IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Би го изневериле ли партнерот?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Би го изневериле ли партнерот?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1213141516 42>
Автор
Порака
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Октомври.2006 во 22:06
Originally posted by plamenko plamenko напиша:

da bi go izneverilaEmbarrassedLOLLOL  no da ne znaeEmbarrassed bi si dopustila nekoja avantura koja sto mozda ke mi kaze ustvari i kolku si go sakam partnerot a toa bilo samo flaer i momentalni sili emociiLOL

Изменето од SeXY - Денес во 00:27
kako test nekoj :) a? pa i jas bi primenil nesto takvo vo situacijata :) kolku da se vidi dali partnerot go biva da se razbie plus monotonosta :) sporedba :)a:) hehe interesno
 
Kockar=nema sto te biva:)
 
...vo globala neverstvoto e pozitivna rabota vo vasiot zivot...ona sto treba e da posle toa soberete hrabrost i se soocite so toa zaedno so vasiot partner...mnogu interesni raboti ke se slucat togas ....sto pozitivni sto negativni :)
 
 
e nemora de nisto da se doznea ako se saka da stane tajna!!SmileTongue
Кон врв
chuchuliga Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 893
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај chuchuliga Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Октомври.2006 во 22:12

Не.

Кон врв
kandid Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kandid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Октомври.2006 во 23:57
NE,NE i NE!!!
I posle mene-POTOP!!!
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Октомври.2006 во 23:58
Bolje rat , nego pakt LOL LOL LOL
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
LaViCa^^ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Октомври.2006
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LaViCa^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Октомври.2006 во 09:22
Jas ako go sakam nikogas nema da go izneveram, a ako go izneveram toa znaci deka ne sum go sakala...
Zivej go sekoj den kako da ti e posleden...
Кон врв
laze Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laze Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2006 во 23:14
NEMA SANSI!!!!!!!!!!!!!!!!
CUVAJ MOJE SLIKE,SRCE TE MOLE,JER KOPIJA TE GLEDA,A OGIGINAL VOLE!!!!!!!!
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2006 во 00:43
Како може да го сакаш а да го изневериш? Не ми е јасно тоа... Confused Ако стварно го сакаш нема да можеш да го изневериш ако само мислиш дека го сакаш е тогаш е друга пријазна..... 
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
anne Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 84
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anne Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2006 во 09:20
Originally posted by BiG_kIsS BiG_kIsS напиша:

Како може да го сакаш а да го изневериш? Не ми е јасно тоа... Confused Ако стварно го сакаш нема да можеш да го изневериш ако само мислиш дека го сакаш е тогаш е друга пријазна..... 
CUVSTVATA TREBA DA TI SE JASNI !!!!!
i love mu love, mu love is you
so I LOVE YOU???
Кон врв
dalija Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 59
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2006 во 17:30
nikogas
te sakam goceeeeee
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2006 во 19:28
Koga stanuva zbor za ljubov, koga go sakash so celo srce i dusha, za neverstvo nema ni da pomislish. Taka da odgovorot e jasen NE bi go izneverila.

No vo zivotot sum bila i neverna, bash vo onie taka receno ludi godini koga osoznavash nesto, a vprocem ne znaesh NISTO :))taka da sum imala i poveke tipovi so koi sum se zabavuvala istovremeno, kriejki se demek od edniot da ne naletash na drugiot...no se so tek na zdrelosta i pojavuvanjeto na cuvstvata koi me zdrmale i toa kako, koga celosno mu bev posvetena samo na eden.

Sega veke koga go iskusiv neverstvoto i na moja koza i koga znam kako toa teshko go podnesov,taka da pred da "skoknete" vo nova vrska rascistete so starata , zosto neverstvoto se vraka kako bumerang vo zivotot.Koga i da e nema da ve izostane...

Изменето од maja - 17.Декември.2006 во 19:30
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2006 во 19:39
Originally posted by maja maja напиша:

Koga stanuva zbor za ljubov, koga go sakash so celo srce i dusha, za neverstvo nema ni da pomislish. Taka da odgovorot e jasen NE bi go izneverila.

No vo zivotot sum bila i neverna, bash vo onie taka receno ludi godini koga osoznavash nesto, a vprocem ne znaesh NISTO :))taka da sum imala i poveke tipovi so koi sum se zabavuvala istovremeno, kriejki se demek od edniot da ne naletash na drugiot...no se so tek na zdrelosta i pojavuvanjeto na cuvstvata koi me zdrmale i toa kako, koga celosno mu bev posvetena samo na eden.

Sega veke koga go iskusiv neverstvoto i na moja koza i koga znam kako toa teshko go podnesov,taka da pred da "skoknete" vo nova vrska rascistete so starata , zosto neverstvoto se vraka kako bumerang vo zivotot.Koga i da e nema da ve izostane...


Се слагам потпуно со тебе Маја.... Само што многу луѓе го немаат ова сватено .....
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2006 во 23:28
Ako go sakam, znaci me ispolnuva vo sekoj pogled, i nema zasto da go izneveruvam. Ako pomislam na neverstvo, togas prvo ke se prasam zasto, dali ima dupka u vrskata? I, podobro da se prekine starata vrska pa da se ide dalje.
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
bond....james b Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bond....james b Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2006 во 00:54
kako i da e,i koga i da e TREBA da se proba idrugo!
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2006 во 09:00
jebes neverstvo , site deneska sakaat em dobra veza  , em dobro e**nje na strana e ne moz beeeeeeeeeeeeeee taka ,ovaj vaka bre ne moziiiiiiiiiiiiiiiiiLOL
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1213141516 42>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,391 секунди.