IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Барам противници во Фудбал
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Барам противници во Фудбал

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 6>
Автор
Порака
football manager Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај football manager Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Октомври.2006 во 00:41
Lou koga ke bidete spremni kazete da pripremime teren.........
Кон врв
football manager Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај football manager Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2006 во 01:03
Ima li fudbaleri vo ovaa fudbalska zemja sto e na 50-to mesto na svetskata rang lista? Posle pobedata nad Rusija od 2:1 vo Skopje ke bideme 45-ti......Ajde bre lugje rekreacija malku,sportski duh,ferplej ke vi treba...
Jas igram veke sekoj den i mnogu mi e drago sto e taka.......
Obidete se i vie.......Ve cekam na megdan....... 
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2006 во 14:18
слабо друже, барем за сега немам ама ни малку време да одвојам... Можеби подоцна секако, но сега за сега обврските не ми дозволуваат...
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2006 во 14:48
i mene..posle odmorotmoj- daj ke sosdajme ekipa...
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2006 во 15:01
не е проблем, ќе напраиме Big%20smileBig%20smileBig%20smile
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
football manager Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај football manager Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2006 во 01:03
Jas igram plejmejker se uklopuvam na site pozicii no najdobar sum kako igrac za vrska koj moze da odgovori so site raspolozivi tehniki i tkn. fudbalski oruzja.....Moze i da vi pomognam,ne mora da igrate protiv mene......Ako "ne" biva moze i na nekoj turnir kako "IDIVIDI" dream team.....
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2006 во 18:28
druze ti sto igras neznam, no znam deka protiv mene ke igras.....
Кон врв
football manager Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај football manager Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2006 во 21:31

Edno da ti kazam mnogu sum human kako igrac ama i nemilosrden ponekogas.Da znaes kolku race im imam skrseno na golmani koi bile sigurni deka ke odbranat silen udar.

Kako top bijam ubivam ponekogas.Bolje ti e so mene nego protiv mene...

Razmisli......

Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2006 во 09:29
druze, bas mi davas motivacija.......

ja ne razmisluvam osven koja kopacka prvo ke ja oblecam......
Кон врв
football manager Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај football manager Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2006 во 21:41
Dojdi coveku kade sto igram ednas od mnogute pati vo tekot na edna sedmica,makar na pivo ili caj ili sto ti dusa saka vo kafulinjata na skopskive baloni....Jas cestam...Pa ke napravime muabet za ekipi i ke napravime edna "medjunarodna" utakmica..Pozdrav...
Кон врв
football manager Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај football manager Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2006 во 18:20
Aloooooooooo,pa ke gubime od Rusija,pa ke gubime poveke piete alkohol otkolku voda.....E pa nema fudbal,e nema....Tolkav grad ima edvaj 10 igralista za fudbal ......Bog da cuva.....
Кон врв
vasi44 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 71
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vasi44 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2006 во 18:59
PELISTERClapClapClapClapClap
CKEMBARI ZAKONClapClap
Кон врв
Anarhist Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 14.Ноември.2006
Локација: Vinica
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarhist Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2006 во 16:12
Pelister zakon, pa i Ckembari puf puf, abe toa ke go baras u delot na naucna fantastika LOL
Se dodeka spominjas navijacki grupi epten ke mi pokazes kolku go sakas fudbalot, a pelister e OK, samo za zal ni edna titula nema osvoeno a vikas deka e zakon.
OK e imas uste da rastes ti, ke svatis
Кон врв
football manager Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај football manager Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2006 во 23:30
Pelister si e dobar i se sto e nase makedonsko si e dobro i se e zakon,taka ne se opteretuvajte so gluposti poveke ili pomalku se e tuka nekade bitno e da e nase i da napreduva drugoto ke si dojde samo po sebe........
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.