IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Разлика-секс муабети на форум и во реалност
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Разлика-секс муабети на форум и во реалност

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 89101112 17>
Автор
Порака
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2008 во 13:52
edna moja bifsha veruvashe deka zensko ne mozelo da zabremeni dokolku za vreme na seks koga mashkoto treba da ejakulira go stegash kaj bubrezite,modrici mi napravi dodeka ja prashav,jas mislev deka i e ubavo.....
koga ja prashav shto prajsh be me zaboleja bubrezive mi odgovori....pa za da ne zabremenam...wow...koj ti rece be taka?..vidi odgovor sea...--majka mi...
-kako be taka majka ti?..pa teshko na tatko ti so nea shto se 25 godini vo brak....se zacude devojkava i me prajshe deka su budala,i na kraj me prasha..
-pa vie nemate jajnici?..se zaprepastiv...
pa ajde objasnuj,kazuj abe strashno,a devojkava 21 godina
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2008 во 13:54
Originally posted by fiks fiks напиша:

abe lejdi od roditelite najgolem broj mladi dobivaat samo vitamini i nishto poveke,ako jas ostavev na mojte roditeli,ke svrshev rabota...pa porano koga ke imashe nekoja seks scena na televizija se gaseshe televizorot,oti nemashe drug kanal normalno..
 
 
go znaes vicot " boli za majka ? " голема%20насмевка
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2008 во 13:55
vtorata ja imam pishuvano vo fenix,no i ovde vo kratki crti...

edno dete 18 godishno na zaebancija go prativme vo trafika da kupi,citaj sega..
-CEVCE OD KLITORIS ZA KAFEMAT...
detevo pojde vo trafika kaj eden cicko da mu bara CEVCE OD KLITORIS ZA KAFEMAT,a cickovo go prati kaj komshikata da prasha oti toj nemal CEVCE OD KLITORIS ZA KAFEMAT...
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2008 во 14:48
Lele .............. nepismenost  лутиналутиналутина
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2008 во 14:52
Znam deka ima se i sesto po narodov....ama nekoi navistina  preteruvaat .... veruvanja vo "babini devetini" koga seksot e vo prasanje doveduva do koplikacii i neznam kako nekoj moze da se osloni na takvoto nesto (vo slucajov tvojata bivsa fiks).... a onaa so deteto mozebi chichkoto  sfatil deka se zezate so maliot pa i toj go prodolzil lanecot so komshivkata голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2008 во 14:56
ne be i cickoto pojma nemashe,go gledashe ko tele vo sharena vrata ko ke se puli,a komshikata go izbrka deteto,shto ne mu iznarece.....a predhodno maliov beshe istegnat na separe do devojka mu i si se ljubea...
abe smeshki lejdi....tragi-komicna rabota
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2008 во 15:15
изненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадување.......... kako da sme uste vo  15 vek......лутина
Кон врв
paris25 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 969
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paris25 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2008 во 15:33
abe sto ve cudi vi znaete li Mk kolku e prosta ima maski koj zenska nemat videno do 35g газење%20од%20смеењеголема%20насмевка
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2008 во 15:34

на што личи ова... цццц...

ама жалосно е што сето ова е жива вистина...
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2008 во 16:25
Originally posted by paris25 paris25 напиша:

abe sto ve cudi vi znaete li Mk kolku e prosta ima maski koj zenska nemat videno do 35g газење%20од%20смеењеголема%20насмевка

eeeeee нема грешка............
тие се само застарени типови не женети
а немора да значи дека претходно немале ништо за плескање......
а оние кои што навистина немале ништо до таа година.......
за нив може само да кажам дека се со нарушено здравје,бог да чува ретардинани
а секој нормален човек сигурно имал по некоја,па макар и нкогаш да не се ожени
Кон врв
paris25 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 969
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paris25 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2008 во 17:31
Originally posted by mrzla mrzla напиша:

Originally posted by paris25 paris25 напиша:

abe sto ve cudi vi znaete li Mk kolku e prosta ima maski koj zenska nemat videno do 35g газење%20од%20смеењеголема%20насмевка

eeeeee нема грешка............
тие се само застарени типови не женети
а немора да значи дека претходно немале ништо за плескање......
а оние кои што навистина немале ништо до таа година.......
за нив може само да кажам дека се со нарушено здравје,бог да чува ретардинани
а секој нормален човек сигурно имал по некоја,па макар и нкогаш да не се ожени



eh abe ima veruvaj mi i ne se retardirani i so naruseno zdravje ete taka im ispadnalo i toa e ima i zenski i maski takvi намигнувањеголемо%20гушкање
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2008 во 18:49
можеби ти paris познаваш некој штом тврдиш
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2008 во 19:09
ako nekoj saka da e razlicen
kje napise razlicno od so bi kazal
toa e toa
nekoj go pravi
a nekoj ne
toa nikoj nemoze da go znae
osim ako ne go znae
голема%20насмевка


Изменето од anakin - 28.Октомври.2008 во 19:09
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2008 во 19:16
Originally posted by anakin anakin напиша:


ako nekoj saka da e razlicenkje napise razlicno od so bi kazaltoa e toanekoj go pravi a nekoj netoa nikoj nemoze da go znaeosim ako ne go znaeголема%20насмевка

секогаш треба да се задлабочам во она што ќе го напишеш.....
само така ќе го разберам
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 89101112 17>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.