IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Дали сакате секс со жени над 35 години?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали сакате секс со жени над 35 години?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1617181920 58>
Автор
Порака
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 18:05
Ахам! Има некоја што нуди?намигнување
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 18:14
sto da nudi be dusho..................sex????pa zar tuka be dusho najde da barash???????................намигнување
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 18:19
цццц....збунетост....."душо" смеење ...seek and you shall findнамигнување и престани да ми се нудиш......остај малку да се потрудам...плазењесмеење
намигнување
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 18:25
...sorry..............ako mislese deka ti se nudam??????jas na nikogo ne se nudam.......ic  ne   se trudi................голема%20насмевка

Изменето од bibce - 06.Март.2008 во 18:31
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 18:28
just kiddingнамигнување  

п.с. "sory" се пишува со 2 r - sorryголема%20насмевка
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 18:30
OK..............E UZIVAJ..............I JAS SAMO SE SALEV.................DA ZNAM..........голема%20насмевка
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 18:33
големо%20гушкање
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 18:37
Originally posted by bibce bibce напиша:

Originally posted by james dean james dean напиша:

Зошто бе вакви прашања?

 

kakvi prasanja be zlato???????



Па мислев: Што е ова вреѓање? Што им фали на тие над 35? Жена може да биде убава и привлечна (сега, ај да не кажам добра за секс) и на многу повеќе од таа граница!





Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 18:38
Познавам многу мажи што си сакаат жени у годинки.
Сум прашала зашто,и што е разликата,викаат; еее таа што знае, се протиња кај што ти можеш да шиеш.
Жените дури по 40 се многу позрели и поспремни, многу посигурни во себе, а тоа ги прави многу попривлечни и неодоливи за мажите.
И за тие девојки што мислат дека животот престанува по 30 многу се заебале. Со таков став ќе живеат во вечен страв да не остарат и да не бидат оставени.
Е затоа мажите не ги сакаат таквите, зашто се негативни и мислат дека сексот почива само на база на младост, оптегнатост или незнам што.
Познавам тетки што можеби 10 пати боље живеат од мене у тој поглед.И за чудо ги сакаат и млади дечки и млади мажи.
Епа сеа видете
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 18:45
Originally posted by james dean james dean напиша:


Па мислев: Што е ова вреѓање? Што им фали на тие над 35? Жена може да биде убава и привлечна (сега, ај да не кажам добра за секс) и на многу повеќе од таа граница!
 
.........e ova veke mi se dopaga...........mislam na odgovorot de...........голема%20насмевка
аплаузаплаузаплауз
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 19:00

Инаку јас сум љубител на жени, без разлика на нивните години! Значи, може да ми се допаѓа и некоја многу помала од мене (се разбира до дозволените граници ), а исто така и многу постара од мене. Сé едно ми е. Важно да се сакаме!

Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 21:36
Originally posted by bibce bibce напиша:

Originally posted by alekso_2000 alekso_2000 напиша:

 
Da bese masko ke znaese zosto e bas taa granica
 
e pa aj kazi sega..............ako znaes............sto e ova sega kviz?????

E i mene bash me interesira shto sakal da kazhe pisatelot so ova?збунетостизненадување
always look on the bright side of the life!
Кон врв
harp13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 98
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај harp13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 22:45
BRAVO!vi se pogodi temava si se turivte od kibicirajne!<licata ke se prepoznaat>
Кон врв
alekso_2000 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 523
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alekso_2000 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2008 во 22:48
Originally posted by bluebell bluebell напиша:


Originally posted by bibce bibce напиша:

Originally posted by alekso_2000 alekso_2000 напиша:

Da bese masko ke znaese zosto e bas taa granica


e pa aj kazi sega..............ako znaes............sto e ova sega kviz?????
E i mene bash me interesira shto sakal da kazhe pisatelot so ova?збунетостизненадување


VO ZIVOTOT NA COVEKOT VO RAZLICNO DOBA SE JAVUVAAT RAZLICNI ZELBI TAKA DA LICNO MENE VO OVA DOBA NAJSEKSI MI SE ZENITE OD 35 DO 40 GODINI NORMALNO NE SITE!!!
E NA PRIMER KOGA KE PODOSTARAM KE MI SE JAVIT INTERES ZA NESTO PO MLADO I TAKA SE SO VREMETO!!!
car's freack
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1617181920 58>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,164 секунди.