IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - LOVE STORY
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

LOVE STORY

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1617181920 25>
Автор
Порака
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2006 во 18:59
Clap
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2006 во 19:04
ti be stai toa sto ti rekov vcera ???
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
plavu$a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plavu$a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2006 во 16:53
more, more... go inspirirav nindza... LOL
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...
Кон врв
Magdalena_bt Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Magdalena_bt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2006 во 15:11
" Ti samo prodolzi,
ke te cuvam vo minatoto,
ke ti skrijam vo realnosta,
ke ostanes vo spomenite.
Samo ti, ti sto mi go
ukrade srceto.
Ne, nikogas poveke,
nikogas ne ke mozam
da sakam.
Tvojot pogled se uste me progonuva,
znam sega si vo necija
pregratka.
Ti si vo tisinata vo vozduhot, sekoj
cekor e prosleden so tvojot lik.
Jas sum obicna pustina.
Ti mi zede se
No ne e vazno
Ti samo prodolzi."HeartBroken%20HeartHeart
DON'T WORRY BY HAPPY
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2006 во 23:36
malce ja srediv

ZUDNJA
__________________________________________________ ________


Uhh, josh samo da sredim uvaj prokleti carshav I napokon sve ce biti spremno… pomisli Mick. Pogleda na sat bilo je 10 za 12. Zastao je za tren gledajuchi ka ulazu njegovog apartmana. A tada pojavila se ona prelepa crnka , dugacke crne kose, predivnog osmeha I figure jednostavno perfektno izvajane.

Brzo je zapalio svece koje je spremao celoga dana I odjednom je apartman zasijao bas kao I njegove ochi kada ju je prvi put upoznao.

-Koja je ova mala ?- upita Mick
-Ma pusti klinka , zove se Katarina odgovori mu njegov novi prijatelj

Mickov pogled je josh dugo ostao na njenom telu , a blagi vetar se poigrao sa njenom plavom dugackom haljinom sto je davalo dodatnu char tom momentu.

Trgao se iz sanjarenja jer ona je sada realno bila tu pred vratima, tu je bio momenat koji je dugo cekao .

Stigla si , malena udji osmehnu se Mick.
Da stigla sam pogleda ga zavodljivo svojim crnim ochima… ali ne gledaj me tako seti se tvog obecanja rece devojka.
Pa , da naravno samo ti udji rece Mick osmehujuchi se.

Nakon kratkog chavrljanja , nasli su se na patosu njegovog apartmana sa casicom crnog vina u ruci…

Na ovom svetlu si josh lepsha znash li to malena…
Ne govori, zagrli me reche devojka…
Ucinilo mu se da ce se stopiti u tom momentu, poljubio ju je u vrat , lagano, I dodirnuo njeno polunago rame. Voleo je da je tu poljubi I zadrzi se , osluschkujuchi njeno disanje…

Uh, ali znash ovo nije pravedno… ne mogu… izgovori devojka
Ne brini, malena nece se desiti nista sto ti ne zelish… nechu te uzeti …dok mi se sama ne otvorish …ma kako ja to sada zeleo to … daj mi da uzivam u tim predivnim usnama …
Okrenula se I bestidno ga poljubila , I odjednom je shvatio da ce izgubiti kontrolu…u toj ludoj igri… kako je tog trena pozeleo da joj pocepa sve sa nje I da zaboravi na obecanje… da samo uziva u njoj… da zadovolji svoju strast ..poceo je sve brze da dishe … a poljupci su se smenjivali u ritmu njihovih dodira…

Uhhh, ne mogu… nisam spremna … ne mogu to uciniti pogledala ga je… izvini…ako to ucinimo zaljubicu se a ti…ti cesh me ostaviti a to ce me boleti …jel mogu samo da te zagrlim progovri ona

Ma naravno, ne brini… tu smo I ja uzivam u tebi odgovori Mick a u glav su pocele da mu se vrzmaju sve brze slike Kama sutre koje bi mogli da konzumiraju te veceri… Uh proklet da sam … ja I moja rech … ali idemo dalje popustiche ona.

Samo ju je zagrlio I poceo da je miluje preko pantalona , polako preko prepona, nije se trznula …niti sklonila ruku …
Dobar znak pomisli I nasmeshi se u sebi… bicesh moja malena pomisli u sebi

Lagano ju je ljubio po vratu I dodirivao njene grudi, lagano sharajuchi prstima po njenim bradavicama … uhh rasturi je pocepaj je sada pomisli Mick… sada ili nikada .

