IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - СЕЌАВАЊА И СПОМЕНИ НА МИНАТА ЉУБОВ...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

СЕЌАВАЊА И СПОМЕНИ НА МИНАТА ЉУБОВ...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
Автор
Порака
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2007 во 20:51
sakam da se sekavam...
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2007 во 20:54
А зашто да не би сакала да се сеќавам? Јас сакам да се сеќавам на се... Ама за жал на памтам многу работи (мислам на некои ситници).....
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2007 во 17:38
Се сеќавам на едни очиња кои љубопитно
мме меркаа од горе до доле и слатко насмевнуваа
Тие очиња кои ме пленија само што ги видов...

Нема никогаш да ги заборавам, зашто секогаш кога и да ме погледнат се насмеани и ми даваат шепот тука сум најмилаEmbarrassedEmbarrassed
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2007 во 18:27
секјавањата тонат како титаник
на едно лице еден лик
памти срце еден миг
едно лице нежен жиг
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2007 во 23:11
Originally posted by anakin anakin напиша:

site treba da se socuvat
site
bez niv
ne si ziveela
voopsto


ClapClapClapClapClapClapClapClapClap

A sto e zivotot osven edno golemo sekavanje???

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Debora Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Март.2007
Локација: Gabon
Статус: Офлајн
Поени: 162
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Debora Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2007 во 11:55
BEZ SPOMENI SEKAVAWATA NEVREDAT
Кон врв
perfektcionist Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 24
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај perfektcionist Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2007 во 12:21
Eh, nikoj nikogo ne zaborava. Kolku i da se trudis da potisnes nekoj spomen nemozes, ke ima barem edno nesto, nekoj nastan, zbor, delo sto ke te potceti na taa osoba.
Mi se slucilo mene likot da mi se izgubi, ama cuvstvoto sto sum go imala ostanuva.
 
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2007 во 12:27
и мене!!!! посебно ако љубовта завршила лошо, т.е болно за мене
често ми се случувало да помине некој намирисан со истиот парфем како неговиот, и ВЕДНАШ ми се враќале слики....LOL

Кон врв
perfektcionist Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 24
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај perfektcionist Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2007 во 12:52

Mene mi se ima sluceno so prijateli mnogu pati do sega, luge so koi sto si bil blizok, ama ete takva bila situacijata pa ne mozes da kontaktiras mn cesto. I se raduvam koga taka ke se setam. Toa ustvari ni kazuva deka ne sme gi zaboravile. Wink

Кон врв
zambrota Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Март.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 58
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zambrota Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2007 во 22:26
Mirisot e relativna rabota kaj nekogo, za mene vazi praviloto na vnatresnata mirizba koja ostanuva do groba, ama takvata mirizba ne potsetuva tuku para odvnatre.....Cry
Кон врв
sandrica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 379
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sandrica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Март.2007 во 00:21

Se sekavame ako sakame,a zaboravame ako mozeme!

Za zal  Broken%20Heart

Just love
Кон врв
Debora Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Март.2007
Локација: Gabon
Статус: Офлајн
Поени: 162
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Debora Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2007 во 21:47
DA SPOMENITE SE NESTO NAJUBAVOTO VO ZIVOTOT A POSEBNO KOGA TUKA SE I SEKAVAWATA
Кон врв
wilson Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај wilson Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2007 во 13:48
Originally posted by sandrica sandrica напиша:

Se sekavame ako sakame,a zaboravame ako mozeme!

Za zal  Broken%20Heart


Sosema tocno!!!CryCryCry
Good Luck
Кон врв
^mackica^ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ^mackica^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јули.2007 во 03:56
dali se sekjavate na nekoi minati denovi iako ne smeete da go pravite toa,i dali toa go pravite iako pokraj vas ima licnost na koja sto i znacite mnogu ili pak licnosta na koja sto se sekjavate vi e zabraneta na nekoj si nacin
ja nisam luda al zivim ludo
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,500 секунди.