IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Анџелина Џоли.
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Анџелина Џоли.

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 89101112 21>
Автор
Порака Обратен редослед
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2006 во 00:04
Corporal^^ cestitki i od mene i cuvaj si ja zena ti i kerceto :)))
Se nadevam ke ni gi otkries tvoite idni planovi so ANgelina Jolly

Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Мај.2006 во 22:06
  aj  cestito kerka  Corporal^^    LOL.





Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2006 во 22:45
lele nekako go nemam videno srcenceto moe vo posledno, aaaaaaa kaj mi e angelcetooooo...
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2006 во 21:09
abe srcence si nema so, inace bez nea ne mozam da ziveam, ali uste ednas fala fala najjjjjfala za ova
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2006 во 16:59
samo ti uzivaj nema potreba od nikakvo castenje intresno mi e deka tolku i se raduvas i ja sakas pozdravWink
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2006 во 12:38
Originally posted by angelwings angelwings напиша:

ovoj e mojot prv obid da napravam avatar ili potpis i resiv da bide angelina zasto znam kolku ja sakas malku e amatersku am ke bide


pozdrav   corporal^^


 



lele srcence moe najgolemo fala fala fala epten epten najmnogu na svet, vervaj src imas gooooooooooolemo castenje od mene za ova, e zimi se bez zboroj sum nikoj dosega vaka nema napraeno za mene ej, ne znam kako da ti zablagodaram, fala naj naj naj naj najmnogu na cel svet, zimi se me preradva, alal da ti e,i izrabotkata ti e odlicna super e, predobro e sliceto, fala srcence fala uste ednas naj naj naj najmnogu
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
SkorpijA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1692
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SkorpijA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2006 во 11:52
Auf... kakva pojava
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2006 во 15:41

ovoj e mojot prv obid da napravam avatar ili potpis i resiv da bide angelina zasto znam kolku ja sakas malku e amatersku am ke bide

pozdrav   corporal^^

 



Изменето од angelwings
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2006 во 22:42
Originally posted by blue blue напиша:

сликичкава би сакала да ја имам како "смајли" на мсн


abe blue jas sakam da ja imam do mene zenata na slikickata
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2006 во 22:40
Originally posted by angelwings angelwings напиша:

<SPAN =bold>Corporal^^    vidi Angelina ti praka baknez zimi se </SPAN>


ah abe koj ke me razveseli ako ne ti angelwings, mene ami na koj drug, ah lele da mozese vistinski da me bakni taka ej, mmmm... lele kolku e slatka ej, abe srce moe e taja be, i love you angelina
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2006 во 21:05
сликичкава би сакала да ја имам како "смајли" на мсн
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2006 во 20:19
Corporal^^    vidi Angelina ti praka baknez zimi se
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2006 во 16:04
Originally posted by angelwings angelwings напиша:

Originally posted by Corporal^^ Corporal^^ напиша:

[QUOTE=angelwings]      za ova od mene imas castenje, fala ti premnoguuuu falaaaa eptennn!!!!!


nema gajle samo ti uzivaj .



abe pak fala najfala, abe ne mozam da ziveam bez nea vervaj, moram moram da ja gledam i ko ke klajte slika mi go prajte denot zato fala fala fala vi najjjjmnogu
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2006 во 16:03
Originally posted by Pravoslavie Pravoslavie напиша:

Originally posted by Corporal^^ Corporal^^ напиша:

pravoslavie bratce te postovam premnogu ali sega mi gibas vo zenata i to ne mozam da go zanemaram, molim te davaj komentari kolku e uba a ne kako predi do tebe ok? pozdrav
уууппсс, извини, не знаев дека сте во брак, нешто ми спомна Бред Пит, ама сега знам сигурно


pa ti spomna oti go iszbrkav so se partali od toj zamokot kaj so zivej angelina i mu rekov odi na pravoslavie da mu kazis deka te izbrkav i deka mu sum nov maz i toj odma gleam ti kaza
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 89101112 21>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.