IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - FENIX-5
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

FENIX-5

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 11741175117611771178 1553>
Автор
Порака
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2008 во 19:37
znaci rabotata so hrcakot e drz nedaj.....abe kafezot ko pretsedatelski apartman mu bil...
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2008 во 19:39
emi, epten e razgalen...zatoa dobi i pretsedatelski apartmanголема%20насмевка
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2008 во 19:40
a be i osmici me interesiraat..daj kazi na vreme da naucam nekoja nova tehnikaтрепкањетрепкањетрепкањетрепкањеna mesanjeцрвенеењецрвенеењецрвенеењецрвенеење
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2008 во 19:41
i kakvi zivotinki se fille...miren li e...dali kasaat...momak ili cura e ???..
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2008 во 19:44
Originally posted by la fille la fille напиша:

a be i osmici me interesiraat..daj kazi na vreme da naucam nekoja nova tehnikaтрепкањетрепкањетрепкањетрепкањеna mesanjeцрвенеењецрвенеењецрвенеењецрвенеење


...практична настава треба за тоа...обрати се кај fiks...јас само теорија можам...
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2008 во 19:44
Momak e fiks...curata pocinaтагатагатага mu baram devojka momentalnoнамигнување



Inaku se mirni zivotni...sakaat da se galat, vsusnost mojot hrcak saka da se gali...a kasa samo koga se cuvstvuva zagrozen i vo opasnost...inaku se mnogu lesni za cuvanje...i ne se skapi...eden hrcak e okolu 150 denari, a mesecno okolu nego edvaj 300 denari da imam trosoci...50 denari me kosta pilevinata za edno kese, a jas toa kese go koristam mesec dena, plus hrana sto im kupuvam e okolu 100 denari i im trae skoro 2 nedeli...i normalno, svez zelencuk ili ovosje im davam bidejki ne smeat da pijat voda...
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2008 во 19:45
Originally posted by moira moira напиша:

Originally posted by la fille la fille напиша:

a be i osmici me interesiraat..daj kazi na vreme da naucam nekoja nova tehnikaтрепкањетрепкањетрепкањетрепкањеna mesanjeцрвенеењецрвенеењецрвенеењецрвенеење


...практична настава треба за тоа...обрати се кај fiks...јас само теорија можам...



Sram mi e da prasam za prakticna nastavaцрвенеењецрвенеењецрвенеењецрвенеење



daj kazi mi teorijaтрепкањетрепкањетрепкањетрепкање
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2008 во 19:46
davash pari za pilevina....a kakva e taa pilevina..obicna od drvo...pa ne bilo teshko da se cuva togash....pod hitno najdimu devojka da ne bide sam....
siromav toj....
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2008 во 19:47
Originally posted by moira moira напиша:

Originally posted by la fille la fille напиша:

a be i osmici me interesiraat..daj kazi na vreme da naucam nekoja nova tehnikaтрепкањетрепкањетрепкањетрепкањеna mesanjeцрвенеењецрвенеењецрвенеењецрвенеење

e ova e moira...ke ja nema edno vreme i tipicno vo nejzin stil...padobranski....
...практична настава треба за тоа...обрати се кај fiks...јас само теорија можам...
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2008 во 19:48
da, obicna od drvo...pa ne mozam da najdam za bez pari...a i 50 denari ne se mnogu...A devojka veke najdov...samo cekam malku da potporasneнамигнувањеzatoa sto ovoj mojot ke ja udavi ako e maleckaголема%20насмевка
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2008 во 19:53
Originally posted by la fille la fille напиша:

da, obicna od drvo...pa ne mozam da najdam za bez pari...a i 50 denari ne se mnogu...A devojka veke najdov...samo cekam malku da potporasneнамигнувањеzatoa sto ovoj mojot ke ja udavi ako e maleckaголема%20насмевка

abe ne e za parite ama pilevina se naoga...samo vo pravo si ....a znaci devojkamu idna ne e se ushte polnoletna...
poleka da ne mu izvadat muabet na momakot deka bil pedofil....
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2008 во 19:54
Dobra vecher My friends
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2008 во 19:55
zdravo val kako si ?
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2008 во 19:56

surprise

Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 11741175117611771178 1553>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,500 секунди.