IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - До кога мување?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

До кога мување?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
Автор
Порака
FANCY Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 148
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FANCY Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: До кога мување?
    Испратена: 23.Јули.2007 во 19:35
dali samo sakas da "probas" nekoj? dali nekoj ti go skrsil srceto pa sega nesakas da se vrzuvas, samo se zafrkavas naokolu?   denes se muvas so eden, utre so drug..... ne si podgotven/a za vrska, no ne sakas da se otkazes od slatkite baknezi.
i nema kraj, nema ni tocka kade mozes da zastanes i da kazes deka si zadovolen/na, deka mislis sega da prestanes so toa i da se postvetis na svoeto srce 
dobro muvanjeto i ne e nekoja losa rabota ako e minliva faza od nasiot zivot, no dali navistina mislis deka nekoj bi sakal da ima devojka/momce koja sekoj den se muva, bezrazlika dali e edne isti ili razlicni...
 
.......DA GI VIDAM VASITE MISLENJA I ISKUSTVA VO VRSKA SO MUVANJETO 
што ме боли за утре, гајле ми е само за денес -УТРЕ Е ДУРИ УТРЕ
Кон врв
devojka21 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 184
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај devojka21 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јули.2007 во 20:06
mene licno ne bi mi precelo da imam decko koj smuval mnogu zenski , bas bi bilo dokaz deka e jak fraerTongue
Life is beautiful
Кон врв
Цаци Галапчарот Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Локација: Byelorussian SSR
Статус: Офлајн
Поени: 955
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Цаци Галапчарот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јули.2007 во 20:07
 Devojce dvadeset i jedn, ja sm takv

Изменето од Цаци Галапчарот - 23.Јули.2007 во 20:08
Кон врв
devojka21 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 184
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај devojka21 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јули.2007 во 20:50
Tongueсупер драго ми е за тебе ,добро е додека е плодноBig%20smileBig%20smile
Life is beautiful
Кон врв
Цаци Галапчарот Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Локација: Byelorussian SSR
Статус: Офлајн
Поени: 955
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Цаци Галапчарот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јули.2007 во 21:01

pa da ti stanujem jedn decak

Кон врв
Ангелче Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 45
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ангелче Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2007 во 01:51
Muvanje podobro nikad, ali ako nisto drugo bar da ostane vo tinejdzerski godini Tongue
1 2 3
Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2007 во 07:10
muvanje dodeka ne si vo vrskaWink
Кон врв
MissWarrior Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 18.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MissWarrior Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2007 во 10:03
Muvanjeto e OK se dodeka e na toa. Koga ke pocnata da se javuvaat emocii kaj eden od partnerite togas moze da bide mnogu bolno
(Od iskustvo)
Кон врв
malena_split Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Јули.2007
Локација: Croatia
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај malena_split Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2007 во 11:58
Мување е ок..... ама кога си во врска не е ок....
---->Hate is easy, love takes courage <----
Кон врв
FANCY Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 148
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FANCY Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2007 во 12:25
Originally posted by malena_split malena_split напиша:

Мување е ок..... ама кога си во врска не е ок....
 
I AGREE! Thumbs%20Up
што ме боли за утре, гајле ми е само за денес -УТРЕ Е ДУРИ УТРЕ
Кон врв
cigare-migare taktika Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 245
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cigare-migare taktika Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2007 во 12:37
Ми ту
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2007 во 12:51
Toj sto ne go biva za tugo, ne go biva ni za svoe
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2007 во 19:06
мене на некој начин би ми пречело да се мувам подолго време или па да се врзам за некој кој го смувал пола град(девојките нормалноLOLLOL).Со тоа ке добијам мислење дека можеби ја сум само уште една на неговиот список..а верувам ниедна девојка несака да го помисли тоаWink
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2007 во 19:29
malechka,...ama,..dobro si misli ,...Big%20smile
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.