IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Би го изневериле ли партнерот?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Би го изневериле ли партнерот?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1314151617 42>
Автор
Порака
laze Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laze Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2006 во 00:15
ne ni slucajno ako go sakam zosto da si ja rasipam vrskata
CUVAJ MOJE SLIKE,SRCE TE MOLE,JER KOPIJA TE GLEDA,A OGIGINAL VOLE!!!!!!!!
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2006 во 11:02
Originally posted by *Aanniittaa* *Aanniittaa* напиша:

jas da-veke mi se ima sluceno 
e pa toa ti e slab karakter... Confused Confused Confused 
Кон врв
anne Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 84
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anne Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2006 во 09:25
 NIKAKO 
i love mu love, mu love is you
so I LOVE YOU???
Кон врв
laze Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laze Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2006 во 15:12
Nema sansi
CUVAJ MOJE SLIKE,SRCE TE MOLE,JER KOPIJA TE GLEDA,A OGIGINAL VOLE!!!!!!!!
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 12:38
Originally posted by natalija natalija напиша:

Dali bi go izneverile partnerot ako vi se ukaze prilika?


Ne, bidejki mnogu go sakam i ne sakam da go povredam Heart
Кон врв
l_dijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај l_dijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 12:57
Originally posted by natalija natalija напиша:

Dali bi go izneverile partnerot ako vi se ukaze prilika?
 
  A DALI PARTNEROT BI ME IZNEVERIL MENE?
 
 Zavisi, ako zasluzi da bide izneverenWink
Ali otkako ke go izneveram, definitivno go menuvam i odnosot sprema nego, oladuvam i zaminuvam od vrskata zasekogas Wink
     
   DIJANA
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 13:08
Би го изневериола такава ми е природата гледа, наоколу.... LOL  LOL 
 
широки зеници LOL  LOL   LOL
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 13:13
не прво ке си расчистам со себе и со него.
знаеш како викаат не им го прави на другите она што не сакаш да ти го прават тебеWink



Изменето од ACELERA - 25.Јануари.2007 во 13:13
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 13:15
Originally posted by ACELERA ACELERA напиша:

не прво ке си расчистам со себе и со него.
знаеш како викаат не им го прави на другите она што не сакаш да ти го прават тебеWink

 
Што знма ми се има десено да го изневерам иако 2 г сум со него и го сакам но и  некоја изневера може да ми дијде добро LOL  LOL  LOL LOL  LOL 
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 13:17
тогаш уствари свакаш колку го сакаш дечкото......
ти доага како освежување неверството но во исто време свакаш дека и старото е добро ако не и подобро у некои случаи
(ми се има случено и менеWink)
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 13:19
Абе не е страшно ако се направи и излет но ако го почитуваш и сакаш партнерот најубаво е тоа да се направи тајно и после да нема караници , раскинувања....
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 13:25
хммм, што знам ако јас го изневерам и не му каќам тогаш можно е и тој да го правел истото и да си ќутел...такви работи зад грб Question штознам
сепак поубаво е чиста сметка, нелиWink
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 13:26
Убаво е чиста сметка ама види сега го сакасш и идеш на пример на екск*рзија , на одмор, патување и сл и сега ако ти се укаже шанса нема да ја искористиш??ConfusedConfusedConfused
 
 
Кон врв
l_dijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај l_dijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 13:40
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

Убаво е чиста сметка ама види сега го сакасш и идеш на пример на екск*рзија , на одмор, патување и сл и сега ако ти се укаже шанса нема да ја искористиш??ConfusedConfusedConfused
 
 
 
 E MILA TOA ZAVISI OD NEGOWink MOZE DA, A MOZE I NEWink
   DIJANA
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1314151617 42>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,453 секунди.