IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Дали парите денес играат голема улога ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали парите денес играат голема улога ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 17>
Автор
Порака
Nate Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 481
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nate Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2005 во 12:20
A tie nekoi raboti se parite,neli?
Кон врв
Nate Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 481
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nate Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2005 во 12:22
da,da vo pravo ste,taka e  za zal
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2005 во 12:39
nate tebe ti se dopagaat bogati momce ili siromasni
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2005 во 12:40
се е до парите или слично....зборам од искуство......
мене ме јадат дека не ме глеат како човек,туку гледат само виза,странска кола!!!
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2005 во 12:46
eeeeee be lou ne zaebavaj , do tamu e rabotava stasana
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2005 во 12:48
Originally posted by hektor hektor напиша:

eeeeee be lou ne zaebavaj , do tamu e rabotava stasana


не бре така е.........
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2005 во 12:48
Pred se ljubovata.Parite se sigurnot vo zivotot,no mi smeta koga me gledaat preku niv.
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
drakula Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 498
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај drakula Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2005 во 13:06
кога банкротирав,половината таканаречени пријатели не ме ни поздравуваа,па така само ми направија услуга...сега имам 3/4 пријатели/другари и ми е супер па
сум мирен од разноразни МАТЕМЕТИЧАРИ кои само прават сметка како и колку ке извлечат корист од некого....
drakula
Кон врв
ugro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 90
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ugro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2005 во 14:20
kako i sto si pretpostavuvav deka poveketo od devojkite ke kazat deka ne gi interesiraat parite, togas zasto kazete povekete od maskite mislat deka odite za pari so nekoj a ne tuka filmovi mi pravite pred se ljubovta kogo farbate, ova se odnesuva na pogolemiot del od devojkite ne na site da ne bidam pogresno sfaten
Кон врв
vatrena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 607
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vatrena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2005 во 14:30
denes poveke zeni imaat dosta pari....i pogolemiot broj od deckite idat so nekoj devojki za pari...zasto samo nie sme uvek na udar.....
Кон врв
Caligula Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Caligula Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2005 во 16:19
Zatoa sto ne se trudite da go smenite "imidzot" koj vi se ima nametnatno so vreme.
I nemoze nikoj da me ubedi deka ne e biten keshot kaj curata.


http://www.myspace.com/boldrik
Кон врв
mitko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 739
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mitko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2005 во 19:48

abe toa e neormalno parite idat na pari!!!!!!!

za da imas dobra devojka mislam onakva riba asalna garantiram so krv deka treba da imas sopstven stan i sopstvena kola a uste povazno sigurna rabota i dobro platena......site poznati luge vo skopjevo(zboram za skopje)se bracni parovi.....eve primer brejk i kerkamu na gazdata na tikves.....cekaj drug da mi tekne:)a da kamcev i kerkamu na trifun.....pa neli e ova dokaz za se so moabetime.......ima i uste mnogu drugi ali mnogu mesto ke fatam so pisuvanje.....

naj iskreno jas imam pari kolku za zivot mislam imam se sto mi e potrebno i nesakam da bidam so nekoja dvojka so ima poveke od mene pari zatoa sto postepeno taa ke ja prezeme kontrolata na bucetot vo domot.....sakam da kazam deka i nekoj maz so ima mnogu pari sigurno ne bi zemal zena sto nema skrsen denar osven ako e nekoj debilen!!!!!!!!!!!!!!!

a za avanturi so bogati momci ne znam da vi kazam zaso nekako mi e glupo za moabet ova..............................................

fintata e da nemas devojka a silno da ja ljubis........
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2005 во 20:00

Originally posted by maja maja напиша:

Pred se ljubovata.Parite se sigurnot vo zivotot,no mi smeta koga me gledaat preku niv.

znaci imas pari..hmmm..  aj da se vidime a?  xi xi xi .. se zezam, mislam ne se zezam zs da ne se vidime

Кон врв
igor_bt_mk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 114
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај igor_bt_mk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2005 во 02:31
Originally posted by Nate Nate напиша:

<TABLE id=HB_Mail_Container height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="on">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="on" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Lele kolku ste razocarani od zenite,pa nemojte da navreduvate ne se site isti.Mene  parite voopsto ne mi se vazni,ali kako sto gledam vo posledno mazite se tie koi se palat po pari.</TD></TR>
<TR UNABLE="on" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="on">
<DIV id=hotbar_promo></TD></TR></T></TABLE>


Во право си и јас мислам така, познавам такви,,,
www.titoslavija.com
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 17>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,406 секунди.