IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Зашто машките не можат да сватат
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Зашто машките не можат да сватат

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 9>
Автор
Порака
tajci Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 472
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tajci Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2006 во 18:46
ako im dokazes deka gi sakas toa go sfakaat kako da e zasekogas i ne im se veruva deka si prestanala
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2006 во 19:09
e i ova e tocno...i nie se odljubuvame
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2006 во 08:44
Originally posted by tajci tajci напиша:

ako im dokazes deka gi sakas toa go sfakaat kako da e zasekogas i ne im se veruva deka si prestanala


zatoa nikogas ne im kazuvaj deka gi sakas ako navstina ne go mislis toa. toa vazi i za dvata pola.
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2006 во 09:42
леле бе, ова ми ги превртува цревата, па што ако каже КРАЈ, ако не ме сака и подобро е да ми каже отколку да ми глуми а тоа е она што повеќе би ме навредило. А тоа потоа, е тоа е веќе друга приказна, за друга тема
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2006 во 09:54
Да мегутоа некои или немаат храброст да ја прекинат врската заради филмот во глава да го повредат партнерот што и е така или пак се надеваат дека се ке се среди ако некој кажал крај па сега да се прилагоди шанса да се даде..
Сепак кога некој е заљубен не може толку лесно да му каже на срцето крај.. Секогаш останува ронка на надеж дека се ке биде во ред...
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2006 во 12:30
Да Нате, но сепак таа ронка ја игра онаа главна улога. Тука и јас се сложувам со те*е и многу важно е човек да научи да живее и да се прилагоди на новата ситуација која е неминовна а дали тој период ќе трае 10 дена или 10 месеци зависи од токму како што рече ти филмот во главата
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2006 во 12:40
Браво Коколо мило супер надополнето и кажано
Кон врв
VkusiMe_M Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 515
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VkusiMe_M Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2006 во 17:22
Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by macice macice напиша:

zosto maskite ne mozat da svatat koga devojkata ke kaze "KRAJ"
Затоа што надежта последна умира


Tochno e Maja shto kazha i kaj mene imashe eden takov sluchaj Maja go znae koga mojata segashna sopruga kazha KRAJ ali nadezhta posledna umira ko shto reche Maja i ete so mal razgovor i so po ladna glava da se sedne i da se razgovara moze mnogu lesno da se smeni zborot KRAJ vo POCETOK bar kaj mene taka beshe ...
Itn...
Кон врв
antonijo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 16.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 276
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај antonijo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Април.2006 во 01:51
odamna ne sum slusnal takov zbor kraj a gubise stoko znaes li kako me povredi i kolku mi e teskooo.....stalno
Кон врв
Мече Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Април.2006
Локација: Marshall Islands
Статус: Офлајн
Поени: 224
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Мече Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Мај.2006 во 13:40
Кога е крај е крај враќање назад за мене нема-секое враќање назад никогаш нема да ја има истата магија како што било првиот пат и се ќе биде некако извештачено-животот тече напред и треба на секоја ситуација колку и таа да е болна исправено да се спротиставиме и лице в лице
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2006 во 20:58
Koj ,be ne moze da sfati,a??!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
MisIcA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 519
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2006 во 22:23
Originally posted by VkusiMe_M VkusiMe_M напиша:

Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by macice macice напиша:

zosto maskite ne mozat da svatat koga devojkata ke kaze "KRAJ"
Затоа што надежта последна умира


Tochno e Maja shto kazha i kaj mene imashe eden takov sluchaj Maja go znae koga mojata segashna sopruga kazha KRAJ ali nadezhta posledna umira ko shto reche Maja i ete so mal razgovor i so po ladna glava da se sedne i da se razgovara moze mnogu lesno da se smeni zborot KRAJ vo POCETOK bar kaj mene taka beshe ...
zs se potolerantni u sve, ondak znae kade zgresil dava nova sansa, nie zeni kao zeni gordi , ali ni godi koga ke saka povtorno da razgovara koa ke go zameni zborot kraj so pocetok kao so kaza Vkusime
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6007/donfior24yg.gif" />
Nema sustestvo bez ljubov,nitu vistinska ljubov bez ljubomora, nitu ljubomora bez neverstvo, nitu neverstvo bez pricina
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 00:42
LOL
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
bomboni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јануари.2006
Локација: Czech Republic
Статус: Офлајн
Поени: 215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bomboni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 10:53
Malce e tesko da se pisuva na ovaa tema oti treba da se znae jasno za sto e toj kraj. mene mi smeta (po moe mislenje) deka zenskite poveke znaat da si molcat za nekoi problemi vo vrskata i so vreme dozvoluvaat da se frustriraat od toa a vinata na kraj pak e vo partnerot i sega na ovoj ne mu e jasno sto se slucuva... mnogu imam respekt kon otvoreni zenski koi nemora da se prepravaat deka mu se podcineti na deckoto, a na druga strana go alapaca so drugarkite... ne se ljutete zenski, ne ste site takvi, sekako deka ima i pokvareni maski koi varaat, ili ne se iskreni vo svoite nameri... ama stvarno e vazna komunikacija spored mene, pa duri togas i ne ke mora da se rece kraj oti ke se vidi dali ste si eden za drug so vreme a ne na krajot
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.