IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Најдобро време за секс?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најдобро време за секс?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1314151617 23>
Автор
Порака
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2010 во 00:43
Originally posted by renatax renatax напиша:

Еееее....се ставам у нејзина кожа,слушај ти паталец.црвенеење


aha\sega mi tekna so sakas da kazes
si se vozela so nekoj 37 sekundi vo vozot Beograd Atina i sega seto toa so go imas napisano e plod na tvoe iskustvo

pa taka kazi големо%20гушкање

PS nemoj nikogas na pisuvas ZA TEBE ZNAM.. oti taka forumdzite kje steknat pogresen vpecatok deka sme se plesnale , pa sega znaeme za nas

nemoj ziv ti se,, kje ima ogovaranja тагатага


Изменето од anakin - 13.Август.2010 во 00:51
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2010 во 00:51
Незадоволство и плод на искуство да,но не во воз.
И добро е што се трудиш да ми обелиш образ пред форумџиите....а оговарање имало и ќе има,тука неможеме ништо.

Малку шега со доза на вистина на моја сметка,не е на одмет,па кој како ќе сфати,нека сфати.среќа
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2010 во 00:56
kazi sega od 1 do 10 kolku ti bea zabavni ovie 5+5 nasi komentari? збунетостзбунетост

inaku bi sakal da ti kazam
1. ne se site 37 sekundi isti
2. ne se site mazi i zeni isti
3. nikogas ne veli deka se znaes, mozes da se iznenadis kolku lesno mozes da smenis mislenje
4. ne reagiraat site isto, kako naprimer vo ovoj slucaj jas, taka da ocekuvaj se i seshto
5, bi sakal da te pozdravam,, i jas davam bedna 4-ka za nasiot razgovor големо%20гушкањеголемо%20гушкање


Изменето од anakin - 13.Август.2010 во 00:57
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2010 во 01:07
Па добро,донекаде се согласувам со тебе ...еве под точка 2,3 и 4....и  како што велиш тоа заслужува бедна четворка.

Инаку немав намера да развијам дискусија,ама ете тоа секундите меиспровоцираа,па искоментирав,се разбира од мој аспект-женски и во ниеденмомент немав намера да те навредам со забелешката...напротив,сакав да докажувам дека мало е времето за големо задоволство.
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2010 во 01:13
едниот од вас е поголем џентлмен

не кажувам кој

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2010 во 01:15
ete
ne e vremeto malo

toa trae celi 37 sekundi

nekoja zena cel zivot ne moze da pomine kolku druga za 37 sekundi

e toa mi bese ideata,,,, vremeto e nevazno u sexot, a koj tvrdi deka e togas e neiskusen ili neznalica, vremeto e irelevantno, nekogas e kratko nekogas e dolgo nekogas e predolgo

ne se opteretuvajte so vremeto nego so nasmevkite posle sexot

голема%20насмевка


Изменето од anakin - 13.Август.2010 во 01:16
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2010 во 19:46
никогаш и не знам за колку време , туку колку сум свршила...
тоа е наj важно...патем...на утрово , кога се уште не сум се пробудила...ммм...наj убаво време за секс е!мечтаење
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2010 во 19:49
najubavo vreme e koga

1. toj prezenterot na vesti vo kanal pet, cita vesti i e definitivno na rabota
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2010 во 19:50
смеење...вери фани...газење%20од%20смеење
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2010 во 19:54
najubo vreme za sex e koga vasata zena ne e vo gradotголема%20насмевка
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2010 во 19:55
вальда и за неа е наj доброто време!кулголема%20насмевка
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2010 во 19:55
najubo vreme za sex e vo terminot koga so drugarite igrate fudbal
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2010 во 19:56
Originally posted by pagane pagane напиша:

вальда и за неа е наj доброто време!кулголема%20насмевка


e jebiga
vo pravo si тага

ja povlekuvam mislata i ja proglasuvam za nevazecka
faki
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Август.2010 во 09:58
Зарем има најдобро време?збунетост
Најдобро време нека ни биде секогаш кога ќе ни зовријат хормоните,кога ќе бидеме максимално возбудени од присуството на  нашиот партнер.....шаблоните да ги  баталиме ,а и полувремињата на утакмиците,така страста умира и се се сведува на навика или потреба.


Изменето од renatax - 14.Август.2010 во 10:14
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1314151617 23>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,453 секунди.