IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Сте биле некогаш многу разочарани :(
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сте биле некогаш многу разочарани :(

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314>
Автор
Порака
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2007 во 01:10
Sum bila.......... i znam deka ke bidam povtorno.....Zivotot e ispolnet so padovi ama se tesam so edna rabota - sekoj pat koga ke stanam posle padot sum pojaka i pojaka среќа
Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2007 во 01:13
Koj ne bil razocaran slobodno neka me kontaktira , ke go nateram od gazot da si apne .  
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2007 во 17:56
da, ednas ama vrednas...veruvajte, do den denes me boliтага
 
 
Originally posted by anakin anakin напиша:

ova nema vrska
so temava
bleki mozes da napises link do slikata na tvojot avatar? pls
 
kako nema vrska?velam deka ednas sum bila razocarana, i toa vredno i deka do den denes da se potsetam na toa me boli.imas nesto protiv???
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2007 во 18:49
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Sum bila.......... i znam deka ke bidam povtorno.....Zivotot e ispolnet so padovi ama se tesam so edna rabota - sekoj pat koga ke stanam posle padot sum pojaka i pojaka среќа


ПАЗИ СЕ..СЕГА АКО ПАДНЕШ..НА FORUMOV...НЕМА СТАНУВАЊЕ...
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Mishell_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јуни.2007
Локација: Sweden
Статус: Офлајн
Поени: 575
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mishell_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2007 во 20:57
Da vo momentot sum razocarana, pred se od ona vo sto se pretvorivme nie lugjeto. Krvolocnite zivotni se poarni od nas, tie bar ubivaat za zadovoluvanje na osnovnite potrebi za glad i prezivuvanje. Nie se ubivame sekojdnevno, so losi zborovi i misli, so zatkolisni igri, so koristoljubie, so lagi i rusenje na integritetot na licnosta. Nemam zborovi stvarno, razocarana sum od coveckiot rod.  
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2007 во 22:15

Toj shto veli deka ne bil, lazhe!

always look on the bright side of the life!
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2007 во 23:22
Ja patam od hronicna razocaranost
Кон врв
slavko Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2007
Локација: Bermuda
Статус: Офлајн
Поени: 33
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај slavko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2007 во 23:58
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Ja patam od hronicna razocaranost
...hahahaha...bravo zbunet....i sega lek za tvojata hronicna bolest???збунетостзбунетостзбунетост,  bidi poveke so zensko drustvo,i te uveruvam ke ti pomogne vo bolesta..moze nema da ja izleci do kraj ,ama sum siguren deka mnogu ke ja namali..bidi siguren...намигнување
pozz
...uvek uzivaj u dobre stvari sta nosi zivot,zasto nikad se ne zna sta ne ceka sutra...
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2007 во 12:28

DA I JAS KAKO ZBUNETIOV PATAM OD RAZOCARANOST I DEPRESIJA

I MISLAM I DEKA VO MOMENTOV SUM RAZOCARANA AMA ZNAM DEKA VREMETO LECI SVE PA TAKA I MOJAVA DEPRESIJA KE MI MINEголемо%20гушкање

Кон врв
rashela Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rashela Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2007 во 12:39
da sum bila i nesakam da se sekjavam na toaизненадување
OPUSHTI SE I UZIVAJ
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2007 во 13:32
I razocharuvanjata se del od zivotot,i toa e se normalno.
Taka uchime za zivotot.Kako inaku bi bil podobar?
Toa mu doadja kako onaa..."od greshkite se uchime".
Ne veruvam ako nekoj kaze deka  nikogash ne bil razocharan.
 

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
sladjana_d Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Мај.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 45
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sladjana_d Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2008 во 22:01
Da mnogu pati sum bila razocarana, a posledniot pat bese pred eden mesec koa doznav deka onoj za koj smetav deka e ljubovta na mojot zivot e nekoj vo koj NIKAKO ne sum smeela da se zaljubam
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2008 во 10:17
Ednas probav da se trujam taka sto sednav na klupa i ne izbegav koga dosadni babi isposednaa do mene...: - Slusaj da ti kazam sinko...болен
Кон врв
realna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај realna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2008 во 11:19
da da jas sum lesno krsliva,no sepak se im e prosteno na site,tie se vo zaguba
srekata ne e vo parite no nema sreka bez pari, parite se sredstvo ne se sami po sebe cel!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.