IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Кога би имале само уште еден ден...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кога би имале само уште еден ден...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 89101112 37>
Автор
Порака
superbaby Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 05.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 184
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај superbaby Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2007 во 18:48
Ne znam sto bi napravila. Mozebi bi go izmenila svetot vo podobro svetlo za da ima podobar zivot za site. Iako za toa treba cela vecnost a ne eden den. ali ova e samo fantazija :) nikoj ne znae koga ke umre pa za da odredi sto ke pravi posledniot den od svojot zivot.
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2007 во 22:01
Mislam  veke rekov deka...nikoj neznae sto bi napravil...
Mozebi.....od eden, bi  napravila ...100 da izgledaat...
mozebi..

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Август.2007 во 00:15
ke si go izviveam kako sekoj normalen den, pa posle ke si umram...
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
GoXI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 105
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GoXI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Август.2007 во 02:46
Imam edna crna lista na lugje koi mi imat napraveno nesto loso pa bi kupil pistol na crno i bi gi resil prvo niv, taka ke znam deka ke umram zadovolen.
Кон врв
Mishell_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јуни.2007
Локација: Sweden
Статус: Офлајн
Поени: 575
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mishell_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2007 во 13:33
Koga bi imala samo uste eden den... mozebi ke zvuci kako klise no bi gi napravila site onie raboti za koi mi nedostasuvala hrabrost da gi napravam do sega.. A sto ke ima prioritet zavisi od momentot.
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2007 во 14:23
Originally posted by anakin anakin напиша:

da moze da me otpalat vo kosmosot
da bidam poblisku do zvezdite
i da vidam na svoi oci so e toa kade zapravo ziveev


da nepisuju neso ovo
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
sasko_roo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sasko_roo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2007 во 17:20
Dodeka smislam sto da pravam ke mi otide denot i ete...si umrev голема%20насмевка 
сеуште не знам да се потпишувам :)
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2007 во 00:59
Ke si rezerviram grobno mesto u butelсмеење
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
marence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 13.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 365
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2007 во 13:17
i samata pomisla deka eden den ke umram me plasi a kamoli da imam eden den neznam stvarno kako i toj den ke go preziveam
Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2007 во 08:37


ovoj naslov na temata me potsetuva na edna slucka ...

imam prijatel koj e taksist ...

i imase napisano deset najvazni raboti ...
motivacioni raboti vo zivotot ...
edna od niv bese na primer ...
- denes pocnuvam nov zivot ...

i edna od niv:
- denes ke go proziveam denot kako da mi e posleden ...

i go imase toa zalepeno vo kolata ...

i dodeka se vozea ludjeto toa go citaa ...

samo na ova imaa zabeleska ...
gi iritirase ...

ama sepak ...
denes ke gledam so nikogo da ne se zameram ...
na nikogo da ne mu nanesam steta ...
ako moze ke mu pomognam ...

                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
Azrael Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Azrael Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2007 во 12:23


Изменето од Azrael - 26.Јануари.2010 во 23:19
ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ !     
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2007 во 18:11
не би можела сега да го дадам тој одговор..може да напишам журки, дроги, пиење...ама нема да е вистина...мисламдека не би испаничила, но ќе се затворам во себе.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
str8up Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Producer

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај str8up Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2007 во 01:32
ќе трчам да се видам со сите луѓе и да се отпоздравам и да ми простат евентуално...ама не би сакал да имам уште еден дентагапа уште сум младсреќа
igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot
Кон врв
ASTRIX Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
OBSESSIVE DREAMS

Регистриран: 18.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 763
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ASTRIX Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2007 во 11:28
би го поминал со најблиските кажвајки им колку ги сакам, би се смирил со некој близок а ко сум скаран со него..помислата дека ми е последен ден секако дека ке делува малку страшно, но ако е навистина само уште еден ден паметно би било паметно да се искористи 
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 89101112 37>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,145 секунди.