IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Градови во Македонија
  Активни теми Активни теми RSS - Прилеп
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Прилеп

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314 131>
Автор
Порака
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2007 во 22:07
ej gore nemam nisto "ftnato"...a ti
prepoznaj go vistinskiot mig...
JAZIKOT NEKA NE TI TRCA PRED MISLATA...
                   bez navreda...
                                 
Кон врв
kojotovik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 369
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kojotovik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2007 во 22:58
abe ne mi trca mene ne se sekiraj..............na prilep mu treba malce da se srede sepak, ova nadvor od toa gore...
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2007 во 23:04
ABE VOOPSTO NE SE SEKIRAM...
SE KE SE "SREDE"...
Кон врв
kojotovik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 369
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kojotovik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2007 во 23:09
AJ DA VIDIME MISLAM I VIDETE TAMU RAZVIETE GO TURIZMOT MALCE HEHEHEH, BAS E UBAVO I IMA PAK SO DA SE VIDI, EVE SEA PRED NEKOJ DEN EDEN DRUGAR MI VIKASE SMESTAJ VO PRILEP, AJ MU POBARAV PO GOOGLE I GLEAME SAMO EDEN HOTEL VEB SAJT IMA, DRUGO NISO, A OVEI GOSTIVE OD STRANSTVO BEA....MA PAK I CENITE VO TOJ HOTEL VKRAJ KRENATI HEEEHHEH
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2007 во 23:13
VIDI SEGA MALKU TE SLEDEV...I ZA OHRID...GRCIJA...POLITIKAVA...I VO SE SE SOGLASUVAM SO TEBE ...AMA SO OVA ...ZA MOJOT PRILEP...NIKAKO NIKAKO..
Кон врв
kojotovik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 369
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kojotovik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2007 во 23:18
ne te razbiram kako toa nikako nikako poobjasnimi go.
ok e sto sledis jas uvek kazuvam taka kako sto e ne ja mislam mnogu, i loso neka e ke go kazam zaso mora toa da se poprai za da stane dobro, inace ke ideme samo nadolu i nadolu....Makedonija i gradovite treba da idat napred, a ne da ziveeme vo 18 vek....so nekoj cudni mislenja na постарите...
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2007 во 08:01
SITE UBAVINI SVETSKI
NA EDEN GERDAN DA SE ZBERAT
SO UBAVINATA TVOJA,O GRADU MOJ,PRILEP
NE MOZAT DA SE MERAT...големо%20гушкањеголемо%20гушкање
Кон врв
Antiqua Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1790
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Antiqua Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2007 во 10:13

Минатата недела бев во Прилеп и тоа на слава на Св. Димитриј. Супер си поминав. Малку се смрзнав, па затоа морав повеќе вино да испијамсреќа

Veni Vidi Vici
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2007 во 10:28
kojotovik  ,skrati od salamata malku ,  nikogas ne si bil vo prilep a kazuvas , dojdi pa vidi pa kazi .
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
kojotovik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 369
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kojotovik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2007 во 19:32
Abe HEKTOR EKTOR itn, a da ti kazam jas neso vo vrska so prilep

Majkami od cetiri godini ima ziveeno vo prilep, potoa koga dosla vamu, tatko i majkai ostanaa prilep, kaj so ziveese, pa jas 17 godini srce prilep imam odeno sekoj 2 nedeli ili na 1 mesec po 3 dena itn, pa se PILKA vidi jas dali sum bil vo prilep ili ne sum bil, od tebe zavisi kako ke presmetas.............. c c c c

baj d vej ne gledam loso vo prilep, kazav so mu fali..................

a ti sea vidi dali ke jades burek ili nema da jades povejke.....]


p.s. mrazam nekoj koga se KREVA vaka............
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2007 во 15:58
NEKOI UMEAT SAMO DA SE RASPRAVAAT...
ILI TAKA SE HRANAT SEBE SI...
I TOA IM PRICINUVA ZADOVOLSTVO...
STO MU FALI NA PRILEP...
SEGA E POUBAV I PODOBAR OD KOGA I DA BILO PORANO...
Кон врв
Tonchie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Поискрен од Мона Лиза

Регистриран: 02.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 290
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tonchie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2007 во 00:27
Прилеп го знам само две години, ама носам прекрасни спомени од тој град и од луѓето од таму. Браво за градоначалникот што го среди плоштадот. Уште Могила да се среди ќе биде ептен убаво.
И во Апореа има ТоБ свирки, интересните групи што доаѓаат во СК сега почесто прават концерти во Прилеп и Штип.
Планирам за 2 недели да одам натаму.
Немам потпис, ама имам профил на YouTube
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2007 во 01:28
Originally posted by Tonchie Tonchie напиша:

Прилеп го знам само две години, ама носам прекрасни спомени од тој град и од луѓето од таму. Браво за градоначалникот што го среди плоштадот. Уште Могила да се среди ќе биде ептен убаво.И во Апореа има ТоБ свирки, интересните групи што доаѓаат во СК сега почесто прават концерти во Прилеп и Штип.Планирам за 2 недели да одам натаму.

          






bravo bravo ete taka te sakam
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2007 во 07:51

PRILEPCANI ...NAJ NAJDOBRI...

големо%20гушкањенамигнувањеголемо%20гушкање
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314 131>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,220 секунди.