Odjednom ustala je …
Jeli a sta se vidi sa ovog prozora ? upita ga .
Nije odgovorio, samo joj je prishao od pozadi I nastavio da je miluje po grudima a njegovi su poljupci poceli da postaju sve strastniji… pocela je ubrzaniej da dishe … spustio joj je ruku po stomachichu..i gurnu ruku u njene gachice… nije ustuknula …pokushao je da joj sa drugom rukom otkopcha pantalone koje su bilo tako pakleno uske…

Nemoj… nemoj nisam spremna rece mu samo me ljubi … nemoj…

U ochima joj se videlo jedno veliko DA , a izgovarala je NE …ponovo po ko zna koji put … poceo je da proklinje sebe u tom momentu sto zeli uvek nesto tako perfektno… pravu devojku u pravom momentu… pravu rech … video je strast u njenim ochima ali to nije bilo dovoljno… trazio je rech …rech koja bi dotakla njegovu dushu a toga nije bilo… ne te vecheri.

Odmaknuo se od nje I zapalio cigaretu…I otpio gutljaj vina posmatrajuchi je …bila je tako mlada I tako lepa , tela koje govori dodirni me , zgrabi me , svaki njen pokret , svaka njena oblina govorilo je da ce biti perfektan partner za sex… takav bestidan pogled nije mogao odavati nista drugo…

Sta je bilo , ne ljutish se valjda na mene… evo me dosla sam … ali ne mogu razumes me jel da ?

Vidi malena , izvadio je iz djepa tabletu … znam da zelish to ne mozesh sakriti … a ja znam da ja mogu na ovaj ili onaj nachin … da te opijem ili da te izdrogiram … mogao sam to … ali ne bih te imao …propustili bi momenat lepote za kojim ja zudim odavno od kad sam te upoznao… ne znam sta da ti kazem …ne volim foliranje …uhh mlada si …razumeces ovo jednoga dana a sada ima nekih stvari koje ja ne cinim… nesto sto ja I ti nemamo sada sto bi nacinilo ovaj momenat predivan…

Pa zar je to bitno tu sam … zar ne ?

Da jesi poljubi je on I zgrabi je ka sebi…poceo je divljacki da je ljubi I grabi po kosi…. Postavio ju je na fotelju ispred sebe…I poceo je da je dodiruje dok ju je ljubio I ponovo se njegova ruka nasla u njenim ovlazenim gachicama…
Uhh, kako je vrela…pomisli Mick sto ga je josh vishe napalilo .

Raskopcao joj je pantalone I rekao : Ne brini necu ti nista sto necesh zeleti malena… ne brini..i nastavio je da je ljubi… a prsti su mu klizli po njenoj vreloj mladoj pickici… klizao je sve brze I brze… dodirivao njene usmine I slusao njeno sve ubrzanije disanje …prsti su mu krenuli gore ka klitichu….kojeg je samo blago dodirnuo… ljubechi njen vrat osetio je zelju da je naprosto naguzi tu …da udje divljacki u nju… a bio se ukrutio kao kamen a ona je to osecala na njenim ledjima sto ju je dodatno uzbudzivalo… nije prestajao…dodirivao joj je klitic I onda prestao kliznuvshi svojim dugim prstima u njenu unutrasnjost …nije bilo otpora …sklizao je I izvadio prst nakon sekund I primakao prste ka njenim usnama… polako ih dodirujuchi… stavila je prst u usta I pocela da ga sisa…lagano bez zadrshke…odma je vratio prst i prodro josh dublje u nju…I osetio blag trzaj..postavio je oba prsta u obliku slova V po njenoj vreloj mackici I polagano krenuo ka njenom klitichhu koji je vec bio malo nabrekao…nije ga morao dugo traziti …tu je bila ona …on I njegovi prsti … dodirnuo ga je …I poceo ritmicki da je masira …I da ubrzava ritam pratechi njene uzdahe…koji su govorili da je vishe nego spremna ….

