IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Тесна или широка вагина
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Тесна или широка вагина

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213 20>
Автор
Порака
paris25 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 969
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paris25 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2009 во 19:36
sakame potesna normalno vo nea podobro uzivame црвенеењеголема%20насмевкаплазење
Кон врв
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2009 во 23:00
Originally posted by paris25 paris25 напиша:

sakame potesna normalno vo nea podobro uzivame црвенеењеголема%20насмевкаплазење

A ne sakas koga slapka i momentalno rashirena od sto e vlazna a devojakta cela se grchi?
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2009 во 23:21
Ajdeeeee, koj e avtorot ???
Najverovatno ima licen problem so negoviot cacko , pa sega nie sme mu krivi al tesna al siroka???
Pa eve ti odgovor ...............
Nema tesna i siroka..............
Site se isti................
Ima samo vlazna i elasticna............
i
suva i neelasticna...........

Pa sega , maskoto kolku ke e majstor takva ke ja ima !!!
Avtorka......hmmmmmmm
znaci nejzinata posilna polovina e cackoto

Изменето од bijonse1 - 25.Јануари.2009 во 00:01
Кон врв
Black_girl Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Beauty in Darkness

Регистриран: 12.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Black_girl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2009 во 21:04
А кој би сакал во кофа да бута?
Нормално потесна.

Изменето од Black_girl - 27.Јануари.2009 во 21:04
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2009 во 20:22
Se znae, siroka, da ima mesto za manevra
Кон врв
Vercingetorix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 421
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vercingetorix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2009 во 17:34
Originally posted by MisIcA MisIcA напиша:

Tipcinja" moi" i secii kazete sega kakva VAGINA sakate ?Tesna, vo
koja  ne ke mozete odma da navlezete ili siroka vo koja lesno ke
navlezete ali  malce ke slapka.Sega ajde da ve citnam  sto ke
mi kazete 
A,.. ti kakva imas,...?
Кон врв
Panini Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 222
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Panini Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2009 во 17:44
Abe si bil eden vojnik i imal sex so edna cura.ama posto nemozel da ja zadovolil,i ja butnal nogata u nea.i po nekoe vreme se zagubila chizmata,i otisol vo vaginata da ja bara,i sretnal drugi dva vojnika,i gi prasal sto barate vo vaginava,i tia mu rekle:Nas ni se zagubi dzipot :))))!
pa sea vidite :))
MIND AND SENSE IS PURIFIED,I AM FREED FROM DESIRE!
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2009 во 18:03
Originally posted by Panini Panini напиша:

Abe si bil eden vojnik i imal sex so edna cura.ama posto nemozel da ja zadovolil,i ja butnal nogata u nea.i po nekoe vreme se zagubila chizmata,i otisol vo vaginata da ja bara,i sretnal drugi dva vojnika,i gi prasal sto barate vo vaginava,i tia mu rekle:Nas ni se zagubi dzipot :))))!
pa sea vidite :))

Hmmmm , ti toa protiv nas zenite Panini ??? трепкање
E paaaaa , koga veke se zapozna so opasnosti od zenskiot otvor...........губитник
ne e loso da si snabdis ednodelen najlon-plastika odelo koj ke go protnes od glava do nozete .....ѓавол
pa koga ke odis so devojkata na randevu.....љубов
celiot da se frlis vo toj vaginalen otvor ..............забава
ke izigravas penis zastiten so k*rton.................................голема%20насмевка
Кон врв
LSFC Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1004
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LSFC Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2009 во 18:20
Нема везе.Важно девоjката да е чудеснабакнеж
Кон врв
DameMak Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 617
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DameMak Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2009 во 22:45
Сум имал прилика да бидам и со широки и со тесни.

Со широките треба убава предигра со прсти по клиторисот, или било каква поза која покрај пенетрацијата ви овозможува постојано да го стимулирате нејзиниот клиторис.

Со тесните, ако запнете ко сивоња - ништо нема да постигнете, само болно чувство кај неа или дури и прекин на сексот. Таму прво едно нежно лижење додека не се отвори попалена, навлажнета и после полесно ќе влезете. И таму може дополнително играње со прстите по клиторисот - ама не е толку неопходно како во првиот случај.

И со кои ми било поубаво?
Со оние кои свршувале силно, долго, бучно и влажно, а такви биле и со тесни и со широки.
Кон врв
Panini Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 222
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Panini Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2009 во 23:59
Originally posted by bijonse1 bijonse1 напиша:


Originally posted by Panini Panini напиша:

Abe si bil eden vojnik i imal sex so edna cura.ama posto nemozel da ja zadovolil,i ja butnal nogata u nea.i po nekoe vreme se zagubila chizmata,i otisol vo vaginata da ja bara,i sretnal drugi dva vojnika,i gi prasal sto barate vo vaginava,i tia mu rekle:Nas ni se zagubi dzipot :))))!
pa sea vidite :))
Hmmmm , ti toa protiv nas zenite Panini ??? трепкањеE paaaaa , koga veke se zapozna so opasnosti od zenskiot otvor...........губитникne e loso da si snabdis ednodelen najlon-plastika odelo koj ke go protnes od glava do nozete .....ѓаволpa koga ke odis so devojkata na randevu.....љубовceliot da se frlis vo toj vaginalen otvor ..............забаваke izigravas penis zastiten so k*rton.................................голема%20насмевка



Ej Beyonce jas se izvinuvam ako loso si me sfatila,bre!:)
Ama mislev na onie sto seksot im stanuva rabota i vekje ne se devojki:))))!Ne mislev nissto loso!
Ova bese samo vic za takvite :)!Kako i da e,sekoj si ima svoi fetishi :)))!
Se nadevam me kontash devojko :)))!

MIND AND SENSE IS PURIFIED,I AM FREED FROM DESIRE!
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2009 во 00:30
Ne osekjas deka se zezam ..............................na tvoeto zezanje ???голема%20насмевка
jas osekjam koj e protiv zenite .............ti si dobro detence големо%20гушкање
Кон врв
Panini Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 222
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Panini Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2009 во 00:32
Fala ti za rabiranjeto devojko,i ti mora da si fino devojcence, bez razlika na vozrsta :)))!
Ubavi momenti.. od mene do tebe :)))
MIND AND SENSE IS PURIFIED,I AM FREED FROM DESIRE!
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2009 во 01:06
Originally posted by Panini Panini напиша:

Fala ti za rabiranjeto devojko,i ti mora da si fino devojcence, bez razlika na vozrsta :)))!
Ubavi momenti.. od mene do tebe :)))




Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213 20>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,890 секунди.