IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Уметност , култура и традиција
  Активни теми Активни теми RSS - Индивидуи на изминатите 2 милениуми
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Индивидуи на изминатите 2 милениуми

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 104105106107108 217>
Автор
Порака
m__g__ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 591
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај m__g__ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 20:05
eve:

NESO
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 20:44
dobro e
sg znaeme ci blgarceta sa vickasti
i tova Han Asparuh bil bozestvo na humora pa sicki negovete pokolenija imat teze humoristicki geniголемо%20гушкање

SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
m__g__ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 591
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај m__g__ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 22:16
още се помни циркуса дето Аспарух го направил през 681. На ромеите много им се харесало и много пъти пак одили да го гледат циркуса на българите и всеки път много от тях се капичвали от смех.

Неколко пати циркуса е ходил и до Константинопул.
Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 22:40


vicevite idat od nekade ...

ama vazno e kako gi prenesuvame ...

eve eden ...

sto ima razlika izmedju komarec i plavusa ???

- ako komarecot go plesnete po glava ...
ke prestane da cica !!!

Inaku najvazno e kako se pamtat vicevite ...

tie se smestuvaat vo posebni fioki...
- fioka za sex
- fioka za policeman-i
- fioka za ludi i naludnicavi i budali
- fioka za profesori

a ne site zaedno ... #(*$(@#*

ako se site zaedno ...

toa e isto kako koga vo edna fioka se cuvate ...
pa vi trebaat corapi ... ke izvadete prezervativ...
vi treba cik-cak ... ke izvadite perika ...
vi treba korpi ... ke izvadite corapi ...

fiokite se kako folderite ...

                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 22:46
требаше Игор Џамбазов да напише книга за тоа кој ги пишува вицевите, но изгледа ништо тага
презафатен е со пирамидата
Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 23:10
                Cynthia Ann Stephanie Cindy Lauper



многу ја сакав како мала, незнам многу за неа ама ја знаев оваа песна, и сега кога ја слушам мејкс ме веј бек голема%20насмевка
а и плус имам комшика што личи на неа, па почнав да ја викам Синди, па после мене сите по ред (ама она незнае) ѓавол

и то

http://youtube.com/watch?v=XH3vvXi8k8M



Изменето од connected - 17.Декември.2007 во 00:27
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 23:40
збунетостзбунетосттагатага.....LELEEEEE...NE...NE

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 23:53
Originally posted by mamma mamma напиша:

збунетостзбунетосттагатага.....LELEEEEE...NE...NE


зошто?
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 19:34
Originally posted by mamma mamma напиша:


<span>CONNIE TALBOT rodena  na 20 Noemvri 2000 godina... i veke e zvezda.Vo 2007 godina pobeduva na natprevarot za muzichki talenti vo Anglija"Britan's Got Talent"  so pesnata "Over The Rainbow" i vednash potpishuva dogovorso muzichkata kukja Sony BMG so koja  go realizira svojot debi album. Nema shto drugo da se kaze...jesus,pa ima samo 7 godini,a veke e individua za koja se zboruva ..........shto bi mozelo poveke.Poglednete i poslushajte....</span>http://www.youtube.com/watch?v=hkcE6Vy-e6c<span style="text-decoration: underline;"><span style="font-style: italic;"><span style="font-weight: bold;"></span></span></span>



FANTASTICNO
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 22:54
ZAKON

среќа




Изменето од anakin - 03.Февруари.2009 во 00:49
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 00:18
The Honda HR-V(4x4) is a mini suv produced by the Japanese automaker HONDA Hybrid Recreation Vehicle in Europe and High Rider Vehicle in Japan.A super practical vehicle....
and... ja sakam...kako individuaголемо%20гушкање

 



Изменето од mamma - 18.Декември.2007 во 00:21

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 16:52



      ROLSUI
    (ROLLSCHUE)

Mnogu si gi sakav moite rolsui ( nekoi gi vikaa ronsuli, nekoi rolsuli....} ponekogas po cel den se vozev so niv. Tie bea prvoto nesto sto sama sum go kupila so svoi zastedeni pari, 150.00 din togasni, od skopskiot saem.
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 23:53
alien
среќа



Изменето од anakin - 03.Февруари.2009 во 00:50
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2007 во 01:55
ti veruvam anakin
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 104105106107108 217>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.