IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Дали сте имале анален секс?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали сте имале анален секс?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1617181920 24>
Автор
Порака
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 13:54
toa mozam samo vo zivo da ti pokazam...takvi raboti ne vo cyber prostorot
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 18:19
ne sum imala. Mozebi ke probam, mozebi ne. Sega za sega ne sum zainteresirana za takvi otkritija ne se osekjam spremna
Кон врв
petarpan99 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај petarpan99 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2008 во 18:39
verojao posto sum krupen mi se falea mnogu kao demek ova ke mi napravat ona ke mi napravat a vo krevet druga prikazna vednas mi se vrtat "ke mi go nasmeat shupa*ot" a sakam da probam ama ne znam -baram dobrovolec , a so zensko ne dal gospod druga dupka kaj zeni , prasanje za vas damite uzivate ili isto ve boli kao sto gi boli i maskite i prasanje za maskite znam site velat vo pocetok boli , pocetok koga ke pocnes prviot pat -prvata tura ili u pocetok sekoj pat a posle se otpustas ili sekogas boli?
Кон врв
alekso_2000 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 523
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alekso_2000 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2008 во 22:15
Originally posted by Makijaveli Makijaveli напиша:

sum imal...puno pati


Pa samo takov seks mozes i da imas ti i takvite kako tebe!!!
car's freack
Кон врв
alekso_2000 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 523
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alekso_2000 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2008 во 22:25
Originally posted by apce apce напиша:

kratko i jasno!!!! DAL GOSPOD DUPKA ZA TAA RABOTA
намигнувањеголема%20насмевка



car's freack
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 21:02
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

O' devojko slatka, gazence mi dajzosto i tuka ima raj,do jajca i do kraj,a ke ti se zaproleti kako vo maj.Napupi se sto mozes poveke najza da svetnat polumesecinkite so siot sjaj


zbunet pa ti si imal dar i za seks poezija
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Keri Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Keri Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2008 во 21:49
не сум имала и за сега не ни сакам!
Кон врв
Konsultant Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Konsultant Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2008 во 16:31
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

U recnik pisuva deka gej e vesel i nasmean covek i deka toj izraz pokasno go prisvoile homoseksualcite od maski rod. Znaci ebavanje u gaz tera na veselost i deka koga togas ke se nasmees


ZBUNET, ti se smeskash???
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2008 во 16:45
konsultiraj se pred da napises neso

SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
ZoraNaSlobodata Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3392
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZoraNaSlobodata Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2008 во 16:29
Aj ve molam prodolzete se otepav od smea :D
За нея ние живеемъ,за нея ние мремъ!
Кон врв
butterfly5 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butterfly5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2008 во 16:41
Originally posted by petarpan99 petarpan99 напиша:

verojao posto sum krupen mi se falea mnogu kao demek ova ke mi napravat ona ke mi napravat a vo krevet druga prikazna vednas mi se vrtat "ke mi go nasmeat shupa*ot" a sakam da probam ama ne znam -baram dobrovolec , a so zensko ne dal gospod druga dupka kaj zeni , prasanje za vas damite uzivate ili isto ve boli kao sto gi boli i maskite i prasanje za maskite znam site velat vo pocetok boli , pocetok koga ke pocnes prviot pat -prvata tura ili u pocetok sekoj pat a posle se otpustas ili sekogas boli?
sekoj pocetok e bolen da.....no....analot sekogas boli,na pocetok,koga pocnuva,t.e. koga ti vleguva,a posle ne,posle se opustas i uzivas,normalno e da boli..site gi boli isto pretpostavuvam i maski i zenski

Изменето од butterfly5 - 25.Октомври.2008 во 16:42
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2008 во 18:06
ne i nesakam ni da imam....a tie sto sakaat slobodno i neka si uzivaat(kolku sto mozat)среќа
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
Konsultant Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Konsultant Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2008 во 09:58
Originally posted by anakin anakin напиша:

konsultiraj se pred da napises neso


Ti pokri se tamu i dremi...
...ili si advokat na zbunet, cinam !!
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2008 во 10:01
ne nesum
nie ne sme vo najdobnrite
no tebe prv post
ti e sranje
isto takvo kakov si i ti




Изменето од anakin - 27.Октомври.2008 во 10:02
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1617181920 24>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.