IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Шоуменот Боки Тринаесетка собра илјадници
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Шоуменот Боки Тринаесетка собра илјадници

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
Автор
Порака
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2008 во 20:09
За прост народ - прости изведувачи... извинете на израз но оние кои уживаат да гледаат дебел газ во танга како се тресе пред нив за мене во најмала рака се прости...

Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2008 во 20:35
abe vakov takov boki si prajt paricki,i mnogu shto go pizmat ke pojdat da go vidat...iskreno ne sum ja gledal nekovata emisija dolgo vreme..na pocetok dva-tri pati ja gledav i mi beshe standardno balkansko klishe...sea ne go lici za licenje da se oblekuva ko zena ama toj si e golem i si znae....ako mu odgovara nemu togash neka si tera..koj saka da go gleda neka si gleda,nikoj ne moze nekogo da spreci i da mu go nametnuva svojot vkus....a mene mi e odvraten ko licnost,no mu se vosh*tuvam na hrabrosta...e sea ako se zemi deka hrabriot najverojatno e budala,i na boki mu fali nekoja shtica tro pogolema....
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Zajcef Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
TOTENKOPF

Регистриран: 16.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1252
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zajcef Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2008 во 20:41
Немам зборови...
Само ме интересира истото прашање што го интересира него-зошто си го мајко родила?!(она животно)
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2008 во 22:06
Боки треба да биде успиен за доброто на човештвото за да не се раѓаат како него веќе.
Кон врв
Рокси Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 101
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Рокси Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2008 во 02:14
Тој си прајт концерти, простата раја го хранит...
Децата го гледаат неговото "шоу", ги слушаат неговите "песни" ( и општо сите с*ања по пинк и оние бугарскине)... РОДИТЕЛИТЕ ги носат на НЕГОВИ концерти.. му се ВОСХИТУВААТ! (само се чудам шо имат тука за восхит)
И после се прашуваме каде ни отиде младината????
Аманте бе луѓе, свестете се! Тој не ја расипува младината, туку ВИЕ со тоа што го поддржувате (наменето за фановите на боки и сите кловнови на Пинк)
Eternity is a mere moment.. just long enough for a joke!
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2008 во 19:59
од мтв требаше да ни дадат бесплатни карти, и сите одбија, сите до еден, барем 35 души плазењегазење%20од%20смеење
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
macaparket Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 293
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macaparket Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2008 во 20:02
Originally posted by zabegan zabegan напиша:

од мтв требаше да ни дадат бесплатни карти, и сите одбија, сите до еден, барем 35 души плазењегазење%20од%20смеење


Шо ќе ми се бесплати карти за тој будала??!?!?!
Боље да ви даеле за некој асален концерт!!!
UMRENI LJUGE UMRENI LJUGJE
NA UVO MI SE DERAT
UMENI LJUGJE UMRENI LJUGE
MNOGU GOMNA SERAT

Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2008 во 20:07
Originally posted by macaparket macaparket напиша:

Originally posted by zabegan zabegan напиша:

од мтв требаше да ни дадат бесплатни карти, и сите одбија, сите до еден, барем 35 души плазењегазење%20од%20смеење


Шо ќе ми се бесплати карти за тој будала??!?!?!
Боље да ви даеле за некој асален концерт!!!
па нели стално за неасалните концерти даваат бесплатно, све друго е скупо
тоа ми беше и поентата голема%20насмевка
однапред се си знаеа
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
macaparket Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 293
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macaparket Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Октомври.2008 во 17:05
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE,abe kakva sramota e ova!!!
Za koncertov na boki tolku se izreklamiraa a za tose ko ni pola od toa da ne se krena.A imase troduplo poise luge od kaj boki!!!!!
UMRENI LJUGE UMRENI LJUGJE
NA UVO MI SE DERAT
UMENI LJUGJE UMRENI LJUGE
MNOGU GOMNA SERAT

Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Октомври.2008 во 18:00
Поголем стадион јебига
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Октомври.2008 во 23:36
Originally posted by macaparket macaparket напиша:

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE,abe kakva sramota e ova!!!
Za koncertov na boki tolku se izreklamiraa a za tose ko ni pola od toa da ne se krena.A imase troduplo poise luge od kaj boki!!!!!
јебига, кај се парите таму е рекламата
ова докажува дека боки колку и да ги дави сите и да се  рекламира и не знам колку пари да има, никогаш нема да достигне слава како некои други личности
иначе ја не бев, а и да сакав, немаше да можам бидејќи за концертов искрено довнав 3 дена предходно, а немаше карти


Изменето од zabegan - 06.Октомври.2008 во 23:37
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Октомври.2008 во 01:47
не ги собра тој...........туку неговите гости
педер еден.. беден
Кон врв
THEPRINCESS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај THEPRINCESS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2009 во 01:46
steta e takva svinja da odi po zemjata, nitu li4e na salam 4ovek, nitu nisto, publikata a sobraa negovite gosti oti nikade na drugo mesto ne moze da se vidat tie luge za tolku eftina cena, ali MU ISTE4I MANDATOT NA BOKI, kade e sega da go vidime, go nema, na ni edna tv ne go sakat, koj saka da ima kolega pe**r - nikoj
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2009 во 01:46
едно не ми је јасно, кај го собра боки заедно со илјадници на стадион, не ли е малку мал за него?

размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.