IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Без што не излегуваш од дома?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Без што не излегуваш од дома?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213 22>
Автор
Порака
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2008 во 20:26
БЕЗ УМОТ... СЕКОГАШ СЕ ВРАЌАМ ПО НЕГО ОД ПОЛПАТ
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2008 во 20:29
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

БЕЗ УМОТ... СЕКОГАШ СЕ ВРАЌАМ ПО НЕГО ОД ПОЛПАТ


Па добро,до кога да ти повторувам да се проверуваш на излагање?
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2008 во 22:04
Без ... без... телефонот да, телефонот
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 19:36


Без кондури (или евентуално патики )           






Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 23:08
Пари, телефон и клучеви, нормално.
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
rebeka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јуни.2005
Локација: Austria
Статус: Офлајн
Поени: 347
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rebeka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 15:01
se soglasuvam so magdalena ne izleguvam bez pari telefon klucevi

mnjkl
Кон врв
iva_hot69 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 204
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај iva_hot69 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 15:50
obleka
telefon
tasna so neznam kolku drebulii vnatre
klucevi od stan
klucevi od kola
pari
cigari


Изменето од iva_hot69 - 05.Април.2008 во 15:50
Кон врв
Luna83 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Luna83 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 17:51
uf......od doma ne ispagam bez tasna,koja e dosta golema i vo koja ima se od neseser so pudro,sjaj za usni,ogledalo....pa stik,parfem,...novcanik,a cesto vo tasna imam i mal cador i na kraj mobilen kojako zazvoni go baram dosta dolgo vreme
Кон врв
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 20:29
Originally posted by Luna83 Luna83 напиша:

uf......od doma ne ispagam bez tasna,koja e dosta golema i vo koja ima se od neseser so pudro,sjaj za usni,ogledalo....pa stik,parfem,...novcanik,a cesto vo tasna imam i mal cador i na kraj mobilen kojako zazvoni go baram dosta dolgo vreme

lele kolku mnogu raboti
She sells seashells by the seashore...
Кон врв
Luna83 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Luna83 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2008 во 00:07
Originally posted by nikita nikita напиша:

Originally posted by Luna83 Luna83 напиша:

uf......od doma ne ispagam bez tasna,koja e dosta golema i vo koja ima se od neseser so pudro,sjaj za usni,ogledalo....pa stik,parfem,...novcanik,a cesto vo tasna imam i mal cador i na kraj mobilen kojako zazvoni go baram dosta dolgo vreme

lele kolku mnogu raboti


Taka e toa kaj mene,toa mi e navika.a znaes li zosto go nosam cadorot? Koga mi e kosata veke ispravena da ne se sluci da zavrne pa dzabe od feniranjeto.(ova ti go kazuvam oti sakase da se smenime so kosite).A ako imas predlog kazi kako da se naviknam da nosam mala tasna.Sekoj sovet ke mi bide od korist.
Кон врв
CONTESSA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1620
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CONTESSA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2008 во 00:09
bez dobro raspolozenie..................
Кон врв
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2008 во 11:27
Originally posted by Luna83 Luna83 напиша:

Originally posted by nikita nikita напиша:

Originally posted by Luna83 Luna83 напиша:

uf......od doma ne ispagam bez tasna,koja e dosta golema i vo koja ima se od neseser so pudro,sjaj za usni,ogledalo....pa stik,parfem,...novcanik,a cesto vo tasna imam i mal cador i na kraj mobilen kojako zazvoni go baram dosta dolgo vreme

lele kolku mnogu raboti


Taka e toa kaj mene,toa mi e navika.a znaes li zosto go nosam cadorot? Koga mi e kosata veke ispravena da ne se sluci da zavrne pa dzabe od feniranjeto.(ova ti go kazuvam oti sakase da se smenime so kosite).A ako imas predlog kazi kako da se naviknam da nosam mala tasna.Sekoj sovet ke mi bide od korist.

epa vidi sega jas koga odam vo shopping odam so pogolema tasna,no koga izlagam nave4er izlagam so mala tasni4ka ili so pliko tasni(ne mozam bez niv)a za po4etok mozes da      po4nes da izlagas so pomala tasna,pa i ne moras da nosis 4ador i da ti se izvitka kosata a od sminkite nosi go samo ona osnovnoto ogledalce,4esal,sjaj!pudri i takvi dr raboti mislam deka ne se mn potrebni.pa probaj ednas da izlezes vaka,pa vidi dali ke uspees da izdrzis
She sells seashells by the seashore...
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2008 во 13:22
Originally posted by iva_hot69 iva_hot69 напиша:

obleka
telefon
tasna so neznam kolku drebulii vnatre
klucevi od stan
klucevi od kola
pari
cigari
 
 
i jas bez se ova ne mozam koga izleguvam od odma
Кон врв
Luna83 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Luna83 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2008 во 16:23
Originally posted by nikita nikita напиша:

Originally posted by Luna83 Luna83 напиша:

Originally posted by nikita nikita напиша:

Originally posted by Luna83 Luna83 напиша:

uf......od doma ne ispagam bez tasna,koja e dosta golema i vo koja ima se od neseser so pudro,sjaj za usni,ogledalo....pa stik,parfem,...novcanik,a cesto vo tasna imam i mal cador i na kraj mobilen kojako zazvoni go baram dosta dolgo vreme

lele kolku mnogu raboti


Taka e toa kaj mene,toa mi e navika.a znaes li zosto go nosam cadorot? Koga mi e kosata veke ispravena da ne se sluci da zavrne pa dzabe od feniranjeto.(ova ti go kazuvam oti sakase da se smenime so kosite).A ako imas predlog kazi kako da se naviknam da nosam mala tasna.Sekoj sovet ke mi bide od korist.

epa vidi sega jas koga odam vo shopping odam so pogolema tasna,no koga izlagam nave4er izlagam so mala tasni4ka ili so pliko tasni(ne mozam bez niv)a za po4etok mozes da      po4nes da izlagas so pomala tasna,pa i ne moras da nosis 4ador i da ti se izvitka kosata a od sminkite nosi go samo ona osnovnoto ogledalce,4esal,sjaj!pudri i takvi dr raboti mislam deka ne se mn potrebni.pa probaj ednas da izlezes vaka,pa vidi dali ke uspees da izdrzis


Ke go poslusam tvojot sovet i da znaes ke probam da izlezam so mala tasna,pa ke ti kazam kako sum se snasla.Fala ti mnogu za sovetot. Se citame.pozdravce
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213 22>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.