IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Каролина Гочева
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Каролина Гочева

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1617181920 23>
Автор
Порака Обратен редослед
tea4ever Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Април.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 28
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tea4ever Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2008 во 22:15
Karolina e najgrdaoto sustestvo sto postoi na planetava
Sekogas sum ja mrazela i sekogas ke ja mrazam
Кон врв
rebeka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јуни.2005
Локација: Austria
Статус: Офлајн
Поени: 347
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rebeka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2008 во 21:19

jas mislam deka ubavo pee,deka ima ubavi pesni i deka ona e ubava a za toa kakva e ona se soglasuvam so vas


mnjkl
Кон врв
m__g__ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 591
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај m__g__ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2008 во 13:11
http://www.youtube.com/watch?v=JNLyaZFVysI
Кон врв
analiticar Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 69
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај analiticar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 17:52
POSTO ZAKLUCI DEKA I SE HITOVI PESNITE
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 17:47
Добра си е Каролинка,баш ми се допаѓа последниот нејзин албум.Она е пеачка шо ни е важен карактерот ,важно е да продолжи со хитовите!среќаСАМО ТАКА,НАПРЕД!
Кон врв
BidiFit Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 454
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BidiFit Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 17:05
Како да и снема глас или така ми се чини? Порано како поубаво да пееше. Инаку за надворешен изглед ок си е!!
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 01:16
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

нАДВОР ОД МАКЕДОНИЈА Е МНОГУ ПОПУЛАРНА. КАЈ НАС МНОГУ НЕ ЈА САКААТ. АМА ТОА НИ Е СТАРА БОЛЕСТ.
po rano bese i ubava i imase stil....za glas nema zbor....i pesnite i se dobri,mada ima i nekoi sto ne i cinat..ama otkako pocna da se ponasa kako "turbo folk" "PEACKIVE" izgubi na dostinstvo..nejze ne i trebase so golotija da se probie..slusam ja vikat k*rvolina..zalosno za talentirana mlada devojka...ama nekoj taka ja uci
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 23:31
нАДВОР ОД МАКЕДОНИЈА Е МНОГУ ПОПУЛАРНА. КАЈ НАС МНОГУ НЕ ЈА САКААТ. АМА ТОА НИ Е СТАРА БОЛЕСТ.
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
starchild Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 28
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај starchild Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2007 во 01:39
i mene mi e mnogu antipaticna ! otsekogas mi bila 
Кон врв
ange Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 54
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ange Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 10:57
more luka si dosol od crna gora ne ja znaes karolina tolku dobro kako nie makedoncite
nemam nisto protiv tebe samo ti ja kazuvam kava e navistina
eden denar nema potroseno nikogas na nekoe bolno detence na nisto takvo
oti e selanka na koja i e najvazno da bide oblecena po najnova moda
oti e glupa i nepismena so sredno obrazovanie(bogznae i tolku dali ima)
oti semejstvoto izgleda i e prosto i ne ja naucile na osnovni principi vo zivotot
oti namesto da place koga toska zagina ona bese mrtva ozbilna oko ne i trepna
selnaka prokleta uf ama ja mrazam
Кон врв
ange Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 54
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ange Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 10:53
na so da i zaviduvam be kukoc
na sto na grdoto lice
pa ne mi se veruva so sminka e grda
a pak kakva e bez sminka
imam sedeno so nea vo ist kafic
da ti kazam
niska e kako kuskule
zimi se
ima dupki na liceto od so stava po 100 kila sminka
kosata i e mrsna i odvratna toa ustenceto tenko,tenko
ODVRATNA E
ako mozam da biram bi bila kako blagica pavlovska namesto kako karolina
ne sakam cel svet da me mrazi
ne sakam da bidam posvetena samo na sebesi(narcis)
ne sakam da ne ziveam so site kolegi od estradata
ne sakam edinstven drugar da mi bide menadzerot i boki 13-ka
zatoa nema APSOLUTNO NISTOOOOOOOOOO za sto bi i ljubomorela na karolina
pocnuvajki od imeto
karolina molim ti se
nagaleno ja vikaat kaca (za rasol)
i taka
za drugite pejacki eve oti nemam nisto protiv
oti se kolku-tolku (iako i tamu ima isklucoci)
normalni

Изменето од ange - 18.Декември.2007 во 10:58
Кон врв
ange Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 54
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ange Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 10:47
karolino mori neli ti e sram mori neblagodarna edna!!!!!!!!!!!
zabegana e 100%
mnogu ja mrazam
otsekogas sum ja mrazela
nekako mi se cini deka se nasladuva sega na smrtta na toska nas najubav
amori osvesti se!
ti si nikoj i nisto samo obicna glupaca najdena na sirok-sokak
za greoviiiiiiiiiiii si
nikoj nikogas nema da go nadmine toseeeeeeee
ma,kakva karolina ma kakov lambe
kakov jovan jovanov
nasata cela estrada e nisto bez toska
trebase toj da umre za neblagodarnicava karolina da i tekne da zapee na eden humanitaren koncert
za greovi si makedonijo ako takvi luge imas
nekoj koj sto nikogas ne pomislil da organizira humanirtaren koncert a sega naednas site si vikaat

"auuuuuuu znaci taka tose stana slaven-pravel humanitarni kocerti ! epa aj i nie"

vie ste dvolicni izopaceni sustestva
treba da ve zaboravat
so karolina nacelo
ligla
Кон врв
tic_tac Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 17.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tic_tac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 15:10
A i ona vcera na Radiski srpski festival "ligavenjeto" demek nagradata mu ja posvetuva na Tose, c c c c c c c , krajno licemerno , so i da kaze nema da ja ispere izjavata dadena na denot na nesrekata na Tose!
Кон врв
tic_tac Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 17.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tic_tac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 15:05
Originally posted by Deniz Deniz напиша:

Karolina e uspesen, estraden umetnik. Ama kako individua ne nisto povekje osven SMIZLA.
A deka e licemerka, za toa nema nisto za somnez.
2002 godina koga se vrati od Estonija, novnarite ja prasaa dali uste ednas bi ucestvuvala na evrosong, taa odgovori deka vo Makedonja ima mngu svoi kolegi cie pravo ne saka da im go odzeme, zatoa ne saka. Duri po nekoe vreme koga na Budvanskiot festival so pesnata "Silikon" dobi katastrofalen rezultat, rece deka ne sakala vekje da ucestvuva na manifestacii od vakov vid.
2007 godina, ete ti ja po vtor pat na Evrovizija so "Mojot Svet" + gordo izjavuva deka bi ucestvuvala i tret pat.
Tocno e deka taa e edna od najdobrite glasovi na Makedonskata estrada, no se dodeka ne se popravi vo odnesuvanjeto, kje ima sudbina slicna na Britni.


Mislis taa znae sto saka?! Kako ke i kazat menadzerite taka raboti.


Изменето од tic_tac - 16.Декември.2007 во 15:08
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1617181920 23>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.