IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Сон
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сон

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314 55>
Автор
Порака
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 23:03
Originally posted by joki joki напиша:

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

шо да ме сонвет другите бре кога ти си ме стаила таму у тоа твојте соноишча, и никако да ме даеш некој друг даме сонвет  тушло една

ајде бе тегет чорапа една...сеа јас сум крива...ама то е ...секогаш помалите наклапвет ...ама ако ...ќе видиш ти...телепатски ќе те префрлам во друг сон...па ќе видиме кој е тушол...Wink

абе со лифт полесно ќе беше и поизводливо, оти вака ќе мораш да чекаш некои си 126766 години додека се овозможи тоа телепатско префлрање  али не беееее, ти јоки фантастичнатаааа, јоки и све е можнооооооо

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 23:07
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Originally posted by joki joki напиша:

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

шо да ме сонвет другите бре кога ти си ме стаила таму у тоа твојте соноишча, и никако да ме даеш некој друг даме сонвет  тушло една

ајде бе тегет чорапа една...сеа јас сум крива...ама то е ...секогаш помалите наклапвет ...ама ако ...ќе видиш ти...телепатски ќе те префрлам во друг сон...па ќе видиме кој е тушол...Wink

абе со лифт полесно ќе беше и поизводливо, оти вака ќе мораш да чекаш некои си 126766 години додека се овозможи тоа телепатско префлрање  али не беееее, ти јоки фантастичнатаааа, јоки и све е можнооооооо

абе ...јас...мислам...јас...вториот ајнштајнако нејќиш милум...на сила ќе те истуркам на соне кај girl^^^пошо очигледно е заинтересирана за твоите феномени човече...духче...поправо...

Точачиња.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 23:10
Originally posted by joki joki напиша:

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Originally posted by joki joki напиша:

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

шо да ме сонвет другите бре кога ти си ме стаила таму у тоа твојте соноишча, и никако да ме даеш некој друг даме сонвет  тушло една

ајде бе тегет чорапа една...сеа јас сум крива...ама то е ...секогаш помалите наклапвет ...ама ако ...ќе видиш ти...телепатски ќе те префрлам во друг сон...па ќе видиме кој е тушол...Wink

абе со лифт полесно ќе беше и поизводливо, оти вака ќе мораш да чекаш некои си 126766 години додека се овозможи тоа телепатско префлрање  али не беееее, ти јоки фантастичнатаааа, јоки и све е можнооооооо

абе ...јас...мислам...јас...вториот ајнштајнако нејќиш милум...на сила ќе те истуркам на соне кај girl^^^пошо очигледно е заинтересирана за твоите феномени човече...духче...поправо...

остај сеа ти гирл мајката, си има она плескач  Додуша прв викал не, али сеа шо да праиме де, не се сите као те*е издржливи јоки

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 23:13
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Originally posted by joki joki напиша:

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Originally posted by joki joki напиша:

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

шо да ме сонвет другите бре кога ти си ме стаила таму у тоа твојте соноишча, и никако да ме даеш некој друг даме сонвет  тушло една

ајде бе тегет чорапа една...сеа јас сум крива...ама то е ...секогаш помалите наклапвет ...ама ако ...ќе видиш ти...телепатски ќе те префрлам во друг сон...па ќе видиме кој е тушол...Wink

абе со лифт полесно ќе беше и поизводливо, оти вака ќе мораш да чекаш некои си 126766 години додека се овозможи тоа телепатско префлрање  али не беееее, ти јоки фантастичнатаааа, јоки и све е можнооооооо

абе ...јас...мислам...јас...вториот ајнштајнако нејќиш милум...на сила ќе те истуркам на соне кај girl^^^пошо очигледно е заинтересирана за твоите феномени човече...духче...поправо...

остај сеа ти гирл мајката, си има она плескач  Додуша прв викал не, али сеа шо да праиме де, не се сите као те*е издржливи јоки

ај ова како комплимент да го сфатиме...шо сакаш да бидам по 15 годишно интензивно живеење со те*е...веќе нишо не ме изненадвит...освен твоите тушкања за време на читање прикаски

Точачиња.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 23:17
да бе, а те*е тоа шушкање те пали, и затоа после те чекам дур праиш 30 минути пауза у веце измеѓу приказни  да не лепиш плочки мор ти таму а????
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2006 во 22:28

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

да бе, а те*е тоа шушкање те пали, и затоа после те чекам дур праиш 30 минути пауза у веце измеѓу приказни  да не лепиш плочки мор ти таму а????

ах то неизбежно...а за да имам работа си одлепвам и си лепам наизменично...интересна работа...пробај...

Точачиња.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2006 во 02:24
ехеееееееее јас коа лепев мор ти беше уште на мешање малтер 
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Carnation Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3499
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Carnation Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2006 во 19:42

VE MOLAM.mnogu sakam da ja otvoram temava ama sekogas kog i da ja otvoram ja otvoram so strav od postoenjeto postoj so nemet ama bas nikakva vrska so temava,aman pisete za to.odnapred vi blagodaram

Понекогаш дури и за Фројд бананата е само банана
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2006 во 23:51

ej Carnation sakas da brisam? e nema  se zaebavam be....so e za pravo za pravo si e, nekoi forumdzii na site temi tresat sekakvi gluposti samo ne kazuvaat nesto za temata....i toa sekogas istite.....  

ihihihiiii kje brisam!!!!!! LOSA SUM JAAAAS!

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Март.2006 во 00:55

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

ехеееееееее јас коа лепев мор ти беше уште на мешање малтер 

јас сонвев дека мешам малтер  и решив да испробам во реалност...ево во мојот пост верувале или не ...се содржит зборот сон...СЕГА КАРНЕЈШН СПИЈАЛ МИРНО...

Точачиња.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Март.2006 во 02:26
bogami, ednas majkata i ti da pogodis tema i post u isto vreme hahahhaa 
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Март.2006 во 11:14
Originally posted by Mikus2006 Mikus2006 напиша:

Знаете што ме нервира најмногу кај соновите?

Кога на сон сум во некоја опасност, не можам ни да трчам (да бегам), ни да викам. Дали истото им се случува и на други?

Yep yep toa i mene mi se slucuva....ko kje sakam da vikam .... ne mozam da vikam, ko kje sakam da trcam ne mozma da trcam, ko da sum zakovana na mestoto kaj so stojam.....i toa mi e epten gadno.....najslatko e ko kje se razbudam ... togas svakjam deka se e son......a zosto e toa takaaa???

i btw mi se ima sluceno (toa najcesto ko kje se razbudam i ko kje recam aj uste 10min. da pospijam) pr. sonuvam deka odam nakaj telefon i go ocekuvam da zvoni i dodeka odam nakaj nego toj zvoni a vo isto vreme mi zvoni i sataatot.....drugo .... sonuvam deka odam nakaj vratata da i otvoram na nekoja drugarka i vo sosonot taa tropa i stvarno nekoj na vratata tropa.....i sl....:))) interesno....:)))))vakvi soncinja mi se imaat deseno .... mnogu pati

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2006 во 13:11

Nekogas toa sto go sonuvam se ostvaruva.Ne bas isto kako vo sonot tuku slicno.

Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2006 во 15:27
пред некој ден го сонвев еден од најубајте соној...обожавам да сонвам...пошо се шо сакакме да ни се десит ...си се дешават неочекувано...добро знајт да се најт и некој кошмар...али...
Точачиња.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314 55>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.