IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Заљубен маж
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Заљубен маж

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1314151617 25>
Автор
Порака
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2008 во 10:19
Originally posted by seka seka напиша:

znaci ubavi gradi, ubavo lice, dolgi noze i epten seksi... moznost od 70% da se vljubis?


JAP

NO NA KRAJ , SEPAK KJE SI DOJDE SE NA SVOE MESTO

OTI- KOLKU DA MISLITE ZA NAS, MASKITE NE SE BUDALI- UPRAVUVAT SO SVOITE CUSTVA- mALKU POKASNO , KOGA KJE PROGLEDAT VO MOMENTOT KOGA
SIRUM KJE GI ZATVORAT OCITE - TOGAS TIE 70% SE PRETVARAT VO POZITIVNA NULA


Изменето од anakin - 04.Мај.2008 во 10:19
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2008 во 10:21
Факт е дека женските полесно се заљубуваат а на машките им треба малце повеќе време. Но добрата страна на тоа е  што па нивната љубов е посигурна и сигурно повеќе трае.. нивното „ те сакам „ не е било што...тие за да го кажат искрено од срце прво сакаат себеси да си докажат дека навистија ја сакаат таа личност. тоа ми се свиѓа кај нив голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2008 во 10:24
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Факт е дека женските полесно се заљубуваат а на машките им треба малце повеќе време. Но добрата страна на тоа е  што па нивната љубов е посигурна и сигурно повеќе трае.. нивното „ те сакам „ не е било што...тие за да го кажат искрено од срце прво сакаат себеси да си докажат дека навистија ја сакаат таа личност. тоа ми се свиѓа кај нив голема%20насмевка


NE BLUE NE E TOCNO

MASKITE SE POBRZI  VERUVAJ
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2008 во 10:25
јас таков не сум сретнала....секогаш од искуство зборам
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2008 во 10:28
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

јас таков не сум сретнала....секогаш од искуство зборам


ZNACI STREKJAVAS slepciголема%20насмевка
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2008 во 10:30
Originally posted by anakin anakin напиша:


Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Факт е дека женските полесно се заљубуваат а на машките им треба малце повеќе време. Но добрата страна на тоа е  што па нивната љубов е посигурна и сигурно повеќе трае.. нивното „ те сакам „ не е било што...тие за да го кажат искрено од срце прво сакаат себеси да си докажат дека навистија ја сакаат таа личност. тоа ми се свиѓа кај нив голема%20насмевка
NE BLUE NE E TOCNOMASKITE SE POBRZI  VERUVAJ

анакин факт си е факт кажа си блу.....така е ....... но тешко е на тој што е заљубен....
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2008 во 10:30
фала на комплиментот анакин


Изменето од blueprayer - 04.Мај.2008 во 10:30
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2008 во 10:31
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Факт е дека женските полесно се заљубуваат а на машките им треба малце повеќе време. Но добрата страна на тоа е  што па нивната љубов е посигурна и сигурно повеќе трае.. нивното „ те сакам „ не е било што...тие за да го кажат искрено од срце прво сакаат себеси да си докажат дека навистија ја сакаат таа личност. тоа ми се свиѓа кај нив голема%20насмевка


togas jas sum nekoj izrod MENE sekogas podolgo mi treba da kazam "te sakam"...i epten dolgo mi treba za da se zaljubam... kaj mene e 90% slusanje a 10% gelanje...
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2008 во 10:32
ZNAEH DEKA SUM VO PRAVO
SEPAK 10% E MALKU
ZIRKAS I TI POVEKJE намигнување
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2008 во 10:34
Originally posted by seka seka напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Факт е дека женските полесно се заљубуваат а на машките им треба малце повеќе време. Но добрата страна на тоа е  што па нивната љубов е посигурна и сигурно повеќе трае.. нивното „ те сакам „ не е било што...тие за да го кажат искрено од срце прво сакаат себеси да си докажат дека навистија ја сакаат таа личност. тоа ми се свиѓа кај нив голема%20насмевка


togas jas sum nekoj izrod MENE sekogas podolgo mi treba da kazam "te sakam"...i epten dolgo mi treba za da se zaljubam... kaj mene e 90% slusanje a 10% gelanje...


и јас сум тука некаде...ама сум приметила баш како што ти кажа. таквите како јас и ти се изроди голема%20насмевка другите се вакви ко што ги опишав
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2008 во 10:34
Originally posted by anakin anakin напиша:

ZNAEH DEKA SUM VO PRAVOSEPAK 10% E MALKUZIRKAS I TI POVEKJE намигнување


zrkam de sakam ubavi mazi da gledam, priznavam, no za da se zaljubam...treba 90%so umot da me zavede od kolku so negovata lepota

Изменето од seka - 04.Мај.2008 во 10:35
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2008 во 10:36
голема%20насмевка znaci imm sansi

oti sum ruzen samo 90%


Изменето од anakin - 04.Мај.2008 во 10:36
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2008 во 10:36
се сложувам целосно со Сека
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2008 во 10:38
Originally posted by anakin anakin напиша:


голема%20насмевка znaci imm sansioti sum ruzen samo 90%


dobro e
ne se 100%
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1314151617 25>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 2,032 секунди.