IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - После разделба...пријатели?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

После разделба...пријатели?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1415161718 42>
Автор
Порака
heelooo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 253
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај heelooo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2007 во 11:05
газење%20од%20смеење
Кон врв
FANCY Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 148
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FANCY Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2007 во 11:23
Originally posted by blue blue напиша:

мојот најнајнајнајдобар и најсакан пријател е мој експартнер,  но факт е дека тој човек ми значи многу, неописливо многу и не би сакала никогаш да исчезне од мојот живот

 
 
a kaj mene pak... pred nekoe vreme svativ deka sum mnogu mnogu zatreskana vo mojot najnajnaj drugar.. a i toj mi prizna deka e vjuben vo mene... sega razmisluvame dali e vo red da zapocneme vrska i prijatelstvoto da go stavime na kocka, iako se dogovorivme ako go napravime toa.. po se sto i da se sluci pak ke si bideme friends..
што ме боли за утре, гајле ми е само за денес -УТРЕ Е ДУРИ УТРЕ
Кон врв
heelooo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 253
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај heelooo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2007 во 11:25
Originally posted by FANCY FANCY напиша:

Originally posted by blue blue напиша:

мојот најнајнајнајдобар и најсакан пријател е мој експартнер,  но факт е дека тој човек ми значи многу, неописливо многу и не би сакала никогаш да исчезне од мојот живот

 
 
a kaj mene pak... pred nekoe vreme svativ deka sum mnogu mnogu zatreskana vo mojot najnajnaj drugar.. a i toj mi prizna deka e vjuben vo mene... sega razmisluvame dali e vo red da zapocneme vrska i prijatelstvoto da go stavime na kocka, iako se dogovorivme ako go napravime toa.. po se sto i da se sluci pak ke si bideme friends..


vo opasna situacija ste............najubavo e da si ostanete drugari........(od iskustvo) намигнување
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2007 во 11:29
Ma opnete se ...sto i da bide...u penzionerski dom, ke imate na sto da se sekavate
Кон врв
heelooo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 253
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај heelooo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2007 во 11:37
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Ma opnete se ...sto i da bide...u penzionerski dom, ke imate na sto da se sekavate


газење%20од%20смеење.......
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2007 во 14:19
posle razdelbata UFH ( unknown flying horsesh*t  ) голема%20насмевка ,
salata na strana , posle razdelba mozi samo zdravo da prajme drugo ne , sekoj ponatamosen ragovor e zijan ili na moja ili na nejzina smetka
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
FANCY Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 148
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FANCY Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2007 во 14:46
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Ma opnete se ...sto i da bide...u penzionerski dom, ke imate na sto da se sekavate
 
газење%20од%20смеење а ако не идеме во ист пензионерски дом??? голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
што ме боли за утре, гајле ми е само за денес -УТРЕ Е ДУРИ УТРЕ
Кон врв
heelooo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 253
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај heelooo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2007 во 15:34
Originally posted by FANCY FANCY напиша:

Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Ma opnete se ...sto i da bide...u penzionerski dom, ke imate na sto da se sekavate
 
газење%20од%20смеење а ако не идеме во ист пензионерски дом??? голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка


na nekoja klupa..........газење%20од%20смеење
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2007 во 16:50
I ke si vikate, kazi kakov perdas bidna, a ?
Pa togas u kamionot, pa u podrum, pa u bibloioteka . . .
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2008 во 00:40
нема шанси....... да си имаш едно здраво да,....... ама да ти биде најдобар другар......... нема шанси.........изненадување трепкање
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2008 во 12:17
razdelba kako prijateli da....no ne i ponatamu prijateliголема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2008 во 14:03
Ма нема шанси, после раскинување пријателството е премногу чудно и напето, поинакво светло се фрла на вашата искреност, потоа имаш осудувања и предрасуди, у кратки црти ја гледаш како бивша/бивш значи минато свршено временамигнувањеплазењеголема%20насмевка
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2008 во 14:57
Posle razdelba ne bi sakala da imam neprijatel, a prijatel nikako ne bi mozel da mi bide zatoa sto ednostavno ne funkcionira takvoto prijatelstvo трепкање
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2008 во 15:10
не знам јас не сум за во темава зашто ке се изнасмеете ако ви кажам колку добро стојам со моите бивши.....голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1415161718 42>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.