IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Кафе-муабет во Кафе бар "Ла Бисерна"
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кафе-муабет во Кафе бар "Ла Бисерна"

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 150151152153154 729>
Автор
Порака
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2008 во 18:45
Originally posted by Izzie Izzie напиша:


Originally posted by girl15 girl15 напиша:

ne uci na pamet bidejki mnogu tesko taka toa sto ke go naucis da ne go zaboravis ke ti bide mnogu polesno
...а може и ич да не се замараш со учење...намигнување
izi podobro zamari se ke ti bide potrebno vo zivoto
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2008 во 18:45
е,... јас денеска честам,.... на мајка ми и е роденден,.... среќа ајде бирајте....... голема%20насмевка големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
Кон врв
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2008 во 18:46
Originally posted by Volsebnikot Volsebnikot напиша:

a da ve cestam vas dve nesto sakate??..ako sakate pobarajte ajde..
moze moze
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2008 во 18:46
Originally posted by girl15 girl15 напиша:

Originally posted by Izzie Izzie напиша:


Originally posted by girl15 girl15 напиша:

ne uci na pamet bidejki mnogu tesko taka toa sto ke go naucis da ne go zaboravis ke ti bide mnogu polesno
...а може и ич да не се замараш со учење...намигнување
izi podobro zamari se ke ti bide potrebno vo zivoto



грл,... попаметно дете од изи немам сретнато,... знае некои работи,... кои јас ни на сон не би ги знаела,....... голема%20насмевкаголема%20насмевка намигнување
Кон врв
Volsebnikot Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 80
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Volsebnikot Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2008 во 18:46
girl znaes deka za da bides dobar volsebnik treba da si star... ..iskusen..
Кон врв
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2008 во 18:47
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:


Originally posted by girl15 girl15 напиша:

znam kako e i ja denes se otkazav od mofa da polagam kazav dr godina ke polagam ne sum luda da ucam na pamet 20 testa po 4 stranikoga ke znam perfekt jaziko togas ke polagam
стварно,.... како разбираш,.... а ти знаеше нешто германски пред да отидеш ??? збунетост
ne znaev bidejki vo sr ne ucev germanski samo angliski i franzuski(no sve zaboraviv od fran. )
Кон врв
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2008 во 18:48
Originally posted by Volsebnikot Volsebnikot напиша:

girl znaes deka za da bides dobar volsebnik treba da si star... ..iskusen..
da da   
Кон врв
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2008 во 18:48
taka e biserna znam za izzi oti pametno dete
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2008 во 18:48
Originally posted by girl15 girl15 напиша:

Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:


Originally posted by girl15 girl15 напиша:

znam kako e i ja denes se otkazav od mofa da polagam kazav dr godina ke polagam ne sum luda da ucam na pamet 20 testa po 4 stranikoga ke znam perfekt jaziko togas ke polagam
стварно,.... како разбираш,.... а ти знаеше нешто германски пред да отидеш ??? збунетост
ne znaev bidejki vo sr ne ucev germanski samo angliski i franzuski(no sve zaboraviv od fran. )



секоја чест аплауз германски е тежок јазик,.... како го научи ?? кажи некоја техника,... јас мака мачам........ голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2008 во 18:49
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

грл,... попаметно дете од изи немам сретнато,... знае некои работи,... кои јас ни на сон не би ги знаела,....... голема%20насмевкаголема%20насмевка намигнување

црвенеење иихххх...сепак,не знам за согласки намигнувањеголемо%20гушкање
Кон врв
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2008 во 18:51
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:


Originally posted by girl15 girl15 напиша:

Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:


Originally posted by girl15 girl15 напиша:

znam kako e i ja denes se otkazav od mofa da polagam kazav dr godina ke polagam ne sum luda da ucam na pamet 20 testa po 4 stranikoga ke znam perfekt jaziko togas ke polagam
стварно,.... како разбираш,.... а ти знаеше нешто германски пред да отидеш ??? збунетост
ne znaev bidejki vo sr ne ucev germanski samo angliski i franzuski(no sve zaboraviv od fran. )
секоја чест аплауз германски е тежок јазик,.... како го научи ?? кажи некоја техника,... јас мака мачам........ голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
za jaziko doma kniga ne sum fatila samo predmetite gi ucam doma ger. angli. .... a germanskiot samo od kontakt so decava vo skoloto nauciv go

Изменето од girl15 - 05.Февруари.2008 во 18:53
Кон врв
Volsebnikot Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 80
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Volsebnikot Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2008 во 18:52
drustvo ja otidov ..pozdrav
Кон врв
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2008 во 18:53
pozdrav volshebniko
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2008 во 18:53
Originally posted by Izzie Izzie напиша:

Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

грл,... попаметно дете од изи немам сретнато,... знае некои работи,... кои јас ни на сон не би ги знаела,....... голема%20насмевкаголема%20насмевка намигнување

црвенеење иихххх...сепак,не знам за согласки намигнувањеголемо%20гушкање



иххх,.... да те замислам поцрвенет.......... смеење големо%20гушкање
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 150151152153154 729>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,422 секунди.