IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Љубов со истиот пол
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Љубов со истиот пол

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 8>
Автор
Порака
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2009 во 17:03
Originally posted by TAMARA_CRESA TAMARA_CRESA напиша:

SAKAM DA PROBAM SO ZENSKO PA ME INTERESIRA KAKO MOZAM DA     SE ZALJUBAM ONAKA SAMO DA JA FATAM NEMOZAM JAS KE IZBEGAM SAKAM SOVET
 
А ти зошто бараш мислење од нас, ако си сторила ниет да пробаш, терај како ти чини!
Пробај па кажи ни после како билоголема%20насмевка
Без зафрканција мислам дека иста шема тераат како и останатите, се пикираат прво, значи мора да бидеш сигурна дека и другата фаца има лезбејски претензии или бисексуални и после останатото е-хисториплазењеплазењеплазењеплазење
ха ха ха


Изменето од GlenKlouz - 04.Декември.2009 во 17:04
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
roki09 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Декември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај roki09 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2009 во 02:48
zosto bog gi stvoril adam i eva . a ne adam i adam ili eva i eva
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2009 во 11:47
тамарче, комплетно ќе те разберам ако сакаш да пробаш партија со 2+1 машко, ама вака сеуште не ми е јасно.
Патем, можда и убаво ќе ти биди, само „њега нема“трепкање
 
 
Оди бе чупе, фати си дечко, батали тоа што ни го промовира западлутина
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2009 во 18:41
Девојкава или плаче за внимание, или...не знам што е работава...

Господ фино-лепо создал `онакво` за клепање (што вика една наставничка), па што ќе ти е нешто поинакво??
Батали тие работи, ако се дознае на пример, сите ќе те озборуваат!рамнодушност
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2009 во 16:00
Originally posted by TAMARA_CRESA TAMARA_CRESA напиша:

SAKAM DA PROBAM SO ZENSKO PA ME INTERESIRA KAKO MOZAM DA     SE ZALJUBAM ONAKA SAMO DA JA FATAM NEMOZAM JAS KE IZBEGAM SAKAM SOVET
  изненадување.....ne boj se tamarche,..eve jas ke ti ja zadovolam "znatizeljata"...samo kazi kade i koga,......a,za kako...na lice mesto!намигнување 
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2009 во 16:37
Originally posted by tiggy_sparrow tiggy_sparrow напиша:

Девојкава или плаче за внимание, или...не знам што е работава...

Господ фино-лепо создал `онакво` за клепање (што вика една наставничка), па што ќе ти е нешто поинакво??
Батали тие работи, ако се дознае на пример, сите ќе те озборуваат!рамнодушност
ааАааааааааааааааАААААААААааааааааа....газење%20од%20смеење
паметна наставничка иматезадоволство
 
Епа сеа, најголем број од другариве мои „милуваат“ да гледаат девојки кај што си разменуваат нежности. Добро, сега...интересно ецрвенеење  Сепак мислам дека треба да остани само на филмови и во далечниот западнамигнувањеМожда сум назаден ама не би сакал да имам девојка која ќе се загледува во женски гради и заднициизненадување
 
Арно бе вика Tiggyголема%20насмевка Шо ќе ти поинакво?
 
Извини Тамара што ке бидам дрзок ама ти изгледа стварно немаш попаметна работа па зеде да бркаш женскилутина.... земи заозбили се оти ко ќе излези муабет нема да знаеш во кој трн да се пикиш


Изменето од volkswagen - 07.Декември.2009 во 16:38
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2009 во 16:41
Льубов со истиот пол?Мореее една тоjага по дебела и удри докад мрдат

Изменето од емил - 07.Декември.2009 во 16:41
Кон врв
Zajcef Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
TOTENKOPF

Регистриран: 16.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1252
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zajcef Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2009 во 17:07
Абре аман како и се нафрливте
Нека си се лезбејчи чупето ако сака-сепак е ова слободна држава
Кога неправдата станува закон,отпорот станува должност....
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2009 во 17:10
Originally posted by Zajcef Zajcef напиша:

Абре аман како и се нафрливте
Нека си се лезбејчи чупето ако сака-сепак е ова слободна држава
мали... немој да ги поддржуваш да не ти изваат муабетплазење
 
 
Абе Тамарче, дури има машки на земјава батали ги тие замислинамигнување
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2009 во 17:15

na ovaa tema sekogas se smeam na eden klip, od edna anketa za nekoja tv..go prasuvaat povozrasen covek sto misli za homosekualnite brakovi..vo racete nosi torbi sto pazarel gi ostava na zemja i i veli na voditelkata: Slusni mori snao, gospod rekol da bidat Adam i Eva a ne Adam i Stevan! si gi zede torbite i i veli, ajde prijatno!голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2010 во 22:18
Се намачив да ја најдам темава, ама морав...
Леле луѓе не сте свесни што се случува во младава генерацијаизненадување (поточно во мојава)
Ај налет тоа што има педери (фала богу, на прсти се бројат), ама како поминува време се повеќе девојки се одлучуваат за „да си фатат женска“...
страшна работа, еј....не

Конкретно...една симпатична , со убави полни усни, не ни помислував дека ќе ми стане конк*ренција и дека ќе се загледува по чупиња...


Ај ќе речиш, во пубертет се , не знаат што прават..., ама разменувањето бакнежи (не мислам на ЦМОК-ЦМОК...) стварно ја преминува секоја граница....

Мора да се искорени ова што ни го донесе америка... АМА ОДМАААААА...

И плус, понеделник имам дебата на школо „за или против геј браковите“.... нај трагично (АМА СКРОЗ ТРАГИЧНО ....) е тоа што фазла од пола клас се ЗАненене


Изменето од volkswagen - 30.Јануари.2010 во 22:19
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2010 во 22:30
ѓавол   buuuuu satana e dojdena i kaj nas.........ѓавол
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2010 во 22:41
bijonse... mozda tebe ti e smesno...
ama mane boga mi mi se placi , posto taa sto ja bendisuvam ke si fati zenska неизненадување
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2010 во 23:38
... добредојде во реалноста

не гледаш, пола на фејсбук се во врска со ,,најдобрата,, другарка... некои на зафрканција, некои за озбилно...

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.