IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - ФОРУМСКА СВАДБА
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ФОРУМСКА СВАДБА

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1516171819 441>
Автор
Порака
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2007 во 23:18
Da,da Agapi i po tvojot
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2007 во 23:20
лелеее нина знаејќи го лу нема никад да те погледне...освен ако сака да с еиспразни...газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење загооор каде си доаѓај по мене ајде
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2007 во 23:20
Blue ama i4 ne si seriozna ti rekov ne sakam so Lou tuku...... znajsh so koj
Кон врв
Agapi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Agapi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2007 во 23:21
hahah. Ajde jas mislam da pocneme so svadbata iako falat zetovite. Ili barem nie vencanici da si odberime, So vikas blueprayer ?
A nina mozime da ja stavime da frla bonbonjiinja i pcenka i paricki i sto li se frla tamu hahha
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2007 во 23:21
...КУМЕ...ВЕНЧАВАЈ АЈДЕ...НЕ НИ ТРЕБА ДОКУМЕНТИ...ПОСЛЕ ТРЕБА НА СУД ДА СЕ ОДИ ...ВАКА ПОЛЕСНО...!АЈДЕ БАКНЕЖ..ОПАА...!!големо%20гушкање
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2007 во 23:22
Originally posted by Agapi Agapi напиша:

hahah. Ajde jas mislam da pocneme so svadbata iako falat zetovite. Ili barem nie vencanici da si odberime, So vikas blueprayer ?
A nina mozime da ja stavime da frla bonbonjiinja i pcenka i paricki i sto li se frla tamu hahha
Nema Agapi ti kje bidesh toa ne e losha rabota jas samo kje bidam so zbunet a koga je se dorzhi toa neam pojma posho go nema zbunet
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2007 во 23:23
агапи во темата ВЕНЧАНИЦИ го има мојот фустан...ама ќе сменам 3 зашто тројца земам па ако некој не сака од нив одма со насилство...нема мило епа силом газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
еве загор си прифати знае дека душичка сум
газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2007 во 23:23
Bkue ni si ozbilna ama i4 a ako si ti dushi4ka jas sum pogolema dushi4ka od tebe
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2007 во 23:24
....НЕМА ВРЕМЕ ЗА ВЕНЧАНИЦИ...КАКВИ СТЕ ТАКВИ...АЈДЕ ДО МЕНЕ ...ТАКА ..ОСМЕХ МОЛАМ...ПАЗИ НА ТАНГАТА ...БОГАТИ...МАЛА ТИ Е ТУУУ...лутина!!!!
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Agapi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Agapi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2007 во 23:26
epa togas ajde da pocneme. Ali zetot moj go nemaтага da ne me ostaj pred oltar ?

Изменето од Agapi - 29.Октомври.2007 во 23:26
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2007 во 23:26
ДЕЧКИ ДА ВЕ ИЗВЕСТАМ ДЕКА СТРЕЈТ АП МЕ ОТКАЧИ ПОШТО ИМАЛ НЕКОИ ЦУРИ И НЕ САКА ДА СЕ ВЕНЧАМЕ....ТАКА Д АНИНА ЗЕМИ СИ ГО НЕГО АКО САКАШ
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2007 во 23:26
Ahde lugje da po4neme ne mi pre4i samo mi pre4i ako zbunet go meshate
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2007 во 23:27
..ТУКА СУМ ,НЕМАЈ ГАЈЛЕ...
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2007 во 23:27
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

ДЕЧКИ ДА ВЕ ИЗВЕСТАМ ДЕКА СТРЕЈТ АП МЕ ОТКАЧИ ПОШТО ИМАЛ НЕКОИ ЦУРИ И НЕ САКА ДА СЕ ВЕНЧАМЕ....ТАКА Д АНИНА ЗЕМИ СИ ГО НЕГО АКО САКАШ
Yessssssssssssss fala ti blueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeголемо%20гушкањеsea sum coolll
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1516171819 441>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.