IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Принц на бел коњ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Принц на бел коњ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314 40>
Автор
Порака
DreamGirL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Be YourSelF

Регистриран: 29.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4292
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DreamGirL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2006 во 16:27
Originally posted by plavusa plavusa напиша:

veruvaj mi... nema da docekas! fati si nekoj sto te saka- i ti nekoj den ke go zasakas

da znaes i toa ke go napravam.....site maski se glupi...svakaat deka se e igracka...sala...
If you love some one, never put their name in a heart, because hearts break.... Put it in a circle instead, because Circles go on forever ...
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2006 во 20:27
more ne se glupavi ni najmalku samo taka ponekad se pravat, znaete, kako im prija vise. a mojot princ tesko da kje dojde znam samo so sigurnost bar konjot ke mi dojde...eeee......za zalenje sum si i jas....koga samo bi me sakal....ali tesko....denes nekako maskive se so premnogu golemo srce koe sto ne moze da mu go ispolni samo edna pa zatoa se so povekje u vrska.... a za zal moeto e mnogu malo....
ma jebi princ ja princeza ke si najdam....Cry
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
plavu$a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plavu$a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 10:13
jas se prijavuvam za princeza!!! Big%20smile ama vistina... na primer imam edna drugarka trebase da se fati so edno dete ama toj ne dojde na mestoto kaj so trebase da se najdat... iskreno taa ne gubi - toj gubi! dokaz: BOYS ARE STTTTTTTTTTUUUUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPIIIIIIIIIIIIIIIDDDDDDDDD... and they are veeeeeery stupid
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...
Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 16:41
Originally posted by Dana Dana напиша:

Ne e tocno. Ne samo na maskite tuku i na mene ne mi trebaat ljubovni pesni. A ako nekoj oseka nesto vo sebe i saka da go napise, tuka nema razlika dali e masko ili zensko. I, iako sum mnogu golem skeptik, ke vi kazam deka ima i prekrasni luge koi nemora da napisat ili da vi raskazat love story za da vidite deka imaat cuvstva. Za nekoja godina poinaku ke razmisluvate. I nemojte da stanuvate skeptici kako mene uste od sega. Samo uzivajte. Jas sum vakva zasto iskustvoto me navede na toa, pocekajte da go vidite i vaseto Hug
 
I, bez sex nema stabilna i zdrava vrska. Ama ne im e samo toa u glavata.
 
ok de ne se luti please, ama tie pravat kako samo sex da im se vrti u glavata.
btw jas zboruvam za maskite od mojot klas, a zosto si skeptik?
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 16:48
Maskite od tvojot klas se mali deca seuste i normano e toa za niv, sega uste ne pleskale nisto pa samo toa im se vrti u glava LOL
A za mene.. veruvam deka ima sreka i ljubov naokolu za site, samo ne za mene LOL taka iskustvoto mi pokazalo..
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 16:50
Jas ne baram princ.
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 16:51

sakas da najdes nekoj koj ke te saka? tocno?

It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 16:54
Ne baram ocajno nekoj sto ke me saka. samo baram nekoj sto jas ke mozam da go sakam.
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 16:56
i ke te saka
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 16:59
Ke se prasame za toa LOL Gledas, kolku sum skepticna.. Ti vikam, ostaj na vremeto, ne brzaj,. Ne se site maski samo za sex..
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 17:23
Како ги нападнавте машкиве.... Не се сите глупи, само несозреаните.... Кога ќе потпораснат нема да бидат веќе толку глупи, затоа сеа не се врзувајте многу, само онака, авантури... Па после со сериозни врски.... Само не треба да губите надеж до тогаш Wink
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 21:56

hehe abe ne vi  ejasno deka u denesno vreme princovite se maskiraat u obicni prosjaci

nadezta uvek treba da ja ima

a toa mazite se vikaat mazi nad 21 god vistinito e  do daska duri nad 23 e vise pecen za sto bilo u glava da svari:)

i konjot e prepraven vo nesto simbolicno upotrebete ja fantazijata :)


Изменето од plamenko - 03.Декември.2006 во 21:56
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 22:48
Originally posted by plamenko plamenko напиша:

hehe abe ne vi  ejasno deka u denesno vreme princovite se maskiraat u obicni prosjaci

nadezta uvek treba da ja ima

a toa mazite se vikaat mazi nad 21 god vistinito e  do daska duri nad 23 e vise pecen za sto bilo u glava da svari:)

i konjot e prepraven vo nesto simbolicno upotrebete ja fantazijata :)
Thumbs%20Uptokmu taka
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 23:08
Originally posted by plamenko plamenko напиша:

a toa mazite e  do daska duri nad 23 e vise pecen za sto bilo u glava da svari
 
Znaci, sum se zaebala, sto ne mi kaza be, ke go pocekav uste 1 godina
 
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314 40>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,406 секунди.