IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Опседнати куќи
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Опседнати куќи

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213 18>
Автор
Порака
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2008 во 12:52
Originally posted by Ani4ka_xxxxxxxx Ani4ka_xxxxxxxx напиша:

леелеее е ај да не ме фати страв бе нео!

Ti kazav, jas ke te cuvam. Imam eden drugar od Nova Maala, koga doaga na skolo bel e kako mrtovec. Sekoja vecer i muzika slusale od duhovite, a nikade nema sviraci.
I love Daphne Millbrook.
Кон врв
Ani4ka_xxxxxxxx Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 163
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ani4ka_xxxxxxxx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2008 во 13:18
знаев дека сите другари ти се забегани! кој од кој, еден е wicca-н, друг спие по гробови, трет на школо идел бел акко мртоец оти му излегувале духови!
ајдеее све живо диво забегано!
е кој не би побелел ако види дух а?!?
St|Ll wA|t|nG f0r mY pR|nCe ChArm|nG...
Кон врв
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2008 во 13:45
Originally posted by Ani4ka_xxxxxxxx Ani4ka_xxxxxxxx напиша:

знаев дека сите другари ти се забегани! кој од кој, еден е wicca-н, друг спие по гробови, трет на школо идел бел акко мртоец оти му излегувале духови!
ајдеее све живо диво забегано!
е кој не би побелел ако види дух а?!?

Abe sega za zabegani, zabegani se, ama sepak mene mi se drugari i ja praime interesna. Ajde da prodolzime muabetot sega. Ajde kazuvaj ke odime li vo Crnice vo kukata ili se isplasi?

Изменето од neo_wmaster - 28.Август.2008 во 14:03
I love Daphne Millbrook.
Кон врв
Ani4ka_xxxxxxxx Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 163
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ani4ka_xxxxxxxx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2008 во 14:08
Originally posted by neo_wmaster neo_wmaster напиша:

Originally posted by Ani4ka_xxxxxxxx Ani4ka_xxxxxxxx напиша:

знаев дека сите другари ти се забегани! кој од кој, еден е wicca-н, друг спие по гробови, трет на школо идел бел акко мртоец оти му излегувале духови!
ајдеее све живо диво забегано!
е кој не би побелел ако види дух а?!?

Abe sega za zabegani, zabegani se, ama sepak mene mi se drugari i ja praime interesna. Ajde da prodolzime muabetot sega. Ajde kazuvaj ke odime li vo Crnice vo kukata ili se isplasi?


ами не знам, мене ми е срав ама ќе видиме, ќе пом кај некоја бајачка да ми забаи од уплав па ќе одиме!„
St|Ll wA|t|nG f0r mY pR|nCe ChArm|nG...
Кон врв
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2008 во 14:11
Originally posted by Ani4ka_xxxxxxxx Ani4ka_xxxxxxxx напиша:

Originally posted by neo_wmaster neo_wmaster напиша:

Originally posted by Ani4ka_xxxxxxxx Ani4ka_xxxxxxxx напиша:

знаев дека сите другари ти се забегани! кој од кој, еден е wicca-н, друг спие по гробови, трет на школо идел бел акко мртоец оти му излегувале духови!
ајдеее све живо диво забегано!
е кој не би побелел ако види дух а?!?

Abe sega za zabegani, zabegani se, ama sepak mene mi se drugari i ja praime interesna. Ajde da prodolzime muabetot sega. Ajde kazuvaj ke odime li vo Crnice vo kukata ili se isplasi?


ами не знам, мене ми е срав ама ќе видиме, ќе пом кај некоја бајачка да ми забаи од уплав па ќе одиме!„

Prvo treba da imas uplav, pa da ti bai. Ako odis da ti bai za preventiva ne pomaga.
I love Daphne Millbrook.
Кон врв
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2008 во 16:40
Ej sto e be, prestanavte da pisete na temata. Ajde vratete se na temata.
I love Daphne Millbrook.
Кон врв
Ani4ka_xxxxxxxx Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 163
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ani4ka_xxxxxxxx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2008 во 17:51
леелее никој не пиши, шо е ова работа?
треба да превземиме нешто, ама шо?
St|Ll wA|t|nG f0r mY pR|nCe ChArm|nG...
Кон врв
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2008 во 18:23
Nema sto da prezememe. Ke si piseme na temava dvajcata, a drugite neka citaat.
I love Daphne Millbrook.
Кон врв
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2008 во 20:51
Ej sega i Ani ne pise veke na temava. E sto e sam li treba da pisam sega?
I love Daphne Millbrook.
Кон врв
Ani4ka_xxxxxxxx Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 163
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ani4ka_xxxxxxxx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2008 во 21:17
Originally posted by neo_wmaster neo_wmaster напиша:

Ej sega i Ani ne pise veke na temava. E sto e sam li treba da pisam sega?

еве пишам бе, само не бев тука зато не шишев
хмм според мене на темава треба да пишеме за Опседна куќи, така беше темата?затоа што според нашиве разговори стварно ја заборај темата!
never mind..да пишеме за опседнати куќи.!
поздрав
St|Ll wA|t|nG f0r mY pR|nCe ChArm|nG...
Кон врв
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2008 во 21:37
Originally posted by Ani4ka_xxxxxxxx Ani4ka_xxxxxxxx напиша:

Originally posted by neo_wmaster neo_wmaster напиша:

Ej sega i Ani ne pise veke na temava. E sto e sam li treba da pisam sega?

еве пишам бе, само не бев тука зато не шишев
хмм според мене на темава треба да пишеме за Опседна куќи, така беше темата?затоа што според нашиве разговори стварно ја заборај темата!
never mind..да пишеме за опседнати куќи.!
поздрав

Dobro dobro. A da go smenat naslovot od opsednati kuki, vo opsednata tema, podobro ke e. Abe pisi nesto drugo, veke se izmoriv od muabet za natprirodnoto.
I love Daphne Millbrook.
Кон врв
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2008 во 21:57
I Ani pak me ostavi sam na temata. E sega so koj ke pisuvam. Da si napravam drug juzer pa sam da si pisam a?
I love Daphne Millbrook.
Кон врв
Ani4ka_xxxxxxxx Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 163
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ani4ka_xxxxxxxx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2008 во 22:13
Originally posted by neo_wmaster neo_wmaster напиша:

I Ani pak me ostavi sam na temata. E sega so koj ke pisuvam. Da si napravam drug juzer pa sam da si pisam a?


абе тука сум шо се секираш ти
ама стварно не знам за што да зборваме, за опседнатите куќи и мене не ми се зборва!
е ај ке збораме обични муабети нека не бидат во врска со темата!
ти почни..
St|Ll wA|t|nG f0r mY pR|nCe ChArm|nG...
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2008 во 22:30
...za muabeti ke si razmenite messinger i tamu ke pravite muabeti...na podforumov mozhe da diskutirate na temite...povelete...среќа
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213 18>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,406 секунди.