IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Каква музика слушате
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Каква музика слушате

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314 17>
Автор
Порака
Zaspana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 429
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zaspana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2008 во 21:32
Se definitivno se ama baladive mi lezat najmnogu...........Od kogo i da bilo i na koj jazik i da bilo osven Grcki zs niv gi mrazam

Изменето од Zaspana - 04.Јули.2008 во 21:32
Кон врв
GABRIEL_DESTROYER Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 122
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GABRIEL_DESTROYER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јули.2008 во 00:57
Originally posted by Zaspana Zaspana напиша:

Se definitivno se ama baladive mi lezat najmnogu...........Od kogo i da bilo i na koj jazik i da bilo osven Grcki zs niv gi mrazam

Хихи и ја исто мн.сакам балади имаа Nightwishмн.балади додека беше тарија ама она си отиде и почнаа со поп

Изменето од GABRIEL_DESTROYER - 05.Јули.2008 во 00:57
Кон врв
Turvior Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Turvior Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2008 во 03:42
TOOLLLLLLLLLLLL i se so e kvalitetno od metal i rok osven nekoi peder4ina kako my chemical romance, avanged sevenndfold, panic at disco i sl za k... ne gi biva!!!!!!!!!!
Кон врв
marija-92 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 333
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marija-92 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2008 во 17:08
sve so e turkish ii..sve so e dobro
Кон врв
n1k0La Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Ride To Live Live To Ride

Регистриран: 31.Јули.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 357
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај n1k0La Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2008 во 20:56
house techno i trance :D
Otvori Se Zezame ! Da Ne Vlezeme Sose Vrata!
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2008 во 20:59
onaa koja vo momentot mi prija

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
n1k0La Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Ride To Live Live To Ride

Регистриран: 31.Јули.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 357
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај n1k0La Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2008 во 21:07
Originally posted by mamma mamma напиша:

onaa koja vo momentot mi prija
taka e mamma zavisi u koja prigodba ako se pie moze i aca lukas hhh :D nisam dobar bio lolz :)
Otvori Se Zezame ! Da Ne Vlezeme Sose Vrata!
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2008 во 01:36
изненадувањеизненадувањеизненадување....koj e toj???Shtom spomna pienje...ne mi lichi na ......nekoja klasika na primer?

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2008 во 01:39
Originally posted by Turvior Turvior напиша:

TOOLLLLLLLLLLLL i se so e kvalitetno od metal i rok osven nekoi peder4ina kako my chemical romance, avanged sevenndfold, panic at disco i sl za k... ne gi biva!!!!!!!!!!
еееееее се согласувам
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Black_girl Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Beauty in Darkness

Регистриран: 12.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Black_girl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2008 во 21:17
Обично слушам се што е квалитетно, секако тука ќе го издвојам турбофолкот (нема потреба од комент за него,не треба ни во музика да се спомнува). Инаку слушам рок, метал.
Кон врв
n1k0La Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Ride To Live Live To Ride

Регистриран: 31.Јули.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 357
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај n1k0La Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2008 во 21:31
Aj kazi mi dali metal e muzika toa se ludaci satanisti izopaceni ludje se toa kazano TRESOGLAVCI !!!

Изменето од n1k0La - 12.Август.2008 во 21:32
Otvori Se Zezame ! Da Ne Vlezeme Sose Vrata!
Кон врв
Black_girl Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Beauty in Darkness

Регистриран: 12.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Black_girl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2008 во 04:55
Originally posted by n1k0La n1k0La напиша:

Aj kazi mi dali metal e muzika toa se ludaci satanisti izopaceni ludje se toa kazano TRESOGLAVCI !!!


Нормално дека металот е музика али не за секого. Не може секој да ја разбере уметноста на таа музика Се гледа златен мој колку ти глупаво размислуваш....лудаци, сатанисти исопачени луѓе...и на крај па тресоглавци...Секој има различен вкус и не можеш за некого да речеш дека е луд или ваков таков ако слуша метал...А турбофолкерите што се? Да почнам јас со листа? Кремци, сељаци, неиживеани.....да продолжам? Ако металците се тресоглавци тогаш турбофолкерите се тресок*рци што врска немаат од вистинските вредности на една квалитетна музика. Се извинувам за офтопиков. Само да знаеш какви песни може да ти напише еден металец ахх
Кон врв
dark Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 247
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dark Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2008 во 15:31
jas slusham se od turbo folk preku tehno i trans do metal trash gothic, ama bash se
faster then light :D
Кон врв
Tiger Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 13.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 234
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2008 во 16:57
Слушам се што ке ми се допадне...најмногу хип-хоп

Изменето од igreto - 13.Август.2008 во 16:58
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314 17>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,160 секунди.