IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Survivor Србија
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Survivor Србија

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1314151617 42>
Автор
Порака
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2009 во 22:09
Pa ja iskreno ne znam koj ke pobedi..denes vidov edna reklama na a1 so bas me zacudi..demek glasajte za vasiot favorit za pobednik na realnoto sou,i gi davaa slikite na nekoi od natprevaruvacite megju koi i bea mnogu od tie sto se ispadnati..Dario,Ognjen,Vanja,Milos,Dule..itn..a pak nekoi gi nemase..stvarno ne mi e jasno sea so e fintata
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
One_lovE Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Ветеринарка

Регистриран: 10.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 124
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај One_lovE Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2009 во 11:11
Originally posted by Eli Eli напиша:

Pa ja iskreno ne znam koj ke pobedi..denes vidov edna reklama na a1 so bas me zacudi..demek glasajte za vasiot favorit za pobednik na realnoto sou,i gi davaa slikite na nekoi od natprevaruvacite megju koi i bea mnogu od tie sto se ispadnati..Dario,Ognjen,Vanja,Milos,Dule..itn..a pak nekoi gi nemase..stvarno ne mi e jasno sea so e fintata


Епа на крај на реалното шоу публиката ќе бира победник - фаворит на публиката. Така прочитав на сајтот на Survivor
Кон врв
becenevem Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај becenevem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2009 во 15:50
pa nacinot na koj prezivuvaat takmicarite e ist kako na drugi milioni vo svetot,
samo kaj ovie nema nagrada posle 2 meseci, taka ziveat cel zivot. dobar primer e, da gledajte taka ziveat milioni niz svetot.......
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2009 во 19:26
NE GO GLEDAM
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2009 во 18:16
Deneska e finale?
Кон врв
maestro13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 428
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maestro13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2009 во 18:32
Originally posted by Kali Kali напиша:

Deneska e finale?


Да.
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2009 во 21:35
Koj i da pobedi..zasluzeno ke si gi "zaraboti" parite..
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2009 во 21:37
изненадување
Фер ли е ваквото гласање на победникот???
Мислам дека не е...тага
тага
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2009 во 21:42
Imam pretchuvstvo deka Nemanja kje bide pobednikot.
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2009 во 21:43
Originally posted by Biba_G Biba_G напиша:

изненадување
Фер ли е ваквото гласање на победникот???
Мислам дека не е...тага
тага
 
Ne e fer...i jas taka mislam..
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2009 во 22:04
Не очекував ваква завршница... сепак, дали ќе победи најдобриот???
Кон врв
doriangray Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Опсесивен компулсивец

Регистриран: 03.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1460
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај doriangray Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2009 во 23:29

Финалево е вистинско разочарување, за жал...
Иако ветуваше многу на почетокот шуво, сепак по волја на настаните, така испадна. Ајде следното можда ќе биде боље среќа.

Еј, баш би сакал да учествувам и јас голема%20насмевка! Ако може ќе се пријавам, обавезно!
Don't tell me what to do 'cause I'll never be uptight like you.
Don't look at me that way 'cause I ain't never gonna change.
And if you're talking about my life you're only wasting your own time!
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2009 во 23:29
Sram da i e na Edita koja prvo se raduvase so si odi doma pa potoa vleze ko tret finalist pa potoa se svrte kon Nemanja deka laze......sramoti i bruki...tipicni seljacani...bosanec bil pa demek radi toa (Rale)...

Sepak spored mene pobedi najdobriot ...od tie posledni 10 dusi sto ostanaa najveke sakav Nemanja da pobedi.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2009 во 23:29
Se pusti glasina deka e namesteno..deka navidno Nemanja gi kupil glasovite..sto e vistinata ne se znae..zatoa ne bi komentirala..se pokaza deka balkanot si e balkan..niso ne moze da pomine onaka bez skandali..
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1314151617 42>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.