IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс и менструација
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс и менструација

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1415161718 19>
Прашање: Дали практикувате секс за време на менструација?
Одговор Гласови Статистика
30 [20,00%]
120 [80,00%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2007 во 19:42
  аплауз   аплауз   аплауз
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2007 во 11:44
Originally posted by Zeska Domakinka Zeska Domakinka напиша:

Originally posted by MisIcA, MisIcA, напиша:

Originally posted by SeXy BaBy SeXy BaBy напиша:

EVE JA LICNO VECERVA SAMO STO STANUVAM OD SEKS I TOA MI E TRET DEN OD MENSTRUACIJA. UZIVAV NE VELAM NE ZASTO SO 11 ORGAZMI NOKVA TESKO KOJ BI REKOL DEKA MI BILO NEUBAVO.  nE BI PRAKTIKUVALA A I NIKAD NE PRAKTIKUVAV SO MENZIS NO SE SLUCUVA NEKAD ETE KO VECERVA DA STVARNO TI SE SAKA,,, I SO PRAJS U TAKOV MOMENT...? jEBES GA.....:d
ti uzivase vo seksot ili broese "postignati" orgazmi !? газење%20од%20смеењеa tebe ocigledno mnogu ti se sakalo, se gleda posle vakvo "uzivanje"бла%20благолема%20насмевка
 
epa sega ne deka broev postignati orgazmi nomuabetot bese drugo.. znaci sakav da recam deka so toj broj teskoke recam deka ne mi bilo ubavo- posto ja davav primer kolku se mislev za vreme na seksot dali ova ona ili neznam so moze da se desi.,.. sfakas.. so znaci toa so orgazmite nema nikakva vrska. biten bese muabetot...голема%20насмевкагазење%20од%20смеење

e Zeska Domakinke ili alijas Sexy Baby .. sekoj ne veruva vo tvoite vazni MUABETCINJA.pred se jas ne veruvam na nekoj koij ima nekolku dvojni identiteti.лажго

otvarase temi na ljubov a clenoovite se vpustija da dadat dobronamerno svoja pomos okolu tvoite izneseni argumenti (kako tvojot SOPRUG ne moze da svati deka e tatko i uste kup izmoslotini) za sega da pisuvas romani kako toa ste se zapoznale so tvojot DECKO, pazi molimte so decko,, so koj neverovatno si doziveala 11 orgazmi i so koj ke pravis svadba zosto si bremena...lagi lagi i samo lagi ..epa devojko. pred se ni sama neznaes koe e vistina a koe laga.глупчо

no imas ubava fantazija, a taa e neverovatno vazna vo sex osobeno za da si se pozeska i pozeska ..pa uzivaj vo filmanjeto pardon fantazijata!!!Mene najmalku mi smeta toa!!!VAZNO BITEN E MUABETOT NELI?газење%20од%20смеење

атеист да бидеш е слично како да си далтонист
а цел живот да пишуваш и зборуваш
за боите...(модератор аџија)
Кон врв
MENANY Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Јули.2007
Локација: France
Статус: Офлајн
Поени: 239
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MENANY Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2007 во 16:06
11 orgazmi,изненадувањеbre devojko,se nadevam deka ne ti se treseja nozete i si ostana dobra,bogami so tolku orgazmi tesko coek da ostane na noze среќа!
Inace mrazam sex na menstruacija odvratno e a i bolno!
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2007 во 13:29
Za sekoe jadenje treba lazica ili viljuska taka da ako se dupime so menstruacija treba posle i da go iscedi so usta i ispusuvajki go dur ne go vrati cist zosto sekoj alat po upotreba se cisti
Кон врв
nirvana Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nirvana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2007 во 01:37
sex i menstruacija najlosha kombinacija!!!голема%20насмевка
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2007 во 19:06
Ej Maja , i mojot odgovor e NE i NIKAKO a za toa kako i zasto NO COMMENT!!!!
Кон врв
rashela Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rashela Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2007 во 10:57
ma ni slucajnoизненадување
OPUSHTI SE I UZIVAJ
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2007 во 12:28
MI SMETA
Sunce hvala ti sto si isashlo za mene,sunce OBECAJEM MISLI SU MI POZITIVNE!
Кон врв
mermaid Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mermaid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2007 во 16:10

ne bi mozela vo ovie za mene delikatni denovi koga sum razdrazneta , nervozna i koga imam bolna menstruacija

Кон врв
barbi4e Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај barbi4e Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 00:05
prvo za zenskoto nee ubavo da ima seks so mestruacija i toa medicinski zs mozat dvajcata da dobijat nedaj boze nekoja boles i toa ako e bes kondom
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 00:24
J**es medicinski ili ne!!!
Koa ke te udri sp**ma u glava,
skokaj i vikaj uraaaa!!!

E sea ubavo e edno k**tonce,
sekogas da se ima
ko ljuta rezerva!!!

Изменето од којсумјас - 26.Април.2008 во 00:24
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 04:39
Originally posted by barbi4e barbi4e напиша:

prvo za zenskoto nee ubavo da ima seks so mestruacija i toa medicinski zs mozat dvajcata da dobijat nedaj boze nekoja boles i toa ako e bes kondom


kakva bre bolest ke dobijat, kakvi se ovie gluposti???




ne gledam nishto losho da se ima seks koga zenata ima menstruacija, normalno ako TAA i TOJ sakaat!

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
barbi4e Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај barbi4e Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 20:02
vie izgleda ne ste informirani ako krfta se pomesa so sperma vo polov organ 90 posto moze da se zarazes so nekoja boles
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 20:38
Originally posted by barbi4e barbi4e напиша:

vie izgleda ne ste informirani ako krfta se pomesa so sperma vo polov organ 90 posto moze da se zarazes so nekoja boles


kaj go prochita ova ziti majka???

i kako moze nekoj da se oneduva bez kodom za vreme na menstruacija, gadno!

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1415161718 19>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.