IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Сакам да ти кажам...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сакам да ти кажам...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 100101102103104 346>
Автор
Порака
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2009 во 13:23
...zaradi tebe me fati ovaa debeljacava..aman..moram da begam!...ajt i Vie,treba da se smete....голема%20насмевка
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2009 во 17:25
sdk najmnogu te sakamљубовљубовљубов
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
pcelka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3326
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pcelka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2009 во 18:06

 

 

     Сакам да ти кажам...!!!

                                Празни ми се деновиве без тебе...!!!

секој нов ден, носи нова надеж...
Кон врв
nelson Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
НАИВЕН НА МАЈКА

Регистриран: 11.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nelson Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2009 во 18:44
odjebi.задоволство
Zeleo bih da te, vezanih ociju, prepoznajem u hiljadama.Ala bih se napipao!
Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2009 во 19:49
Х: Хммм ... ај, прво ти.
Y: Ааа, не. Прво ти.
Х: После тебе.
Y: Е ај сеа, не тупи. Кажи прво ти, па јас.
Х: Е јас прва си реков `прво ти`.
Y: Нема шанси прв да кажам.
Х: ... гррр ... ќе кажеш или не?
Y: Што?

Х: Што што?
Y: Што да кажам?
Х: Па кажи што ќе нарачаш од менито. Келнерот чека.
Y: Аааа, тоа ли?...
Х: А ти што си мислеше?     
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2009 во 20:34
сдтк........уништувачи сме
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2009 во 21:08
Everything i do i do it for you....that wos only for you.
~Live the life you love, love the life you live~
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2009 во 02:17
сдтк......колку сега ме расположи
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2009 во 02:19
Кон врв
pcelka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3326
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pcelka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2009 во 09:02
 
 
   Сакам да ти кажам...!!!
 
                                  Се сеќавам на нашите прошетки низ парк....
 
                                  Ти замина на прошетка сам, во  рајот....
                                 
                                  А мене ме остави сама, овде во  пеколов ...!!!


Изменето од pcelka - 19.Март.2009 во 09:03
секој нов ден, носи нова надеж...
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2009 во 21:12
Сакам да ти признам...тага...дека бев со три истовремено, три пати неделно, цел месец.

Вака беше...имаше бесплатен к*рс од владата за компјутери...не учеа, ова, она, ваму таму...и учителката ни рече да препишеме некој текст на ворд, а ја се насмеав во себе, пффф плазење ...на збунет они ќе го тераат да пишува текст, абе се осеќав ко Кларк Кент шо не смее да каже кој е навистина и фатиф...додека оние околу мене ги бараа буквите, ја - такатакатакатака ! испишав на брзина...за момент настана тишина и погледи вперени кон мене ко нишани...три баби ги преместија столчињата до мене...и тука си останаа...
Ме чекаа да дојдам  плачење, ме прогонуваа со досадни прашања и совети да бидам умен, еднаш дури скоро до дома ме испратија тага, се ме испопрашаа, кој сум, од кај сум...дури не завикаа четрите мускетари  лутина...преку мене си дофрлаа муабети за рецепти, нон стоп брбореа,  учителката стално не опоменуваше, не знаеја ни маус да држат, ме испопипаа за раката, не можеа ни лозинка да запамтат од меил, а додека ги стават очилата тоа беше цел ритуал...ма не ми даваа ни да пушам цигари на пауза демек млад сум бил сеуште и тоа било штетно тага...три пати си дојдов дома со тегла слатко,  лутина...ми кажуваа каде живеат...
На крајот ме частеа во слаткарница ко мало дете и ми дадоа кеса бомбони...ми го запишаа телефонскиот број...и уште ми се јавуваат..тага... и сакаат на кафе да ми дојдат плачење
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2009 во 21:28
сдтк......си заскитал некаде
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2009 во 21:34
sdtk ..... nema sansa ........... si nosam kompas redovno голема%20насмевка
Кон врв
ZoraNaSlobodata Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3392
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZoraNaSlobodata Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2009 во 21:44
Јас па GPS имам вградено.
За нея ние живеемъ,за нея ние мремъ!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 100101102103104 346>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.