IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Вреди ли???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Вреди ли???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 89101112>
Автор
Порака
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2008 во 09:53
.......vredi dokolku vredi .......... ako ne vredi , ne vredi ni da razmisluvas za nesto sto nema vrednost ........ zosto , ne e zlato se sto sjae .................

Изменето од miroslav_g8 - 27.Декември.2008 во 09:53
Кон врв
THEPRINCESS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај THEPRINCESS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2008 во 21:03
Nikogas nema da imas doverba vo nea kako sto si imal porano, nisto veke nema da bide isto kako porano oti edna casa koga ednas ke se skrsi, i da ja lepes dzabe e, nema da bide ista kako sto bila nekogas.
Кон врв
SiReNaTa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Ноември.2008
Локација: Switzerland
Статус: Офлајн
Поени: 257
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SiReNaTa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2008 во 21:12
Originally posted by boris70 boris70 напиша:

Imam pet godisna vrska i neodamna doznam deka devojka mi se zalapala nekolku pati so nekoj francuzin.
Vredi li da i prostam, da i vratam so ista merka ili da i dadam crven karton. Dali nekoj imal slicno iskustvo i kako postapil ???

U kraen slucaj ako nemate normalni komentar, ve molam bez glupiranje.


dobro i sea sto odluci, od maj do dekemvri dosta vreme imashe za razmisluvanje i raskina ili i prosti
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2008 во 21:32
...za plavusi....ne
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2008 во 03:18
Vredi .....
Кон врв
vili2121 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Papa Bear

Регистриран: 04.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 5628
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vili2121 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2008 во 13:58
lady blue

objasni zasto vredi

ne znaela deka ima decko ili go zaboravi samo za da se zalapa

alal neka i e


boris 70

ako mislis deka ova e krajot(na nejzinite neverstva) mislam deka se lazes
iako mozebi mozebi postoi resenie

(pretpostavka)
Tvojata devojka go napravila toa zaradi zabava poradi vozbudata da bide fatena poradi faktot deka treba da se zivee so taa tajna itn. Priredi i nekoe vozbudlivo uzivanje, priredii strav(do odreden stepen ) nemoznost da ja kontrolira situacijata (kontrolata da i bide na dofat ama da ne ja kontrolira situacijata), iznenadija so nesto sto ne go ocekuva od tebe (ubavo iznenaduvanje)

ama pred se zaprasajse kolku sakas da ja zadrzis

zatoa ako taa ne te saka ke te iskoristi do MAX.
a ako
te saka nikogas poveke nema da i se sluci toa

p.s.
odvreme navreme vnesuvaj malku vozbuda, raznovidnost vo vrskata (obiduvaj se da ne stane monotona)TOA NE ZNACI DA NAJDES DRUGA
Скапа е мудроста што се плаќа со искуство
Кон врв
Neptun74 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Orbiter

Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2643
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Neptun74 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2008 во 16:26

NE VREDI DA KOMENTIRAM...pak
DeepBlue
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2008 во 20:10
Originally posted by boris70 boris70 напиша:

Imam pet godisna vrska i neodamna doznam deka devojka mi se zalapala nekolku pati so nekoj francuzin.
Vredi li da i prostam, da i vratam so ista merka ili da i dadam crven karton. Dali nekoj imal slicno iskustvo i kako postapil ???

U kraen slucaj ako nemate normalni komentar, ve molam bez glupiranje.

... daj i crven karton... ne si siguren dali e samo so Francuzinot...i ne znaesh dali kje zavrshi samo so nego... ako i e dosadno...ili eksperimentira posle 5 godini, shto li kje pravi posle 15...25 godini zaedno.
Кон врв
polzavce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Октомври.2008
Локација: Angola
Статус: Офлајн
Поени: 1325
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај polzavce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2008 во 22:25


Секој има право да згреши.......еднаш........

Дај и втора шанса ( за да не си викаш утре зашто не и проств можеби ке вредеше)

И ако ја зезне...откачи ја.......ама може ќе те изненади со тоа колку ќе се труди да биде се подобро од претходно заради тоа што погрешила........
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Декември.2008 во 00:29
Originally posted by vili2121 vili2121 напиша:

lady blue

objasni zasto vredi

ne znaela deka ima decko ili go zaboravi samo za da se zalapa

alal neka i e


 
..... Koj e bezgresen ???? ....... Vredi da se obide zaradi nego samiot ....za da ne zali vo idninata zatoa sto ne se obidel ..... taka barem ke bide na cisto ....
Кон врв
vili2121 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Papa Bear

Регистриран: 04.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 5628
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vili2121 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Декември.2008 во 00:54
a koga zgresila
koga ja fatil
prethodno toa ne se broi

sto ,da se obide da ja spasi vrskata

zosto taa ne se obidela da kaze ne koga se zalapala so nego
Скапа е мудроста што се плаќа со искуство
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Декември.2008 во 00:59
Citaj me ubavo i vnimatelno ....Jas zboruvam za nego , ne za nea .....  Vredi da se obide zaradi nego samiot .....za da vo idnina ne zivee so mislata "sto bi bilo koga bi bilo" ..... ke rascisti i ke znae ... ako ne uspeat .... ubavo .... ako uspeat uste poubavo .... bitno e ke e miren , ke zne deka probal i ne uspeal a ne deka i voopsto ne probal ....

Изменето од Lady Blue - 31.Декември.2008 во 00:59
Кон врв
Mala Budala Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 42
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mala Budala Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2009 во 14:48
Originally posted by vili2121 vili2121 напиша:

a koga zgresila
koga ja fatil
prethodno toa ne se broi

sto ,da se obide da ja spasi vrskata

zosto taa ne se obidela da kaze ne koga se zalapala so nego

odma crven karton za nea,koj ednas prosti cel zivot ke prostuva
if you break my heart l'll break your face
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2009 во 17:24
I koj ednash zgreshil pak kje zgreshi
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 89101112>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.