IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - Журка кај мене !!!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Журка кај мене !!!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1112131415 18>
Автор
Порака
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2006 во 15:07
Мила, ја троа вино, па после може пиво па калабалак..
На крај ако се тиквосаме и домакин за спиење ке ни биде Зоки
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2006 во 17:54
jas bi dosol stvarno sakam nekoj pat da dojdam ama so fakultetot imam rabota doprva maki...  sorry ali nekoj drug pat ili pa ke ve cekam bt na party... inace napiete nesto i za mene tamu ili pustete slika ili slicno ako mozi mislam?  inace ako sakate jas nesto ko od bitola da vi pustam Pelisterka a? 
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2006 во 18:17
E da, sliki, neka zeme nekoj aparat, jas nemam, a mnogu sakam da gi pokazam moite vestini za slikanje na pijani luge u nezgodni momenti!
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2006 во 18:42
eeee barem edno e sigurno deka eden coek SIGURNO ke bidi trezen 
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2006 во 18:46
Koj? Jas li? Na mene li mislese? Hahaa.. tesko deka jas ke bidam trezna..
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2006 во 18:51
Originally posted by Dana Dana напиша:

Koj? Jas li? Na mene li mislese? Hahaa.. tesko deka jas ke bidam trezna..


 ne be ti! JAS!!!!!
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Август.2006 во 19:57
  prijaten pomin na site na zabavata , bev denes skopje , samo nemav vreme so nikoj da se vidam a kamo li da ostanam ,si rekov aj so autoto ke trgnam a vo eden den da gi vrvam 500 km tesko nekako ke mi padne .  







Изменето од hektor - 19.Август.2006 во 19:58
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2006 во 15:32
druze ne bese be na zurkata??????? 
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2006 во 15:44
Bevme vcera.. Imas emnogu skara, pienje, po neskoe peenje.. So Natalija mnogu smeenje..
Onoj Lou me zaeba, se drvosal uste vo 10, a jas togas dojdov  A jas mislev zaedno da se pijancime..  I dodeka jas si piev, on spiese...
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2006 во 15:49
bev skopje ama po rabota , nemav vreme ni so forumdziive da se vidam , vo najzeskoto , mi se eba majkata  vo 10 i 30 trgnav vo 5 popladne se vrativ , izgorev
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2006 во 15:53
Aj, ke dojdete naredna prilika, imace, kaj Zoki ima 2 mali kucenca, lelee, medenjacinja, slatki bebinja..
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2006 во 16:03
drugo danicke kazi sto imase na zabavata   , go slika lu kaj sto e kamen
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2006 во 16:09
Neee be, ke puknev od maka sto nemavme aparat, da go slikam Lou.. kamen bese... Au....
Imase sve, jadenje i pienje i druzenje, i malce peenje od zaripnati pijani maski..
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2006 во 08:13
Originally posted by Dana Dana напиша:

Bevme vcera.. Imas emnogu skara, pienje, po neskoe peenje.. So Natalija mnogu smeenje..
Onoj Lou me zaeba, se drvosal uste vo 10, a jas togas dojdov A jas mislev zaedno da se pijancime.. I dodeka jas si piev, on spiese...



eeee ne spiev samo......
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1112131415 18>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.