IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - Сте ли за да се најдеме сите од форум?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сте ли за да се најдеме сите од форум?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213 266>
Автор
Порака
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 11:45
Nindza, i jas dojdov na istata ideja:) da otidam i da vidam kako se zabavuvaat:)
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 11:56
zasho da se  maskirate...  ednostavno POJDETE I ZABAVUVAJTESE
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 11:58
Така е .. нема потреба од маски.. седете и забавувајте се..
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 12:15
Originally posted by la fille la fille напиша:

Nindza, i jas dojdov na istata ideja:) da otidam i da vidam kako se zabavuvaat:)


Sakash da ideme zaedno idniot pat , no ako obecas deka ke go cuvash mojot identitet koj mora da ostane vo tajnost ... inace nema da bidam nindza ako site me znaat :)
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 12:17
PS cisto prijatelski a plus manje ke bidam sumnjiv ako ne bidam sam :)
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 12:17
аааааааааа па нинџуле не може така... како журка без те*е ако си маскиран.. А може јас па да не им кажувам на другите за идентитетот на нинџата? а? а? а?
А што ако седиш маслиран и почнеме да играме како што знаеме и добиеш неодолива желба да ни се приклучиш во жешкиот танц м?
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 12:19
Originally posted by la fille la fille напиша:

Nindza, i jas dojdov na istata ideja:) da otidam i da vidam kako se zabavuvaat:)

    леле па теве па ако те начекам што добиваш фикс идеи.. абе ја запознавме блупреер не ја изедовме чак више ја гушкавме и денсавме до 04 во кабрио после.. дфодуше дана милата моја и сонцето убаво денсаа жешко јас ги гледав троа од страна таква гледка не се пропушташе трас ми..
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 12:20
A ne ne ne nikako privlecna e idejata, ama jas sepak sum po mrakot i diskretnosta ...zatoa sum nindza 
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 12:21
A plus ...ti se znaes so site ...a ja sakam da idam soi nekoj sto ne se znae so nikoj ... a ako me ponese atmosferata ke ja simnam nindza maskata :)
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 12:21
Originally posted by nindza nindza напиша:

A ne ne ne nikako privlecna e idejata, ama jas sepak sum po mrakot i diskretnosta ...zatoa sum nindza

    Па ако де, ти поубаво гледаш во мрак ама јас ако ти се појавам светлина ке те блесне...
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 12:22
Toa veruvam :)
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 12:26
Originally posted by nindza nindza напиша:

A plus ...ti se znaes so site ...a ja sakam da idam soi nekoj sto ne se znae so nikoj ... a ako me ponese atmosferata ke ja simnam nindza maskata :)

    Не се знам со сите баш сега немој и ти...
него ај нека те понесе стмосфера и троа лик да ти видиме, па ако не понесе и нас можеби и на шипка ке те стаиме жешко да ни играш.. знам дека нинџите имаат неодоливи уникатни нинџа стил... ммм
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 12:31
Natalija dusho...ne sum ti kazal jas na tebe deka si najsimpaticna na forumot  ? Me trogna ... ke razmislam 
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 12:35
Originally posted by natalija natalija напиша:

Originally posted by la fille la fille напиша:

Nindza, i jas dojdov na istata ideja:) da otidam i da vidam kako se zabavuvaat:)

    леле па теве па ако те начекам што добиваш фикс идеи.. абе ја запознавме блупреер не ја изедовме чак више ја гушкавме и денсавме до 04 во кабрио после.. дфодуше дана милата моја и сонцето убаво денсаа жешко јас ги гледав троа од страна таква гледка не се пропушташе трас ми..
Nate ne ne izdavaaajjj... ....LOLLOLLOL
ti da znaes kako sum igrala vo select so toj denserot od srbija...lele mamo kolku zezok beseTongueTongueTongue
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213 266>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.