IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Јанко-Јади Бурек
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Јанко-Јади Бурек

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213 40>
Автор
Порака
p.stojkovski Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 29.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај p.stojkovski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2008 во 02:01
Janko-toa e uste eden licemer - takanarecen patriot Makedonec koj ja koristi sekoja nemila situacija za Drzavata za da zaraboti pari na cuvstvata na gledacite od prodazba na telefonskite javuvanja i SMS poraki. Mi lici na pitac legnat na ulica koga gi prebrojuva parickite i vredno gi golta site plukanici na svoj esap. Ne zatoa sto mora, tuku zatoa sto veke se naviknal na niv......pa ne gi ni cuvstvuva.A toa e i nivoto na poveketo nasi televiziski kompanii.Pa posle grcite ni bile vinovni...ha ha ha - gilikni me da se nasmeam.
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2008 во 02:13
Originally posted by p.stojkovski p.stojkovski напиша:

Janko-toa e uste eden licemer - takanarecen patriot Makedonec koj ja koristi sekoja nemila situacija za Drzavata za da zaraboti pari na cuvstvata na gledacite od prodazba na telefonskite javuvanja i SMS poraki. Mi lici na pitac legnat na ulica koga gi prebrojuva parickite i vredno gi golta site plukanici na svoj esap. Ne zatoa sto mora, tuku zatoa sto veke se naviknal na niv......pa ne gi ni cuvstvuva.A toa e i nivoto na poveketo nasi televiziski kompanii.Pa posle grcite ni bile vinovni...ha ha ha - gilikni me da se nasmeam.


BRAVO..SEKOJA CEST NA KOMENTAROT..SE SLOZUVAM SO SEKOJ ZBOR
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2008 во 02:26
Originally posted by Makijaveli Makijaveli напиша:

Originally posted by granny granny напиша:

sinojka rece ...za zenite sto bea u Grcija za 8mi Mart...vika "otidoa DUNDI po bundi"i povtori nekolku pati...u slucaj ako precue nekoj
NE GO GLEDAM I NE SUM CUL..PA ZAR NE MU BILO SRAM..ZAR NIKOJ NE SE JAVIL DA ODREAGIRA?
slucajno denes go cuv...mi bese stacioniran Tv na taa programa...pa slusnav....pa uste nekolku pati povtori...ama toa krajot bese...inace ne go gledam..odvraten ko pojava mi e...bez negovite gluposi...ama glupostitete go kompletiraat u "bezvredna licnost"
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2008 во 23:32
...sea cekam Dzingo da izleze od koalicijata... i posle otvoram kladilnica... shto ke pravat Latas=Janko...najsmeshen mi e shto neshto Janko nash-golem maz ja zasaka i onaa crn-bel bumbar...
Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7007
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2008 во 00:25
Леле не знам, ама не да ми е антипатичен човеков. А како што гледам ретко кој го поштува...
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2008 во 01:27
Originally posted by Makijaveli Makijaveli напиша:

Go gledav na samiot start,bidejki se sto e novo e interesno,neli?..Potoa pominaa meseci i prestanav da go pratam..vo meguvreme se promeni politickata garnitura.Pred nekolku nedeli slucajno povtorno naletav na maliot drzok simpaticen debelko,i iskreno neprijatno se iznenadiv.Vidov eden sosema drug covek od onoj Janko sto go znaev na pocetokot...Ne samo sto vo Makedonija se promeni partijata na vlast,nego go slusam se promenil i on....Poveke ne e NEUTRALEN (sto se trudese da bide porano),se pomalku BALANSIRA....drskosta koja na pocetokot mi bese pomalku simpaticna sega e DEGUTANTNA,no ona sto najmnogu neprijatno me iznenadi e toa sto OTVORENO se stava vo ulogata na promotor,propagator na partijata na vlast...poveke ne BALANSIRA...ne se ni obiduva da bide bar malku potoleranten kon site onie kutri luge sto se obiduvaat da izdvojat i 50 denari,samo za da si go kazat javno svojot stav,ili problemot sto gi maci...Sega kolku sto primetiv,sekoj sto se javuva go slusa 5-10 sekundi,i dokolku oceni deka stavot na toj sto se javuva se kosi so negoviot licen stav,ili partijata koja ja forsira (DPMNE)..vednas i nareduva na rezijata da go iskluci gledacot od peograma....Se RAZOCARAV...maliot drzok simpaticen debelko...stanal uste pomala,ruzna,nesimpaticna debeljuca so ego trip tri pati pogolem od nego samiot

