IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Како заведувате?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како заведувате?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1314151617 27>
Автор
Порака
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2007 во 00:13
Originally posted by zbunet zbunet напиша:


a koj si od ovie dvajcava ?
 
Mene sekogas mi e najlesno da lezam,газење%20од%20смеење samo sto jas sum crnkaголема%20насмевка a ne plavusa ko ovaa na slikata
Кон врв
zajkoo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2007
Локација: Vatican City State
Статус: Офлајн
Поени: 200
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zajkoo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2007 во 01:25
 
 I peam pod prozor... Ne stoj Done Donke ne gledaj me... od gledanje Donke fajde nema...
Биди добар со сите,услужлив за повеќето, близок со неколку, пријател со еден, непријател со ниеден.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2007 во 09:00



Crnkite vaka najcesto reagiraat na mene, ako se obidam da im go praam ona sto im go praam na plavite
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2007 во 09:03
E dobro de znam deka nie Crnkite sme ti za ozbilno samo газење%20од%20смеење
Кон врв
Antiqua Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1790
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Antiqua Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2007 во 10:08
Кога заведувам - заведувам ЈАКО!бакнеж
Veni Vidi Vici
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2007 во 12:59
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

E dobro de znam deka nie Crnkite sme ti za ozbilno samo газење%20од%20смеење
 
Da i so nas nema zezancii
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2007 во 16:02
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

E pa najdi nekoj sto ke ti prai taka, ima uste mnogu takvi kako mene
 
A BE SRCE PA NELI TI SI EDINSTVEN????KAKO TEBE NEMA NIKOJ A????
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2007 во 19:47
Mnogumina od zenata pravat carica, a retki se tie sto od zenata praat magarica
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2007 во 19:54
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Mnogumina od zenata pravat carica, a retki se tie sto od zenata praat magarica
jas bi rekla deka e mozhebi obratno, a inaku potpolno se slozhuvam so toa deka mazhot ja pravi zhenata i carica i magaricaголема%20насмевка
always look on the bright side of the life!
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2007 во 21:54
...NIKAKO...!ILI EVE VAKA,SI SEDAM JA  MIRNO NASTRANA ....I ONA SE NERVIRA...I PLjAS MENE ShAMAR ,I ONDAK ..ZAGOR STAPUJE NA SCENA ...PA DA VIDISh........KAKO TO IDE..!SAKASh....? IDIVIDI- FOTO...A?
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2007 во 13:24
хмм мојот начин на заведување и мое најмокно орушје се погледот и шармотголема%20насмевка
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2007 во 18:26
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Mnogumina od zenata pravat carica, a retki se tie sto od zenata praat magarica
ne se slozuvam so tebe i mnogu se retki tie sto pravat od zenata CARICA poveketo od mazite zenite gi pravat MAGARICIIIIIIII   za zal????
Кон врв
MissSexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2007
Локација: Cook Islands
Статус: Офлајн
Поени: 364
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MissSexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2007 во 10:35
So osmeh i dopir, kao pominvam i mi treba prostor , race na struk , ramo i ogromen osmeh za izvini , e jas kaj sto klavam race , stopeno eголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
U never get a second chance to make a first impression
Кон врв
speed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 803
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај speed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2007 во 18:29
eeee SO FINTA    
speed
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1314151617 27>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.