IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - LOVE STORY
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

LOVE STORY

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314 25>
Автор
Порака
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2006 во 16:25
Ne e fintata da ima poise galebi... fintata e toj da leta kaj sto drugite galebi poretko letaat ... a mozebi toj doletal bas za nea tamu neli ??

Wink
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
pukanka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 05.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pukanka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2006 во 16:28
Taka e...toj duri mozel da sleta i kaj mnogu drugi, ama sletal bas kaj nea...tie dvajca nekako posebno se povrzale uste na pocetokot...
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2006 во 16:32
Ne stvarno mi tekna... ajde pisete i vie nastavak...ja na kraj ke ja prerabotam malce i ke ja pratam na konk*rs za najbolja prikazna by idividi teamWink

Ajde pohrabro malce znam deka mozete ...i deka Ve biva Wink
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
kandid Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kandid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2006 во 16:33
Originally posted by pukanka pukanka напиша:

Taka e...toj duri mozel da sleta i kaj mnogu drugi, ama sletal bas kaj nea...tie dvajca nekako posebno se povrzale uste na pocetokot...
A moguce e i da bil samo zalutan gulab so pticji gripLOLLOL
Sorry za digresijava,just go onTongue
I posle mene-POTOP!!!
Кон врв
pukanka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 05.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pukanka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2006 во 16:34
Originally posted by kandid kandid напиша:

Originally posted by pukanka pukanka напиша:

Taka e...toj duri mozel da sleta i kaj mnogu drugi, ama sletal bas kaj nea...tie dvajca nekako posebno se povrzale uste na pocetokot...
A moguce e i da bil samo zalutan gulab so pticji gripLOLLOL
Sorry za digresijava,just go onTongue
 
 
LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2006 во 16:35
Originally posted by kandid kandid напиша:

Originally posted by pukanka pukanka напиша:

Taka e...toj duri mozel da sleta i kaj mnogu drugi, ama sletal bas kaj nea...tie dvajca nekako posebno se povrzale uste na pocetokot...
A moguce e i da bil samo zalutan gulab so pticji gripLOLLOL
Sorry za digresijava,just go onTongue

----------------

ahahahhahaaha LOL LOL LOL

Moguche moguche
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
pukanka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 05.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pukanka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2006 во 16:35
Sepak prikaznata e deka galebot ne bil bolen od grip, tuku od....
Кон врв
boli glava Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 477
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај boli glava Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2006 во 17:12
Pogled vperen vo sivoto nebo,tamo kade za posleden pat gi vidov Galebite kako zaminuvaat. No znaev deka pak ke se vratat.
Кон врв
snegulka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3201
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај snegulka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2006 во 18:17

... Beshe prekrasen. Chuvstvuvajki ja slobodata,gordo se izvishuvashe vo nebesnite horizonti.Letashe tolku slobodno i graciozno.Migot beshe devstven,spokoen. Edna mlada devojka na bregot,na zoltenikavata pesok i galeb koj slobodno leta na neboto.Devojkata mu se vosh*tuvashe na negovata ubavina i stoeshe so ispruzena dlanka. Ne, galebot se ushte nemashe doverba,toj se plasheshe da se simne ponisko kon ezeroto i da se priblizi kon neznata dlanka na devojkata.Letashe i letashe kon belite perduvesti oblacginja, kon blesokot na sonceto. Beshe div, no prekrasen mlad galeb,koj ednostavno ja ostavashe bez zdiv rusokosata devojka, so akrobaciite koi gi praveshe vo vozduhot.

          Drvjata pochnaa da tancuvaat so tihiot veter.Ezeroto poleka pochna da se razbranuva. Galebot napravi ushte nekolku kruga nad veke nemirnoto ezero,a potoa zamina kon nebesnite dalechini. Devojkata stoeshe sama, a so pogledot se ushte go sledeshe diviot galeb.Koga toj sosem ischezna od nejziniot vidik,edna solza od sinoto oko na devojkata se strkala nezno po obrazite,se poleka do nejzinite usni...   

Кон врв
pukanka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 05.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pukanka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2006 во 20:49
Originally posted by Snegulka Snegulka напиша:

...  ja ostavashe bez zdiv rusokosata devojka   

 
Devojkata bese crna....ali nema veze sekoj so svojata fantazijaTongue
Кон врв
pukanka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 05.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pukanka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2006 во 21:00
Ne e bitno, vazno e da se napravi edna ubava, romanticna prikazna...
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2006 во 01:26
Wink


Изменето од nindza - 09.Ноември.2006 во 21:24
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2006 во 21:50
Wink



Изменето од nindza - 09.Ноември.2006 во 21:23
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2006 во 21:50
te sonuvav kako pominuvas, tivko cekorejki pokraj mene na sosem pusta ulica bez da svrtis pogled ...
Sakav da trcam, noze ne odea
Sakav da vikam, glas oneme
a ti spokoen, prodolzi napred
ostavajki me sama vo temninata, na koj znae koja ulica ...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314 25>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,703 секунди.