IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Електронски игри
  Активни теми Активни теми RSS - Дали играте DOTA?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали играте DOTA?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
Arm'nj Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 134
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Arm'nj Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2007 во 08:13
i sho da pram sega ako ne igrash...ova e tema za tie sho igraatt.....
Кон врв
Donna Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Јануари.2007
Локација: Japan
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Donna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2007 во 15:51
Nah, ne ste sami be, lol
DotA, huh? Clap
ja najvise si ja sakam Traxex-ot...
I King Leoric...
Poso ako dobro gi izblidas, posle gankaat ko ludi!
A'ight!
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2007 во 17:25
Pa i mene tie mi se omileni, ama warlockot naj omilen mi e zaedno so razorot. Agility heroite spored mene se najdobri, magii ,brzina dmg 
Кон врв
raging bull 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 57
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај raging bull 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2007 во 09:10
Originally posted by Donna Donna напиша:

Nah, ne ste sami be, lol
DotA, huh? Clap
ja najvise si ja sakam Traxex-ot...
I King Leoric...
Poso ako dobro gi izblidas, posle gankaat ko ludi!
A'ight!
 
 
uf uf uf ...najpederski heroi....
najmrdnati heroi se Ursa i Rikimaru.....  Agility Rules.....
Skeleton e mn. jak ..i drow ranger ne se izbalansirani ko sho trebit...
Кон врв
Donna Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Јануари.2007
Локација: Japan
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Donna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2007 во 04:24
Originally posted by raging bull 1 raging bull 1 напиша:

Originally posted by Donna Donna напиша:

Nah, ne ste sami be, lol
DotA, huh? Clap
ja najvise si ja sakam Traxex-ot...
I King Leoric...
Poso ako dobro gi izblidas, posle gankaat ko ludi!
A'ight!
 
 
uf uf uf ...najpederski heroi....
najmrdnati heroi se Ursa i Rikimaru.....  Agility Rules.....
Skeleton e mn. jak ..i drow ranger ne se izbalansirani ko sho trebit...

Ursata ponekad mi e zdodeven za igranje.. A Rikimaru e top... AMA, Rikimaru e eden od najpederskite heroi... Kade-kade e popeshkir od Traxxex-ot... Covece, site sto se stealth (pogotovo Rikimaru i Bone Fletcher-ot se naj-backstabbing heroi... i najpederski taktiki imaat...)
I ne e do balansot... Sekad e do igracite...
Ja pod "pederski" ne podrazbiram "jako naprean heroj", tuku heroi so se krijat i begaat... Mada se dobri...
Кон врв
@X-x-X Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај @X-x-X Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2007 во 17:48
heh epa niso so da prajs a temata kako bese  vidi go naslovot pa ke svatis deka e prasanje  a potoa vie dotadziite  temata ja preobrzivte vo  dogovaranje koga i kade da  igrate...!!!ili slicno....!!!
Prodavam Gevreci Za Da Kupam Leb

p.s. 10 Denari Eden :)
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2007 во 18:42
Ako de nema gajle, sto a otvarame nova tema, Strategii za dota mozi i tka sto.
Posledno igrav so ona novata kako se vika Pricles of the moon mislam taka se vika mnogu e jaka, ima stun, damage, za beganje ima i najpederski ulti, za zasedi najfaca e .
Кон врв
Donna Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Јануари.2007
Локација: Japan
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Donna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2007 во 20:57
Priecetres of the Moon... aka Loona...

dobra e koga igras protiv povekje heroi...
tvoite kje gi delkaat, i koa kje bidat na malce health samo treba da im dae shesta...Wink
Кон врв
raging bull 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 57
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај raging bull 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2007 во 09:02
LOLLOLLOLprvana i zemat 300 ..a starfall e na site be..ConfusedConfusedConfused Isto ubav na 6.39 e onaj ne mi tekvit kako se vikashe noviot sho lichit na trollo-on... ama intelegencuja e....bo bo bo... i udar i magii i slow so stunt abe....
a mnogu bezvezen e onaj novion sho se prajt vo 3-4 16 level....


Изменето од raging bull 1 - 12.Јануари.2007 во 09:02
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2007 во 15:33
Da toj sto pravi svoj sto gi vikam iluzii ama ne se :) umira edna i tolku od tebe. A drugiot Shadow Priest mislam se vika super e osobeno ultimatot.
Кон врв
Warlord Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Февруари.2007
Локација: Afghanistan
Статус: Офлајн
Поени: 85
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Warlord Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2007 во 14:01
abe toj e geomancer ama e mnogu jak ako go igrash so mekanza....
Кон врв
black-eyes Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: -1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај black-eyes Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2007 во 02:21
Censored
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2007 во 11:54
Angry
STRUGA
Кон врв
Русин Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Мај.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 26
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Русин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2007 во 14:42
Играм, ама не сум нешто добар
http://asroma-addict.com/
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.