Nemoj…uhhh …. Josh malo…ah… ne mogu…uhh…

Osecao je da je blizu da eksplodira … ta mala bestidnica je polagano postala divlja kucka koja je zedna dobrog karanja… a prsti su radli sve brze I jache…
Odjednom je ustao od nje…I pogledao ju je svu zadihanu…zapalio cigaretu u polumraku I hladno rekao:

-Obuci se , nije ovo pravi momenat… Mi ne zelimo to, molim te idi sada.
Ustidjeno je nabrzinu navukla svoje pantalonice I nije nista rekla I izasla je .

Nakon te veceri je vishe nikada nije video, ponekada bi se nasmejao kada bi se setio tog crnog vina , tih svecha u nochi , tog predivnog mladog tela koje nije shvatilo sta je pravi momenat… da ponekada bi se prisetio svega I nastavio svoju potragu za onim za cim je ziveo.
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2006 во 13:10
Otsega tuka ke pishuvam pretezno... sve drugoto na ostanatite temi  go smatram za shala bala muabet , nekonstruktiven i bezveze...

Sebicnost, iskompleksiranost i neljudskost e taka...Ouch

 
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
babyy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8193
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај babyy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2006 во 13:13
Нинџа кој те нервира????
Кажи и на дадаWink
 
BTW врати си го стариот аватар овој некако не ти личиErmm
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2006 во 13:18
Ja nenormalen ke se praam ...ke otvaram temi ...ke kazuem gachki... za kogo be ???

Nejkat da kazat dva zbora lugeto ko sto treba... nemoguche da se tolku glupi i neinventivni... ma preku k*rac vishe ...

Se posvetuvam na pishuvanjeto ljubavni prikazni od sea pa natamu

PS avatarot odgovara ako se zgolemi slikata ...ima poenta Wink
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
babyy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8193
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај babyy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2006 во 13:21
а видов зголемена ама сепак тој не е нинџаConfused
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2006 во 18:07

Kukla

Mik se simnuva{e poleka po skalite. Se razmina bez zbor so devojkata koja stoe{e nemo potprena na zidot. Do nea be{e nekoj dosaden tip koj so svoeto nezgrapno telo i evtina prikazna se obiduva{e da ostavi vpe~atok. Se ose}a{e reata na alkohol pome{an so eftin ma{ki parfem.Taa ne se pomrdnuva{e. I samo odvreme navreme mrda{e so glavata gore dole kako znak za k*rtoazna zainteresiranost. Tokmu pred da ja razmine ja zagleda za moment. [minkata i be{e razma~kana okolu o~ite. Nemo stoe{e kako da se obiduva{e da ne gi ~ue zborovite na nejziniot polno}en dodvoruva~.

Mik zastana i se potpre na zidot blisku do niv. Muzikata vo nokniot klub se u{te ne be{e dovolno silna da ne mo`e da go ~ue nivniot razgovor.

[to misli{ ti ma jas ne sum ma` ? Prekini , nemoj da pla~i{ ko pi~ka , te sakam - re~e so qutina vo glasot nezgrapniot. Devojkata nemo go gleda{e.

Nezgrapniot kako da zbesna , liceto po~na da mu dobiva crvena boja. Ja zgrap~i za rakata i ja pritisna silno do zidot .

Nemoj da se zaebava{ so mene izvika i ja poqubi nasilni~ki.

Nabrgu pomina crnomurestiot kelner so nasmevka na liceto :

- Ne{to za piewe gospodine ?- zapra{a

Mik go povle~e nakaj sebe i mu {epna.

- Sekako gospodine se nasmea veseliot kelner

Nabrgu kon neobi~iot par prijde edno pomlado mom~e.

Po{tovawe Henk , po{tovawe - izgovori toj. Be{e mlad na granica na polnoletnosta so sini o~i koi svetkaa od alkohol .

Kaj si be , mali - se isceri nezgrapniot . Ja znae{ male~kava ? Ajde ti mala idi sredi se malce imam muabet so ~oekov ...

Dodeka devojkata zaminuva{e, dvajcata zverea vo nejziniot gaz.

Dobra e a ? Ti se diga na maleckava a ? Ke ja e*am ve~erva ... se nasmea Henk i potegna od pivoto.

Dobra e majstor Henk, dobra klate{e so glavata maliot .

A ti be , vidi se kakov si, {to e ova... pazi vamu ako saka{ da ebe{ vakvi pi~iwa .. vidi me mene kupi si ko`ni farmerki , nabacaj dobra ~evla kaubojka nekoja gleda{ ova e vo trend sega , ko{ula so {iroki kragni i ko`en mantil kako mojov , parfem  , gakickite sami ke i padnat - se cereka{e ~ovekot  . Tuku {to napravi so taa tvojata ?

