IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - ПРИЈАТЕЛИТЕ НА ФЕНИКСОТ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ПРИЈАТЕЛИТЕ НА ФЕНИКСОТ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 15061507150815091510 1769>
Автор
Порака
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2007 во 14:06
Ajde ima uste vreme za Fenixot...duri celi 2 saat
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2007 во 14:10
ima vreme da!

dime, e kako bese sega ubavo do sreda koga bevme samo do 1 casConfused
Кон врв
ДимеБТ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1911
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ДимеБТ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2007 во 14:32
АБЕ ТРИЛИЛИ МЕНЕ МИ БЕШЕ ПОЗАФРКНАТО ДО 13 НА РАБОТА ПА ПО НАЈЖЕШКОТО ВАРИ СЕ 20 МИНУТИ В АВТОБУС ДО БТ, ПА ОДИ СИ ДОМА КАКО КОМПИР ВАРЕН НЕДОВАРЕН, ДОМА ЛЕГНИ СИ И ЕТЕ ТИ ГО 18 ЧАСОТ ПА ПОСЛЕ 21 ИЗЛЕЗИ МАЛКУ НИЗ ГРАД КОГА СЕКОГАШ БЕШЕ НАЈРАЗДВИЖЕНО. А СЕГА КОГА РАБОТАМ ДО 15, НЕМА ПРЕСПИВАЊЕ ПА МОЖЕ ДА СЕ ИЗЛЕЗЕ В ГРАД И ПОДЕНСКИ АМА СЕПАК РАЗДВИЖЕНОСТА ПО ШИРОК СОКАК Е ПОСЛЕ 21 ДО 01 ИЛИ 02 ЧАСОТ НАУТРО.
LIVE FASTED AND FURIOUZ EVERY DAY. THE LIVE IS SHORTLY.
STARTING THE DAY WITH NESCAFE STIMULATES YOUR BODI AND YOUR MIND!!!
Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2007 во 14:34
kjuti, ja srekjen, 5 min nemam do domaBig%20smile
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2007 во 14:40
Jas imam 15 min do doma..srekja sto zasvezi malku...
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2007 во 14:41
samo sto kombeto mnogu mi se gree nadvor, ni edna senka imame na parkingAngryAngryAngry
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2007 во 14:41
a ne rabotis do 16
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2007 во 14:42
ja do 4ipolConfused
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2007 во 14:43

a garaza nemate?

Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
ДимеБТ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1911
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ДимеБТ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2007 во 14:43
ТОА ТИ Е ТРИЛИЛИ ЈАС САМО ОД ПОСТОЈКА ДО ДОМА ИМАМ 10 МИН,
СЕПАК СЕ ПРИБЛИЖИ ВРЕМЕТО ЗА ДОМА, ОСТАНЕТЕ МИ СО ДОБРО ЗДРАВЈЕ, РЕДОВНА ИНТЕЛЕКТ-КОНЕКЦИЈА И СЕ ЧИТАМЕ ПОНЕДЕЛНИЧКИ
LIVE FASTED AND FURIOUZ EVERY DAY. THE LIVE IS SHORTLY.
STARTING THE DAY WITH NESCAFE STIMULATES YOUR BODI AND YOUR MIND!!!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2007 во 14:44
Ubav vikend Dime...
Se citkameeeeeeee
Pozdrav dO bITOLCANI...,DO FRAERITE
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2007 во 14:45
Dime pozdrav i od mene,
prosetaj i za mene po shirok sokak
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2007 во 14:45
nemame garaza djako a kade ima garaza vo makdeonija osvena kaj gtc?

pozdrav dime
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2007 во 14:50
   Sakal komarecot da ja opne slonicata i pocnal da i dosaduva: Aj ma daj mi ednas, aj ma?!...ajde ma samo ednas daj mi............aj ma te molam ednas samo!!!?
    I eden den slonicata mu "dala" na komarecot i ovoj i se kacil otpozadi i pocnal da ja "raboti", arno ama na slonicata edno vreme i doslo da kivne i koga kivnala komarecot letnal i ................pljas se zalepil na karpata so rasireni race, pominal nekoj drug komarec i go prasal ovoj prviot sto pravi, a ovoj mu rekol: cas e*am, cas se suncam.
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 15061507150815091510 1769>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,484 секунди.