....POSLE EMISIJATA SO LATAS....VEKE E SERIOZNO ODVRATEN,TROTOARSKI NASTOEN....DEMEK COVEK OD NARODOT VO BORBA PROTIV NOVITE NEPRIJATELI..PRED SE VNATRESNI,OLIGARSI,TAJKUNIVEKE I NE SE TRUDI DA BALANSIRA,KAZA DEKA E NA STRANA NA PREMIROT,A PREMIEROT NE E APOLITICNA LICNOST,SE PRODADE ZA KOZNA FOTELJA PC SO PODOBRA REZOLUCIJJA I PAR BUBNJEVI....I STO E NAJSTRASNO...TAKVA MARIONETA KAKO NEGO SE PRAVI COVEK OD BOGA...DURI NEGOVOTO "SILUVANJE" SO RAZNO-RAZNI CRKOVNI LICA VO EMISIJATA SE POVEKE MI LICI NA VERSKI FANATIZAM,VO SLUCAJOV...HRISTIJANSKI...STRASNO SO eden zbor
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2008 во 23:16



Стварно мора да го "приберат" дечково кај што му е местото!
Ај што тресе, у реду, тоа си е за него, ама ептен вреѓа луѓе!





Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 11:01
 
 
   Дечкото си е 'прибран'...на место...кој сака нека го гледа
   а кој не...нека си гледа...Discovery..........голема%20насмевка  среќа
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 18:22
Originally posted by blashka blashka напиша:


 

 

   Дечкото си е 'прибран'...на место...кој сака нека го гледа

   а кој не...нека си гледа...Discovery..........голема%20насмевка  среќа



Јас не го кажувам ова ради мене!
Си гледам јас Discovery!
Тоа го кажувам за тие што се јавуваат и тие што го гледаат!

Не можам ни јас да пазам кога ги мотам каналите да не налетам на некој будала!





Кон врв
rebeka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јуни.2005
Локација: Austria
Статус: Офлајн
Поени: 347
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rebeka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 21:46
ok mi e emisijata ama ne ja gledam
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2008 во 11:18
Originally posted by james dean james dean напиша:

Originally posted by blashka blashka напиша:


 

 

   Дечкото си е 'прибран'...на место...кој сака нека го гледа

   а кој не...нека си гледа...Discovery..........голема%20насмевка  среќа



Јас не го кажувам ова ради мене!
Си гледам јас Discovery!
Тоа го кажувам за тие што се јавуваат и тие што го гледаат!

Не можам ни јас да пазам кога ги мотам каналите да не налетам на некој будала!
 
Тие што се јавуваат...и ја гледаат емисијата на Јанко...тоа
го сакаат...затоа тоа и го прават...намигнување...а за 'будали'...околу
нас...ги има колку сто сакаш...на секој чекор...........тага ... плазење




Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2008 во 04:25
eve mu pistol...toa debelo trkalezno iritantno topce neka si poresudi samo
...|..____________________,
....../ `- -_________________| Süssssssssssss
....../_==o;;;;;;;;_______/
.....), ---.(_(__) /
....// (..) ), ----\"
...//___//
..//___//
.//___/
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
JASEN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Септември.2007
Локација: Qatar
Статус: Офлајн
Поени: 95
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај JASEN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2008 во 15:44
Toa si e negov stil i shto mozjeme protiv toa? Nishto. Toa si toj.
.....NE SVRTUVAJ SE SINE!!!!!!
Кон врв
ivi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2008 во 12:18
PORANO GO GLEDAV,AMA MNOGU ME NERVIRA,NE IM DOZVOLUVA NA LUGETO DA SI KAZAT SVOE MISLENJE DO KRAJ.ME NERVIRA TOA STO GI ISKLUCUVA,STO NE GI SLUSA DODEKA ZBORAT,SI CITA VESNICI ILI CITA NESTO NA INTERNET.MNOGU MI E ANTIPATICEN,SE PRAVI PAMETEN,A NE E SVESEN DEKA MNOGU LUGE NE GO PODNESUVAAT.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213 40>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.