IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - ИСЧЕЗНА АНЏЕЛИНА ЏОЛИ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ИСЧЕЗНА АНЏЕЛИНА ЏОЛИ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2009 во 23:47
ne mozam da se zamaram pred vreme. aj ako ima neso podocna kazete...do togas ke me nema u temava.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2009 во 00:59
kaj si angjoooooooooo moriiiiiiiiiiiiiii
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2009 во 01:17
сериозен извор“ mediafetcher   . Токму тој извор mediafetcher е web страна за релаксација и зезање. Кога ќе се погледне подобро страницата, можете да пишете кој сакате артист и ќе ви ги дадат сите исти вести за различна поозната личност, . Токму за Angelina Jolie има четири измислени вести како следуваат:

- Оваа најновава дека исчезнала некаде заедно со јахтата во близината на Сен Тропе  

- Angelina Jolie  умре после падот од една карпа во New Zealand 

- Angelina Jolie загинала во приватен авион 

и последната вест дека Angelina Jolie е нов светски шампион во мастурбирање.  

Значи спијте мирно, Angelina Jolie е добро и некаде со Brad Pitt уживаат заедно, мада у последно време односите не им се така добри.

Изменето од anakin - 30.Јуни.2009 во 01:18
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Sho-Sana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2944
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sho-Sana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2009 во 01:24
Aj, jas otidov da spijam, cim Anxelina e dobro i Pit ne se sekiraплазење... fala ti Anakine, aj i tebe dobar sonбакнежголемо%20гушкање
Ако сретнеш човек со кој:
- вреди да зборуваш а не зборуваш, си го изгубил човекот,
- не вреди да зборуваш а зборуваш, си го изгубил зборот.
Мудриот човек не ги губи ни човекот ни зборот. Конфучиe
Кон врв
lane62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 7583
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lane62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2009 во 01:25
Значи спијте мирно, Angelina Jolie е добро и некаде со Brad Pitt уживаат заедно, мада у последно време односите не им се така добри.

uff....mi olesna....jas taman mislev nema spienje...
Daj više odmora jeziku nego rukama!
Кон врв
Sho-Sana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2944
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sho-Sana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2009 во 01:28
ma, ima spienje, sekoj sam po sam... i anxi i bred...плазење
Ако сретнеш човек со кој:
- вреди да зборуваш а не зборуваш, си го изгубил човекот,
- не вреди да зборуваш а зборуваш, си го изгубил зборот.
Мудриот човек не ги губи ни човекот ни зборот. Конфучиe
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2009 во 01:30
Vie sto mislevte, se udavila, izgorela vo pozar    

Abe pocna da i pagja toa rejtingot, onaa od Transformers glumicana kako se vikase ne znam, izgleda ke i ja zeme ulogata vo Tomb Rider, i znaete kako e nesto ko ke ne odi....ovie poznative, panika gi fakja, pa aj ke go dupime narodov, ke krevame rejting
Кон врв
lane62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 7583
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lane62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2009 во 01:37
rejting размислувањезбунетост sto mi e  nesto poznato toaзбунетостголема%20насмевка
Daj više odmora jeziku nego rukama!
Кон врв
sanja-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Only God Can Judge Me!

Регистриран: 12.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2009 во 02:23
...и паднал рејтингот и сега глуми лудило...
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2009 во 03:02
Originally posted by bounty_hunter bounty_hunter напиша:

Vie sto mislevte, se udavila, izgorela vo pozar    

Abe pocna da i pagja toa rejtingot, onaa od Transformers glumicana kako se vikase ne znam, izgleda ke i ja zeme ulogata vo Tomb Rider, i znaete kako e nesto ko ke ne odi....ovie poznative, panika gi fakja, pa aj ke go dupime narodov, ke krevame rejting


takov primer e Paris Hilton (taa e broj 1 za skandali)

samo pred kameri da e za da bidi slavna iako nema nikakov talent dobro mozi za Home Video (ama se somnevam pak)

samo na naslovni da bidat

samo ovie nasite "paparazzi" mi se mnoooooooooogu smesni koga gi slikaat nasite "zvezdi"

BTW se nadevam deka ne i e nisto na Angelina
deka sedi doma i masturbira
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2009 во 03:08
Кон врв
Majkl Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3019
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Majkl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2009 во 03:53
Како тоа да ниту CNN, BBC, EURONEWS и тн.. ништо не кажат туку само македонските медиуми???
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2009 во 04:06
Originally posted by Majkl Majkl напиша:

Како тоа да ниту CNN, BBC, EURONEWS и тн.. ништо не кажат туку само македонските медиуми???


ee sitel ni e kriv

a ne cacko
Кон врв
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2009 во 04:30
Ме извадивте од памет бе луѓе.тага
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.