IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Ставете слика од....
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ставете слика од....

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1718192021 573>
Автор
Порака
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2006 во 00:54
engiece, dali znajs kako da vmetnam slika vo e-mail?jas sum trup za kompjuteri
Точачиња.
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2006 во 19:03
Originally posted by Viktorija Viktorija напиша:

STO FANTAZII IMA STRUMFCETO LELEE; DA ZNAM KOJA SI; KE TI JA ODERAM KOZATA; ZIMI SE NAJMILO; IMAS GOLEMA SREKA STRUMFCE; NAVISTINA GOLEMA SREKA; PRIZNAVAM; AMA DA TE ZNAM; TI SI KRAJ; KE ME VIDES I ZAPOMNES ZA CELIOT ZIVOT; KE SE POKAES 10000 pati STO SI ME ZAPOZNAELA; TI GARANTIRAM SO SE ZIVO I DIVO!
Викторија коментариве ти се заканувачки.Можеш да даваш коментари на поставена тема но лични навреди на членови НЕ.
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
VkusiMe_M Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 515
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VkusiMe_M Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 10:46
Abe i nekoj drug da staese svoja slika pa da vidime koj sme sho sme :)
Itn...
Кон врв
mimi24 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 716
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mimi24 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 10:54

Originally posted by VkusiMe_M VkusiMe_M напиша:

mimi24 kako si se predomislila ke stavish ili si sakala da stavish pa sea si se predomislila pa nema da stavas slika ?

Staviv slika i ja izbrisav

Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2006 во 00:42
Originally posted by strumfeta strumfeta напиша:

Originally posted by engie engie напиша:

Ej stumfce site prakaat sopstveni sliki  ke pratime li i nie da vidas sto zenski sme?

 

engie ajde ...kade si sea konecno se resiv za toa iu tebe te nema ajde naredniot pat

sorry strumfce ama denes ne ni bilo pisano da se najdeme online.Mozebi utre poveke sreka.

Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2006 во 04:47

Originally posted by Viktorija Viktorija напиша:

STO FANTAZII IMA STRUMFCETO LELEE; DA ZNAM KOJA SI; KE TI JA ODERAM KOZATA; ZIMI SE NAJMILO; IMAS GOLEMA SREKA STRUMFCE; NAVISTINA GOLEMA SREKA; PRIZNAVAM; AMA DA TE ZNAM; TI SI KRAJ; KE ME VIDES I ZAPOMNES ZA CELIOT ZIVOT; KE SE POKAES 10000 pati STO SI ME ZAPOZNAELA; TI GARANTIRAM SO SE ZIVO I DIVO!

а ти да не си билдер или избацивач мајката???

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
mimi24 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 716
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mimi24 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 10:31

Ete sakav da stavam moja slika ama mnogu e golema. moze li nekoj da mi kaze kako da ja namalam.

Кон врв
VkusiMe_M Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 515
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VkusiMe_M Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 10:53
mimi24 kako si se predomislila ke stavish ili si sakala da stavish pa sea si se predomislila pa nema da stavas slika ?
Itn...
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2006 во 01:11
da odi na Attach files i klikni na toa na samoto mesto kade go pisuvas e-mailot vo Compose.Ke ti se pojavi prazna box i do neze Browse....Ti klikni na kopceto Browse....i ke ti se pojavi nob window-Choose files i tamu ke imas ikoni kako my documents,my computeri itn. i ti klikni dvapati na folderot kade gi imas slikite se dodeka ne gi najdes.Na kraj pritisni samo open (otkako ke ja nades slikata).Probaj pa kazi dali si uspeala.

Изменето од engie
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2006 во 19:06
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Како што ветив, така и ќе направам, ова се слики лично од мене, иако апаратот не ми беше тука бидејќи мојата колешка го kористи веќе скоро 4 месеци и богами нема абер во скора иднина да ми го врати, сепак тука беше мојата веб камера да ми послужи како идеална замена... Значи ова е Ghost лично и персонално






не ќе да е баш некоја убавина, али јеби му матер сеа, треба да постојат и вакви луѓе

ОВА ЌЕ БИДЕ МОДЕРАТОР НА ГОДИНАТА ИЛИ СЕ ЛАЖАМ?
Cool!!!
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
mimi24 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 716
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mimi24 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 10:47
SE PREDOMISLIV ZA SLIKA 

Изменето од mimi24
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2006 во 01:14

ooooooooohhhhh mucisimo grasisimo, ke probam i ke pisam, fala mnoooooooooooogu

sega ke odam na kratko, me brkat tato

Точачиња.
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 00:27
evo ja alekta, koja cekat cokolado od carnation, dodeka toj go spremat gulapceto i mu velit: slusaj sega, ovie cokoladive ke i gi odnesis na alekta od nejziniot bato i ke i recis deka jas brzoooo ke se vratam, da ne mi se sekirat i da i dajt dve- tri kocki na joki od cokoladive
Точачиња.
Кон врв
kafka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3595
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kafka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 10:50
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1718192021 573>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.