IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Рачна обработка
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Рачна обработка

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
naum 1518118 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
GayLord f**ker

Регистриран: 13.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 312
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum 1518118 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 22:28

Pofini neshta????

ko na primer odvrtvenje shrafoj na traktori ferguson???
Jas i devojka mi ana go prajme chesto...
najmnogu sakam go ke go prajme eden sprema drug svrteni i da se gledame. ja gledam kaj so svrshvit i uzivam. nekojpat squirtat i to me palit..
posle cela takva vlazna na racete.. tolku nezno go fakat i me prajt da svrsham... tolku ja sakam.... mnoguu.. me opushtat skrozz.. sho ne ni znam dali bi go klasificiral vo fetish...
Bitno go prajme chesto i so obostrano uzivanje!!
Кон врв
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 22:39
Originally posted by naum 1518118 naum 1518118 напиша:

Pofini neshta????


ko na primer odvrtvenje shrafoj na traktori ferguson???

Jas i devojka mi ana go prajme chesto...

najmnogu sakam go ke go prajme eden sprema drug svrteni i da se gledame. ja gledam kaj so svrshvit i uzivam. nekojpat squirtat i to me palit..

posle cela takva vlazna na racete.. tolku nezno go fakat i me prajt da svrsham... tolku ja sakam.... mnoguu.. me opushtat skrozz.. sho ne ni znam dali bi go klasificiral vo fetish...

Bitno go prajme chesto i so obostrano uzivanje!!

Ubav trip!!!
Obostraneto drkanje eden sprema drug , so noze okolu tebe da mi ja gledash vlazna siroka , da se gledame vlice strastveno , da ti svrsham nekoj moment pred tebe a ti me zemis dlaboko i da me polnish....
Pisimi LP ko ke si sloboden :)

Изменето од Eleni - 08.Јануари.2008 во 01:25
Кон врв
naum 1518118 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
GayLord f**ker

Регистриран: 13.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 312
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum 1518118 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 22:47
a kako ti se svigja da drkam vo javnost... ti pred mene zelno da cekash... i me stimulirash so prst?? i ti svrshuvam v usta??? dali to drkanje ne e ok.. javnost mislam ne apla ama nekade nadvor... ako si ok po ova ponuda ti prakam LPнамигнување
Кон врв
blue666 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 28.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4465
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue666 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 23:17
c c c... sto racna obrabotka ke padne tuka
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 23:29
E ova ti se vika specijalizacija na tema, a ne ko jas tuka neuka......голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкагазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 23:31
абе како тргнала темава ке испадне сите тоа сакаат....голема%20насмевка убо викам ја..не е сакат сам да си праи што има ја....газење%20од%20смеење
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
naum 1518118 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
GayLord f**ker

Регистриран: 13.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 312
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum 1518118 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 00:01
more zenchinja.. ne ve opushtile dovolno,,, da uzivate vo to .. i to e vid sex....  mora da nauchite da ja razvivate strasta i fantazijata....
Кон врв
blue666 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 28.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4465
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue666 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 00:11
...cim velis ti, toa ke e nema drugo...

Изменето од blue666 - 08.Јануари.2008 во 00:12
Кон врв
paris25 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 969
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paris25 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 00:21
Originally posted by naum 1518118 naum 1518118 напиша:

more zenchinja.. ne ve opushtile dovolno,,, da uzivate vo to .. i to e vid sex....  mora da nauchite da ja razvivate strasta i fantazijata....


kazi mu be naum a ne se stegnale i tao e seks opustete se malku i uzivajte среќаголема%20насмевкатрепкање
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2008 во 12:50
Originally posted by paris25 paris25 напиша:

prasanje za devojkite

dali devojki sakate da mu go drkate penisot na maskite vi se dopaga li toa ?трепкање

prasanje za maskite

dali momci vi se depoga koga devojkata vi go drka ?
среќа
 
 
eve dobi odgovoriголема%20насмевка.........ajde sega razmeni im gi prasanjataголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2008 во 15:31
Svoja raka kako sto ke te pocesa ne moze niedna
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2008 во 18:06
Originally posted by naum 1518118 naum 1518118 напиша:

more zenchinja.. ne ve opushtile dovolno,,, da uzivate vo to .. i to e vid sex....  mora da nauchite da ja razvivate strasta i fantazijata....



vid sex a? majko mila, izvini ama smeshno e
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2008 во 20:51
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Go pravam toa samo koga nemam drug izlez..... samo ako se bara dopir na zenska raka, vo sekoj slucaj moze i samiot toa da si go pravi neli??? Jas sum tuka za pofini nesta голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкагазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење


...mislish drug vlez, a ne izlez...плазењегазење%20од%20смеење
Кон врв
Goddes of Chaos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Април.2007
Локација: Ecuador
Статус: Офлајн
Поени: 337
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Goddes of Chaos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2008 во 21:14
pffff ima i poubavi nesta od ova...
ne vikam deka ne e  ok ama rakata iskreno ne e bas
meko vlazno toplo mukozno tkivo koe sto pruza celosno uzivanjeголема%20насмевка
mislam toa se vikase vagina ili greska sumкул
Narodot za najmudra kniga ja smeta onaa koja e najnerazbirliva za nego.-A.Hitler
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.