IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Би го изневериле ли партнерот?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Би го изневериле ли партнерот?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213 42>
Автор
Порака
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2006 во 14:10
Originally posted by kokolo kokolo напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Ne znam jas ne sum takov tip, da izneveram. Ako recam deka sum vo vrska toa e taka i samo toj sto e so mene postoi i nikoj drug. Sekogas gledam da si stojam na zborot i toa dosega mi uspevase.


а од сега[IMG>height=17 alt=Tongue src="http://forum.idividi.com.mk/smileys/smiley17.gif" width=17 align=absMiddle>



Abe Kokolo,
pa ne me zapoznala MENE!

(more narcisot vo mene kako raboteee)
    

Come on and be my little good luck charm -

Кон врв
dido Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Јуни.2006
Локација: United States
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dido Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2006 во 18:33
wow,,pa alal da ti e,be,,stvarno denes se retki maskite kako tebe,,sekoja cest
love is a pain
Кон врв
elena22 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 26.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elena22 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2006 во 09:39
nikogas ne veli nikogas ...vo pravo bese za toa jas sum cist dokaz...
Кон врв
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2006 во 09:42
Originally posted by dido dido напиша:

wow,,pa alal da ti e,be,,stvarno denes se retki maskite kako tebe,,sekoja cest

    

Moram da priznaaam,

MNOGU DOBRA PERCEPCIJA, MNOGU DOBRA!!!

Come on and be my little good luck charm -

Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2006 во 09:42
Елена?? Не ти го разбрав постот... за што си чист доказ?
Кон врв
maraa Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 55
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maraa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2006 во 21:22
ako.. odam so nekoj sho go sakam  nema sansa da go izneveram pa ako saka neka dojdi i ricky martin   a ako go  nekjam .. i ako mi se pusti toj sho go sakam pak nema da go iznerevam tuku prvo ke mu se skaram pa posle . po nekoe vreme .. ke si se fatam so toj sho . goo sakam. a inace dru odime takvo nesto ne kako sho jas nejkam da mi  naprat taka taka i jas nejkam da mu  napram na nekoj oti znam kako BOLI!UnhappyBroken Heart
maw34ko
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2006 во 22:49
Ako go sakam, nema zasto da go varam. Ako me ispolnuva vo sekoj pogled, nema zasto. Ednostavno e.
Кон врв
maraa Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 55
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maraa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2006 во 12:44
Originally posted by natalija natalija напиша:

Bravo Hektor....znaci spored tebe nema potreba od neverstvo....
 pa i jas go podrzuvam hektor ako ti se pogodi brakot i ako si se sakate od koja maka da si go upropastuvas brakot zaradi glupsot. a i ne treba da mislsi na tebe to e 5 min ubajna a posle .. em ako doznaj ke se razvedite i  decata ke gi izgubis ili pak ako ne se razvedite ke . ti go pamti i nema . da imate ubav brak
maw34ko
Кон врв
maraa Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 55
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maraa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2006 во 12:46
Originally posted by ivin ivin напиша:

NESAKAM DA PORED MENE IMAM COVEK KOJ MOZE DA GO IMAAT USTE MILION PORED MENE,,,EDNOSTAVNO TAKVIOT COVEK NE ZASLUZUVA DA IMA NISTO OD MENE
  taka e. vo pravo siWink
maw34ko
Кон врв
maraa Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 55
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maraa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2006 во 13:00

EPA. jas kazav nema sansa da izneverAM  mislam ako go sakam patnerot ali ako go nejkam i  mi se pusta nekoj.. sho mi se bendisva sho go sakam  prvo ke  mu raskinam na decko mi pa posle ke si se fatam so toj sho go sakam a inace dur odime nikako . oti znam deka boli .znam kako e .  E  a  pak  ako me izneveri  nema sho da se karam tuku odma i jas ke go izneveram da vidi kako e . i ako mu e ubo neka prodolzi da me izneveruva!

maw34ko
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2006 во 13:04
Vernosta e instrument na koj maskite nikogas nema da naucat da svirat...hi hi hi....
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 00:44
LOL
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
Queen Bitch Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Април.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Queen Bitch Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 10:57
Iskreno, mene mi e glupavo da izneveris nekoj sto stvarno go sakas.Ama pa i da ne go sakas.Ako ne vi odi, ili ako ti se dopaga drug ednostavno raskini mu, poso na eden ili drug nacin ke ja povredis licnosta so koja si vo vrska, pa te sakala ili ne.
 
Don't wory be happy :)
Кон врв
Queen Bitch Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Април.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Queen Bitch Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 11:01
Poglupavo nesto od "vo krvta mu e da izneveruva" nemam cueno.Neverstvoto e tolku nizok gest, pokazuvanje nepocit sprema partnerot pa i sprema drugata...
Don't wory be happy :)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213 42>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.