ne se slozuvam zatoa sto !
Batkata otvaral skolki dodeka da najde biser !
Ili (kaj pa mi tekna ova ?  Ermm) . . . po golema nuzda ponekogas pominuvas so dve - tri hartii, ama nekogas so mnogu poveke . . .
Кон врв
str8up Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Producer

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај str8up Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2007 во 01:12
dur ne ti sk*rci ili ne sakas nesto poveke...
igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot
Кон врв
milenapcd Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај milenapcd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2007 во 02:23

многу добра работа...без обврски..без карање..кога можеш искачаш со него .... АБЕ СУПЕР СУПЕРWinkBig%20smileBig%20smileBig%20smile

milenaPCD
Кон врв
donac Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај donac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2007 во 03:54
da toa e taka samo zavisi vo koja sredina ziveesCryjas sega glava nemozam da krenam od toa sto sum imal mnogu devojki kako pomlad,site me smetaat za takov i nikoja nema doverba vo meneWinkpa toa ti e toa
donac
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2007 во 11:55
Muvanjeto e posledica na seksualnata revolucija koja pocna da ja trese makedonija pred nekoe vreme ,
potocno bebe ovde vo makedonija ,
potocno denes site se ebat samo za edna vecer i pijacka ,
opstestveniot moral e padnat na najnisko mozno nivo
vlijanieto na mediunite i zapadot si go pravi svoeto,
groto od populacijata kaj zenskite se k*rvi i sponzorusi ,
maloletnicki pusat k*rovi za mnogu malku pari ,(nekoja pijacka , bluzice)
ovde mladinata ne znae sto saka ,
se plasat da se vrzat , da izbegnat obavezi i da se vljubat , pa da izneverat
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2007 во 13:32
Aman be Hektore, sto se iznervira tolku Big%20smile A ne deka ne e taka Confused
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2007 во 14:40

kakva nervoza ( more se zaprimetuvaala LOL) sensej , onaka pisuvav raboti sto mi se vrtat vo glavata vo vrska so muvanjeto , pojke nevrzani se , ama to ti e brat

во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2007 во 14:44
знаеш што е интересно околу тоа мувањето, сите го спомнуваат, а никој не го признава.
демек, не се мувам јас. пробувам за озбилно, ама ете не ми се погоди партнерот.
и сега плус ова што го кажува hektor, за малолетничките и пијачките, блузичиња.
да го прашаш него дали му го ... за пијачка и блузиче, ќе рече, не бе, на еден другар, оти нели не смее да признае, закони, ова, она.
а од рекла казала, бабата не умрела, па и ситуацијата нема да се смени.
значи нас општеството ни се мува со правната држава.
кога ќе почнат да одат за озбилно, е тогаш ...
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
molly Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 135
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај molly Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2007 во 16:08
muvanje i vrska bez obvrski zs da ne
koga se osekas dobro ne grizi se ke ti pomine.
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2007 во 18:19
Па боље мување отколку да имаш дечко па да го вараш..... Мене ми се свиѓа... На пример сега пошо пред некое време раскинав долга врска не ми се фаќа нов дечко.... Затоа само се мувам... Се додека не се заљубам пак... И така иде тоа, бар кај мене... А за тие што го муваат цел град... Незнам стварно што да мислам.... Не би сакала да бидам една од тие во неговиот список али кога ќе размислам пак, зашто да не, и на мене ми било целта само да се муваме, после не е битно.... Да би имало нешто повеќе не би сакала зашто после на сите ќе збори ова она, ваква таква, како што прават повеќето машки.... 
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
speed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 803
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај speed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2007 во 18:43
de be cel grad ne moze da se muva 8oo ooo e skopje ne sum jas SEX MASCHINE ali ok taka e zborot ... postuvam muvanje ali ne so mn devojki odednas onaka pred da pocnam da odam so nekoja ubavo e na pocetok Da se muvame pa makar i dolgo vreme...

Изменето од speed - 31.Јули.2007 во 18:44
speed
Кон врв
mala> Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 46
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mala> Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Август.2007 во 00:29
muvanje-da ama do odredeni granici....
na pr.posle dolga i propadnata vrska sakam da se muvam nekoe vreme....
se razbira bez preteruvanje...
i da,ne mi preci nesto bas da imam pokraj sebe decko sto se muval cesto,znaci vredi tipot i mu dozvolile da se muva so niv....
od kaj znaes mozebi so mene ke prestane намигнување
faktot deka poteknuvame od majmun,moze da ni posluzi kako olesnitelna okolnost,no ne kako kompletno opravduvanje...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.