Pa znae{ mislam da ja pokanam da dojde kaj mene doma ...

Super go prekina eeeee sega ke ti ka`i striko {o treba mom~e , ko ke ti dojdi nekoja doma sama , ke i go izvaj{ odma i se znaj so po~nuva samo ke bidi{ uporen , nemoj odma da popu{ta{ , odi dodeka ne po~ne da vika za pomo{ e toga{ oladi ja glavata , tek toga{ ne saka da se dupite, me razbra?

I kako sega ~ekaj  .. jas so izvaden patlak ke stojam pred nea i {to da praam potoa ?

Recitiraj i poezija ..ebate beqa.. ke ja dupi{ be.. ke ja dupi{.. ti vikam jas be .. ke i go izvadi{..i ke i go stavi{ vo raka ..zadrapaj ja za cicki malce pred toa me razbra sea ? Aj sea git ..idi vidi dal sum tamu na podijumot ..

Devojkata prijde poleka kon niv. Sega bez {minka be{e duri i poubava. Ja potrgna kosata od nejzinoto ~elo i nejzinite plavi o~i dojdoa do izraz. Taa povtorno nemo stoe{e pred svojot partner. No ovoj pat nejziniot pogled ne be{e poveke vo uperen kon zemjata. Odvreme navreme poglednuva{e kon Mik.

- [to ti e ma tebe ve~erva ? Koj k*rac te izbrav pa ja i tebe a ? - zapra{a

Devojkata mol~e{e.

[to e da ne misli{ nema da ti platam ? Ke ti platam kako i sekoga{ .. samo nasmej se , nasmej se koga te gledaat lugeto so mene , nasmej se ma - po~na da divee nezgrapniot.

Kolku treba ve~erva ? Kolku ?

Voobi~aeno .. 2000 - se nasmevna devojkata i go pogali po glavata..

Po nekolku minuti nezgrapniot trgna nakaj toaletot.

Mik ja pogledna devojkata i i prijde.

Znae{, verbata gi pravi rabotite vozmo`ni a qubovta taka lesni.. - re~e Mik se nasmevna , ja pogladi po rakata i zamina.

Nokta samo {to po~nuva pomisli Mik barajki go taksito koe go o~ekuva{e.
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2006 во 00:51

toj mi sepna:"pogledni me"

grubo mu rekov "odi si"

toj ne se ni pomrdna.

zastana pred mene.

me fati za raka.

mu rekov:"ostavi me"!

no toj ne zamina.

liceto go doblizi do moeto uvo.

go poglednav i mu rekov:

"sram da ti e"!

no, toj ne znaese za sram.

usnite negovi mi go doprea obrazot.

zatreperiv i mu rekov:

"si zemas premnogu sloboda"!

no, toj ne se zagrizi.

mi stavi cvet vo kosata.

mu rekov:"nisto nema da ti pomogne"!

se nasmevna. go izvadi cvetot i si zamina.

a jas placam i go prasuvam srceto svoe:

"ZASTO NE SE VRAKA"?

 

malce e tretooddelenska pricava,ali....

Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2006 во 13:52
Originally posted by KaLiNa KaLiNa напиша:

toj mi sepna:"pogledni me"

grubo mu rekov "odi si"

toj ne se ni pomrdna.

zastana pred mene.

me fati za raka.

mu rekov:"ostavi me"!

no toj ne zamina.

liceto go doblizi do moeto uvo.

go poglednav i mu rekov:

"sram da ti e"!

no, toj ne znaese za sram.

usnite negovi mi go doprea obrazot.

zatreperiv i mu rekov:

"si zemas premnogu sloboda"!

no, toj ne se zagrizi.

mi stavi cvet vo kosata.

mu rekov:"nisto nema da ti pomogne"!

se nasmevna. go izvadi cvetot i si zamina.

a jas placam i go prasuvam srceto svoe:

"ZASTO NE SE VRAKA"?

 

malce e tretooddelenska pricava,ali....




Ne be Kalina dobra e cim e tvoja super e Wink
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2006 во 21:16
Wink
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2006 во 21:49
KUKLA  beshe mnogu ubavo neshto...nemoj da go izbrisheshAngry
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1617181920 25>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.