IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Зошто жените кога викаат не,мислат да?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Зошто жените кога викаат не,мислат да?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 89101112 23>
Автор
Порака
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2009 во 16:10
море ја точно знам зошто и што викам
и кога е "да" и "нe"
Кон врв
becenevem Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај becenevem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2009 во 17:40
Originally posted by criminal-F criminal-F напиша:

zenite koga veltat"ne te sakam"znaci mnogu sakat
koga velat"nemam mnogu pari"znaci se bogati
koga velat"bolna sum"ne se bolni nikogas
koga velat"te sakam samo tebe"znaci imaat i nekakvi svaleri vo zivotot
koga velat"najubava si"to znaci naj grda si
pozzzzzz od criminal-lady

koga velat: "ti si mi vtoriot", hahahahah
pa sigurno veke si desetiot
Кон врв
criminal-F Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јануари.2009
Локација: Japan
Статус: Офлајн
Поени: 173
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај criminal-F Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2009 во 12:32
hahaha i ti si vo pravo
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2009 во 01:09

Ova mu doagja kako onaa "Zbuni go protivnikot" ....

Кон врв
criminal-F Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јануари.2009
Локација: Japan
Статус: Офлајн
Поени: 173
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај criminal-F Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2009 во 01:15
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Ova mu doagja kako onaa "Zbuni go protivnikot" ....




tokmu taka ova imat i edna pogovorka za vakva tema ama aj da ne kazvam zs bezobrazno e
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2009 во 01:25
зошто викат нееееееее
оти им се може

од друга страна им е џабе, мазите си седат на ушите

SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
criminal-F Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јануари.2009
Локација: Japan
Статус: Офлајн
Поени: 173
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај criminal-F Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2009 во 01:30
da da tie nek si sedat a ti so mislis deka mazite si sedat nausi ne ne i tie si motat nekakvi raboti
Кон врв
vili2121 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Papa Bear

Регистриран: 04.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 5628
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vili2121 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2009 во 02:33
na nekoj covek pred da umre mu se javil gospod i go prasal sto saka pred da umre:

dedo boze sakam da ja vidam avstralija pred da umram ama se plasam od avion ili brod , pa ako moze da mi napravis eden pat od tuka do tamu?

aaa ne toa ne kazi nesto drugo ova e mnogu.

dobro, dedo boze pomogni mi da gi razberam zenite:
sdno misli , drugo pravi , treto saka .

....

dedo boze:

a patot do avstralija so kolku lenti da bide



batalete braka toa i gospod neznae
Скапа е мудроста што се плаќа со искуство
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2009 во 02:43
Кон врв
sexy bitch Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1188
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sexy bitch Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2009 во 02:45
zosto im se moze
Кон врв
criminal-F Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јануари.2009
Локација: Japan
Статус: Офлајн
Поени: 173
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај criminal-F Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2009 во 17:37
lala abre decki vie ne znaete deka zenite se dvolicni:D:D:D:D
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2009 во 18:04
Originally posted by criminal-F criminal-F напиша:

lala abre decki vie ne znaete deka zenite se dvolicni:D:D:D:D


da se
nasminkani i ne nasminkaniголема%20насмевка


Изменето од anakin - 30.Јануари.2009 во 18:04
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
ZoraNaSlobodata Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3392
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZoraNaSlobodata Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2009 во 18:06
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:


...mislam stvarno koja e logikava...eve nekoi samo primeri......ja prashuesh dal saka da i kupish nesho i vika neeeeeee be ne se troshi srcko...demek...mizi asan da ti baam, pa se potkrevaat na prstinjata ko nekoi balerini po prodavnici...ili......prvput vodish ljubav so nejze...i ti vika onaka slatko neeeeeeeee...nemoj prestani... molim te...ooooof...aaaaah...iiih...a brate mili te grabnala so dvete ruki ne te ispushta mislish ke se zalepi za tebe ko pijavica nekoja ochi i svetat i bela machka ne glea pred nejze od sho i se saka......e zasho de...aj objasnete sea...плазење


Оти незнат шо сакат,те оти се ЖЕНИ.
За нея ние живеемъ,за нея ние мремъ!
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2009 во 20:41
Хмммм да размислам...ретко кога сум двосмислена, концизна сум во изразувањето со мажите, Не си е Не, Да е Да а МОЖЕБи-ми треба време да размислам.
Ако му се свртиш на некој батко и му кажеш недвосмислено да прстане да ти диши у врат и да да оди да прошета, ќе ги рашири очите и ќе рече-бреееј какво грубо женско, кој ли ќе ја сака оваа?
Доколку си човечен и даваш одговори во завиткана форма за да не ја повредиш машката суета тие тоа го гледаат како „колебање„ па уште повеќе се силат и мислат дека постои позадина за таквото однесување....а се на се има такви женски чеда лигушки, едно зборат друго си прават.
За жал таквите се сметаат за позаводливи бидејќи со својот несигурен настап оставаат огромен простор за манипулација со зборови и флерт. Па од тука и ќе дојде тоа вика Не, а којзнае што и се мотка по глава.
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 89101112 23>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.