IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Сон
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сон

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213 55>
Автор
Порака
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 14:28
многу често сонувам дека паѓам...меџутим ...шо без глави??????!!!!! неееее...за среќа......а дали имате сонувано дека летате????? ооооооооо мен уживам во тие сонови...иако малку после нив чуствувам некаква тензија меѓу мојот дух и мозокот...
Точачиња.
Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 15:30
Originally posted by Corporal^^ Corporal^^ напиша:

KOLKU CESTO PAGATE VO SONOT, I DALI PADNUVATE DO KRAJ I DALI SONUVATE LICA BEZ GLAVI?
so horor imas gledano pred da si legnes?iam sonuvano kako pagjam mnogu go mrazam toa cuvstvo u sonednas se strupoliv od krevet
respect my authoritaaa
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 19:59
најјак сон мие еден со диносауруси...ме бркале низ охридов , али сон како сон...сум избегала од сите...
Точачиња.
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 20:07

Originally posted by Cvekence Cvekence напиша:

Originally posted by Corporal^^ Corporal^^ напиша:

KOLKU CESTO PAGATE VO SONOT, I DALI PADNUVATE DO KRAJ I DALI SONUVATE LICA BEZ GLAVI?
so horor imas gledano pred da si legnes?iam sonuvano kako pagjam mnogu go mrazam toa cuvstvo u sonednas se strupoliv od krevet

SO STORE TI SA, HOROR... SA TI VELAM OTI JAS TAKA IMAM SONVANO EBAGO, HOROR RECE.... HAHAHHAHAHAHA

Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
Lion Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lion Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 21:30

 

 Kako odam na rabota i koga ke se razbudam go gledam saatot i stvarno treba da odam na rabota

don't smoke and fly, take a bike and ride
Кон врв
dambi5 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Февруари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 84
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dambi5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2006 во 01:26
Sonvime mnogu cesto i sonovite najcesto se povrzani so ona sto ni se slucuva ili so ona sto potsvesta se preokupira,ama ima i sonovi tesko da se objasnat,a takvi imam sonveno eden kup.Interesno e so ako znaes da gi desifriras dobro stvarno kazuvaat neso.
смеењето го продолжува животот
Кон врв
MisIcA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 519
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2006 во 22:06
Sonista lazni sonista
U nif nema nisto vistina
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6007/donfior24yg.gif" />
Nema sustestvo bez ljubov,nitu vistinska ljubov bez ljubomora, nitu ljubomora bez neverstvo, nitu neverstvo bez pricina
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2006 во 22:10
deza vu ili son brej nemozan da gi povrzam, bilo li ili ne, zivi bili pa videli
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2006 во 22:36
последно време само кошмари ме прогонвет...
Точачиња.
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2006 во 22:39
 a zasto i ti ne gi brkas malce niv da vidat kako e koga se bega
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2006 во 18:31

Originally posted by joki joki напиша:

последно време само кошмари ме прогонвет...

аууууууу а ти ма да не не ме прогонуваш а???  Па само јас сум ја прогонувал ц ц ц цц  Не и верувајте бре...  јоки ти не си за веруање слушна????

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2006 во 19:07
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Originally posted by joki joki напиша:

последно време само кошмари ме прогонвет...

аууууууу а ти ма да не не ме прогонуваш а???  Па само јас сум ја прогонувал ц ц ц цц  Не и верувајте бре...  јоки ти не си за веруање слушна????

да бе...стајми детектор за соној па да видет сите шо ми прајш на соне...ме измачиваш човече...пак те сонвев шред 10-минути и морав да станам ...пошо...нека те сонвет и другиве па ќе сфатет...

Точачиња.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 01:16
шо да ме сонвет другите бре кога ти си ме стаила таму у тоа твојте соноишча, и никако да ме даеш некој друг даме сонвет  тушло една
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 18:55

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

шо да ме сонвет другите бре кога ти си ме стаила таму у тоа твојте соноишча, и никако да ме даеш некој друг даме сонвет  тушло една

ајде бе тегет чорапа една...сеа јас сум крива...ама то е ...секогаш помалите наклапвет ...ама ако ...ќе видиш ти...телепатски ќе те префрлам во друг сон...па ќе видиме кој е тушол...Wink

Точачиња.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213 55>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.