IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Ќе запалиме цигара?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ќе запалиме цигара?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 12471248124912501251 1364>
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2009 во 21:45
vidi alan ic ne me saka газење%20од%20смеење
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2009 во 21:47
Originally posted by Omar Omar напиша:


Originally posted by alan ford alan ford напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

da, ama uzalud. голема%20насмевка me nekje голема%20насмевка


tebe te nejke ...koj e toj supak?...mora da e so dijagnoza ako tebe ne te saka mila
alan bratce ovaa blue e zimi sve gjaol....намигнување


BRAT...CEKAJ TEK DA JA UPOZNAES...ONA TI E GJAVOLICA U CIZMI...ONE VERY SEXY CHICK..ALSO VERY SMART
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2009 во 21:48
Dobro vecer....
Aj da vi se pridruzam vo "duvanjeto"....



Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2009 во 21:49
Alan poso e leto ke gi zamenam za red high stikla голема%20насмевка Gjavolot ne nosi prada...gjavolot nosi burbery голема%20насмевка


Dobra vecer Ninjaголемо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2009 во 21:50
welcome to the jungle ninja
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2009 во 21:51
Ne ste piele kafe vecerva...
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2009 во 21:51
Abe Blue vakva takva pak ke si si gjaol...намигнувањенамигнувањенамигнување pozz ninja...
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2009 во 21:52
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Alan poso e leto ke gi zamenam za red high stikla голема%20насмевка Gjavolot ne nosi prada...gjavolot nosi burbery голема%20насмевкаDobra vecer Ninjaголемо%20гушкање


iskreno blue ne sakav da mu kazam za crvenata kozna cizma...ako te opisev..je mislese ili deka ti laskam ili deka LAZAM
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2009 во 21:52
zznam, zatoa i se druzis so mene задоволство
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2009 во 21:54
Originally posted by alan ford alan ford напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Alan poso e leto ke gi zamenam za red high stikla голема%20насмевка Gjavolot ne nosi prada...gjavolot nosi burbery голема%20насмевкаDobra vecer Ninjaголемо%20гушкање


iskreno blue ne sakav da mu kazam za crvenata kozna cizma...ako te opisev..je mislese ili deka ti laskam ili deka LAZAM
aj da pusime cigari ostaj go da se misli do sabota голема%20насмевка tuku da ti kazam neso., denes sum bila gupsy style голема%20насмевка plava lenena suknja do dolu zelena rambovka i tirkiz biseri....koj bi rekol deka na rambovka stoi biser ama top stoese голема%20насмевка veri hrabro neli задоволство
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2009 во 21:57
alan bratce so ke se pofalis ti....голема%20насмевка
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2009 во 22:02
Originally posted by Omar Omar напиша:

alan bratce so ke se pofalis ti....голема%20насмевка

pa bratce...ne znam tebe dali ti kazav ili si cul od nekogo (a toa ne bi me cudelo,jer ovde vestite se sirat po pat na osmoza)...momentalno na ljuboven plan imam neocekuvan "izlet"...so cura sum vekje mesec dena u oficijalna vrska...resila od mene da pravi str8 covek
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2009 во 22:05
Originally posted by alan ford alan ford напиша:

Originally posted by Omar Omar напиша:

alan bratce so ke se pofalis ti....голема%20насмевка

pa bratce...ne znam tebe dali ti kazav ili si cul od nekogo (a toa ne bi me cudelo,jer ovde vestite se sirat po pat na osmoza)...momentalno na ljuboven plan imam neocekuvan "izlet"...so cura sum vekje mesec dena u oficijalna vrska...resila od mene da pravi str8 covek



Prekrasno bratce.... Bas mi e milo....голема%20насмевка
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2009 во 22:07
od mene tolku decki vecerva...malava e spremna i ceka na mene...ideme u grad...pozdrav do site
ve saka alan ford
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 12471248124912501251 1364>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,578 секунди.